Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dragon, super piwo, super strona

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dr_Bakier
    Junior
    • 10-2003
    • 2

    Dragon, super piwo, super strona

    Witam miłośników i niemiłośników piwa. Zapewne niektórzy szczęśliwcy mieli niewątpliwa przyjemność pić Dragona (szczególnie mocnego). Dlatego zapraszam was drodzy smakosze na oficjalną stronę Rycerzy Dragona, czyli zrzeszenia miłośników tego najlpeszego piwa. Mile widziane komentarze (także krytyczne). Oto adres strony: www.rycerzedragona.prv.pl

    mam nadzieje że się wam spodoba, strona istnieje już od dłuższego czasu ale zapomniałem o tym napisać, kto jeszcze lubi dragona?
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    o którym Dragonie piszesz, jesli o tym co mysle to był warzony w kilku browarach, a stronka...hmmm jakos logo zaleciało mi Jurassic Park, takie pierwsze skojarzenia...
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • perłyfan
      Senior
      • 02-2003
      • 1244

      #3
      A na zdjęciach ogromna dominacja piwa puszkowego, za co daję minus
      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        w linku DRAGON jest słowo "MĘSZCZYŹNI", ktore tak mi się średnio widzi, no i jest pewna nieścisłość, napisano, że DRAGON jest piwem rolzewanym przez browar Belgia, a dalej można zobaczyć kontrę z Grybowskiego browaru .
        Z tego co teraz kojarzę Dragon był warzony również w grudziądzu i Łomży, z kieleckim się nie spotkałem, może jest ale nie znam
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • kangurpl
          Senior
          • 03-2002
          • 2660

          #5
          Ciekawe w jakim systemie są kodowane polskie znaki, wypróbowałem kilka i ciągle pojawiały mi sie krzaki.
          Po za tym nie jestem na szczęście miłośnikiem Leader Price
          Strona nie spodobała mi się.
          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            Piłem Dragona z Grudziądza,Grybowa i na inne nie mam już ochoty.Powiem tak-tragedia .Co do strony -nie za bardzo mi się spodobała.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • StaryKocur
              Senior
              • 01-2002
              • 1521

              #7
              Proponuję "Elicie warszawskiej młodzieży", żeby przy tworzeniu kolejnych stron korzystała ze słownika ortograficznego.
              Jeśli oczywiście wie o istnieniu takiej księgi.
              Bo mam wątpliwości.
              Piwo pite z umiarem
              nie szkodzi w żadnych ilościach.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #8
                a mnie podoba się pomysł ! może by tak zrobić stronę papieru toaletowego "puszek"

                Comment

                • maleństwo
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 847

                  #9
                  StaryKocur napisał(a)
                  Proponuję "Elicie warszawskiej młodzieży", żeby przy tworzeniu kolejnych stron korzystała ze słownika ortograficznego.
                  Jeśli oczywiście wie o istnieniu takiej księgi.
                  Bo mam wątpliwości.
                  No, faktycznie analfabetyzm się szerzy. Nawet wśród "elyty".Buhheehee.

                  Comment

                  • marcopolok
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2334

                    #10
                    Odwiedziłem.

                    Stwierdzam, że formuła ankiety wygrywa wszystkie konkursy
                    a i zdjęcie rycerzy przy Coli, chipsach i wódeczce też niczego sobie


                    Pozdrawiam prasłowian.....
                    bez brody...

                    Comment

                    • Cordel
                      Senior
                      • 09-2001
                      • 1087

                      #11
                      Zapał godny podziwu. Chrzanić ortografię! Nie ważne, że są braki, ważne, że jest pomysł! Piwa tego nie cenię, ale nie uważam się za bubka, który wie wszystko. Daje to sposobność do bycia obiektywnym... My mamy swoje forum, a chłopaki swoja księgę gośći. Nie musimy od razu się wywyższać, nie o to tu chodzi. Odwagę niejakiego Bakiera nagradzam moim poparciem myślowym, bo innego udzielić nie mogę.
                      "Mam powody
                      Powstrzymywać się od wody.
                      Od wody mnie w brzuchu kole:
                      Pijam tylko alkohole."
                      Jan Lemański

                      Comment

                      • Dr_Bakier
                        Junior
                        • 10-2003
                        • 2

                        #12
                        widzę że muszę wyjaśnić parę spraw:
                        1.logo rzeczywiście stylizowane jest na to z Jurassic Park, a to dlatego że to jeden z moich ulubionych filmów;
                        2.co do dominacji piwa puszkowego to jest to wymóg czysto ekonomiczny, mam na myśli transport, puszki wydają się nam bardziej trwałe. Oczywiście pozostaje kwestia smaku.
                        3.Dragon też jest rozlewany w Kielcach (a właściwie pod, jeśli się dobrze orientuję);
                        4.Krzaki w księdze gości to wina serwera na którym założyłem ten obiekt;
                        5.Zostają jeszcze błędy ortograficzne. Z MS Worda nie korzystam, pozatym to nie jest książka, jakoś mogę przeboleć jeden czy dwa błęda w jakimś tekscie/felietonie.
                        Przecierz najważniejsze jest przesłanie!

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          #13
                          Dr_Bakier napisał(a)
                          5.Zostają jeszcze błędy ortograficzne. Z MS Worda nie korzystam, pozatym to nie jest książka, jakoś mogę przeboleć jeden czy dwa błęda w jakimś tekscie/felietonie.
                          Przecierz najważniejsze jest przesłanie!
                          A ja jakoś nie mogę przeboleć jednego czy dwóch błędów, w jednym czy dwóch zdaniach.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎