Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szybciej? wolniej? nie działa?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    szybciej? wolniej? nie działa?

    na serwerze została włączona kompresja GZIP. nie będę się rozpisywał o szczegółach - w skrócie chodzi o to żeby strony Browar.biz ładowały się szybciej u osób, których przeglądarki obsługują coś takiego.

    jeśli komuś przez ten manewr nie będzie ładowała się prawidłowo strona Browaru albo pojawią się jakieś dziwne obiawy (np. zawieszanie się przeglądarki podczas poruszania się po stronach Browar.biz) - proszę dać mi znać.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    #2
    w przypadku kłopotów proszę także sprawdzić wersję swojej przeglądarki i dodać tę informację do zgłoszenia problemu.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      moze to nie o to chodzi ale strona browaru jest jedyną, na którą jak wchodzę zamiast polskich literek ze znaczkami są inne cuda, które znikają dopiero po "odśwież"
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23794

        #4
        hm dziwna sprawa, Blues-Beer też mi doniósł o podobnym przypadku, ale trudno to powiązać z wprowadzonym rozwiązaniem (czasem tak się po porstu dzieje że przeglądarka nie zaskakuje z odpowienim ustawieniem strony kodowej). widać ten trop musze sprawdzić dokładniej.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          becik napisał(a)
          moze to nie o to chodzi ale strona browaru jest jedyną, na którą jak wchodzę zamiast polskich literek ze znaczkami są inne cuda, które znikają dopiero po "odśwież"
          No! bywa tak od czasu do czasu. Ostatnio jednak jakby rzadziej.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • pjenknik
            • 08-2001
            • 3388

            #6
            U mnie kilka razy zacięło sie na witaj... dziękujemy za zalogowanie, pod spodem jest taki teks że jak wyszukiwarka nie przeniesie to kliknąć. Do tej pory przenosiło, teraz trzeba klikać.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              ART napisał(a)
              hm dziwna sprawa, Blues-Beer też mi doniósł o podobnym przypadku, ale trudno to powiązać z wprowadzonym rozwiązaniem (czasem tak się po porstu dzieje że przeglądarka nie zaskakuje z odpowienim ustawieniem strony kodowej). widać ten trop musze sprawdzić dokładniej.
              z tym, że u mnie to jest za każdym razem, wszystko jest ok jak wchodzę na stronę główną, w galerię, w kolekcjonerstwo, natomiast problem ten pojawia się za każdym razm jak wchodzę w jakikolwiek temat z postami
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • maleństwo
                Senior
                • 10-2003
                • 847

                #8
                U mnie wszystko działa jak trzeba. Nic złego nie zauważyłam

                Comment

                • jester_
                  Member
                  • 10-2003
                  • 88

                  #9
                  U mnie dziś strony na browar.biz ładują się zauważalnie szybciej - więc to chyba zasługa GZIP. Jak dotąd żadnych efektów ubocznych.

                  Comment

                  • slado
                    Gość
                    • 07-2003
                    • 1072

                    #10
                    Szybko, sprawnie i bez problemów.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #11
                      Ja używam Operę 7.21 Pl, nie ma żadnych problemów, nie zauważyłem też zmiany szybkości. To jest tak w ogóle bardzo szybka i wygodna przeglądarka, naprawdę polecam. Wersja sponsorowana jest darmowa, ma tylko jedno nieszkodliwe okienko z reklamą.

                      Comment

                      • jerzy
                        piwoholik
                        • 10-2001
                        • 4705

                        #12
                        Zgadzam się z Krzysiem - żadnych problemów, a ogroooomna wygoda. Nie wyobrażam sobie czytania w domu forum za pomocą innej przeglądarki - zbankrutował bym na kosztach połącznia modemowego.
                        Natomiast szybkość, jeśli ostatnio wogóle się poprawiła, to nieznacznie.
                        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                        Comment

                        • pivaria
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 1538

                          #13
                          A ja zgłaszam taki problem: nie mogę się zalogować z innego niż własny komp.
                          Teraz jadę na ferie i będę odcięty przez 14 dni od mojego ulubionego adresu www.
                          Przyjdzie mi na starość znowu sexowne strony przeglądać bo tam dostęp prosty i łatwy...

                          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                          www.pivaria.pl
                          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                          Comment

                          • Pepek
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 1499

                            #14
                            W biurze na stałym łączu znacznej poprawy szybkości również nie zauważyłem. Sprawdzę jeszcze w domu na modemie. Natomiast ostatnio zwiększyła się u mnie częstotliwość błędnego rozpoznawania strony kodowej forum (problem "krzaków" opisywany przez Becika).

                            Comment

                            • maleństwo
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 847

                              #15
                              A ja w sobotę i w niedzielę miałam straszny problem z wejściem na Browar. Normalnie używam przeglądarki Internet Explorer. Wszystkie strony się otwierały a ta nie. Dopiero w nocy udało mi się wejść. W niedzielę rano jeszcze tu byłam, a potem do teraz nie dało się znowu. Po wpisaniu adresu strony znajdowało mi linki do www.browar.biz Ściągnęłam sobie Operę, ale przez nią też nie mogłam wejść. Nigdy nie miałam żadnych problemów z tą stroną i mam nadzieję, że to jakieś przejściowe komplikacje.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎