Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.03.20 - XII Międzynarodowa Giełda Birofilii "Świdnica 2004"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    2004.03.20 - XII Międzynarodowa Giełda Birofilii "Świdnica 2004"

    XII Międzynarodowa Giełda Birofilii "Świdnica 2004" oraz I Ogólnopolskie Prezentacje Piw Domowych.

    W tym roku zapraszam wszystkich do Świdnicy. Sobota, 20 marca 2004 r., Klub "Bolko", Pl. Grunwaldzki 11 (centrum miasta).
    Organizatorzy: Świdnicki Ośrodek Kultury, Świebodzickie Bractwo Filabirystów.

    Okazja jest zacna, bo w tym roku przypada 760 rocznica nadania Świdnicy prawa warzenia i sprzedazy piwa (1244 r.)

    A propos drugiej części imprezy, dwie beczki już "się robią"

    Kolejne informacje wkrótce.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    #2
    plotki dot. tego wiekopomnego wydarzenia zostały przeniesione:
    jeśli chcesz zorganizować spotkanie Forumowiczów, tutaj jest odpowiednie miejsce na to

    tam też proszę kierować kolejne komentarze
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Ja chyba mogę?

      Kilka spraw organizacyjnych. Na początek gdzie to jest?

      Wypada zapoznać się z oficjalną stroną Urzędu Miasta , z których można się co nieco dowiedzieć.

      Co się dzieje, dowiesz się się z dziennika.

      A gdzie można sie przespać, zjeść i napić, z tej strony.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        informacja o zaproszeniach

        Informuję najuprzejmiej, że posiadanie zaproszenia nie jest warunkiem niezbędnym uczestniczenia w giełdzie. Tradycją giełdy jest to, że zaproszenia są jednynie informacją o giełdzie. Warunkiem zdobycia gadżetów (w formie prezentów dla wszystkich lub loterii) jest nabycie biletu wstępu.

        Ze względów finansowych zaproszenia listowne będą wysyłane tylko do osób, które:
        - znajdują się w mojej bazie adresów,
        - nie mam ich nrów telefonów komórkowych lub adresu poczty elektronicznej,
        - wg posiadanych przez mnie informacji są aktywnymi kolekcjonerami.

        Prosze jednocześnie o pomoc - poinformowanie wszystkich znajomych kolekcjonerów i sympatyków o giełdzie.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          dojazd do Świdnicy autem

          Od Wrocławia - z węzła bielańskiego kierunek Wałbrzych. W Świdnicy trzecie skrzyżowanie ze światłami w lewo, za przejazdem kolejowym w prawo, jakieś 500 m - Plac Grunwaldzki

          Od Szczecina - przez Gorzów i Zieloną Górę do Legnicy, stamtąd kierunek Świdnica przez Jawor i Strzegom. Po dojechaniu do Świebodzic cały czas prosto główną drogą, przez skrzyżowanie ze światłami. Za przejazdem kolejowym w prawo, jakieś 500 m - Plac Grunwaldzki.

          Od Nysy - kierunek Legnica. W Świdnicy na trzecim skrzyżowaniu ze światłamiw lewo, wzdłuż kościoła jakieś 1000 m Pl. Grunwaldzki.

          Z przejścia granicznego w Lubawce: w Kamiennej Górze kierunek Wrocław. Po wjeździe do Świdnicy koło Mc Donaldsa w prawo, następnie w lewo i do góry. Za przejazdem kolejowym w prawo, jakieś 500 m - Plac Grunwaldzki.

          Z przejścia granicznego w Jędrzychowicach: kierunek Jelenia Góra, stamtąd na Wrocław. W Dobromierzu skręt w prawo na Świebodzice i Świdnicę. Po wjeździe do Świdnicy koło Mc Donaldsa w prawo, następnie w lewo i do góry. Za przejazdem kolejowym w prawo, jakieś 500 m - Plac Grunwaldzki.

          Uwaga - ze względu na brak miejsca nie bedzie możliwości parkowania bezpośrednia pod Klubem Bolko. Samochody będą odstawiane na parkingi w promieniu do 100 m.
          Last edited by Krzysiu; 03-02-2004, 10:05.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Giełdę będzie wspierał tradycyjnie już Browar Namysłów. Będzie piwo, na pewno będą szklanki okolicznościowe, będą etykiety i jakieś gadżety (szczegóły przed samą giełdą).

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #7
              zniżki na PKP

              Będą zniżki na PKP .

              Nie wiem na razie, jak je rozsyłać. Na wszelki wypadek zamówienia mailem do mnie: krzysiu@browar.biz .
              Last edited by Krzysiu; 04-02-2004, 23:46.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                PKS i PKP

                podaję adresy wyszukiwarek PKP i PKS Wrocław. Losowo sprawdziłem kilka połączeń i wydaje się, że nie ma w tym błędów.

                PKP ; wyjazdy do Jaworzyny Śląskiej, tam przesiadka na pociąg lub autobus (odjazdy autobusów z Jaworzyny podam za parę dni).

                PKS Wrocław
                Wyjazdy z Dworca Centralnego do Świdnicy przez Gniechowice (przez inne miejscowości jest nieco dalej) - około godziny jazdy.

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #9
                  Można już rezerwować stoliki, u mnie mailem, PW, lub telefonicznie. Jeden stolik 90 x 90 cm to 3 zł. Można stoliki łączyć, bedzie można tez bez rezerwacji zakupić prawo do stolika już na giełdzie (o ile wystarczy). Można też na giełdę przyjechać bez zamiaru posiadania stolika.

                  Dotarły już zniżki na PKP. Zamówienia mailem (decyduje kolejnośc zgłoszenia), do tego zaadresowana zwrotnie i ofrankowana koperta. Mogę wysyłac zbiorczo w jednej przesyłce.

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    #10
                    Znalazłem plan Świdnicy dla potrzebujących wiedzieć co, gdzie i jak:

                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • Misiekk
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 913

                      #11
                      Modemowców ostrzegam, że dosyć długo się go ściąga.
                      Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Ponieważ do schroniska wmeldowała się bez uzgodnienia jakaś wycieczka Francuzów, brakło trochę miejsc do spania. Podaję kolejny namiar:
                        internat Zespołu Szkół Mechanicznych, ul. Sikorskiego (wylot z miasta w stronę Legnicy), tel.: 074 852-40-94 wewn. 34

                        Co do planów - dla imprezowiczów będą przygotowane plany z zaznaczonymi miejscami godnymi zobaczenia.

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #13
                          Wieści dla piwowarów domowych - głównym sponsorem jest WES Wolsztyn który ufundował puszki z ekstraktem dla uczestników. Wczoraj dostałem informację, że Biowin (Coopers) i Cabsyd (Muntons) również coś przyślą. Całość zostanie rozdysponowana wśród piwowarów, którzy zaprezentują swoje piwa, część w formie nagród, a część w loterii.

                          Comment

                          • albeertos
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 2313

                            #14
                            Krzych15 napisał(a)
                            Miejsca w samochodzie już nie aktualne mam komplet.
                            Widzę ża akcja się powiodła. U mnie gorzej. Na razie nikt się nie zgłosił, zatem może przypomnę się:

                            UWAGA! Forumowicze z Poznania lub okolic!

                            Mam na pokładzie samochodu dwa wolne miejsca na trasie Poznań-Świdnica-Poznań. Wyjeżdzam w piątek przed południem (mniej więcej), powrót w niedzielę. Możliwość wzięcia gratów i innych różnych takich. Auto jest dosyć pojemne.

                            Szczegóły lub zgłoszenia na PW, maila lub GG (wszystkie namiary w profilu)
                            (_)>
                            Nigdy się nie poddawaj!!!
                            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                            Lech jest tam gdzie jego wiara
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              #15
                              Świdnica Miasto - wystarczy wyjść i 200 metrów chodnikiem ...
                              Attached Files

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎