Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

30.01.2004 - Opole - Jama - powitanie nowego roku w Opolu :D

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    30.01.2004 - Opole - Jama - powitanie nowego roku w Opolu :D

    proponuje (małe?) spotkanie przedwstępne przed 3. oficjalnymi urodzinami Browaru

    miejsce: Jama (ex-Piwnica) lokal nad samą Odrą - niedaleko ronda.
    czas: 30 stycznia (luty to taka zmyłka) - piątek - od 18.00
    piwo: Namysłów (wreszcie!)

    na spotkanie zapowiedzeni są:
    - Ziem
    - Bzyku
    - Gosia
    - Art

    przedstawiciele Fretkorum?

    należy wziąć ze sobą kufel, garść dobrego humoru i rozśpiewaną duszę (a także jakieś CD ze swoją ulubioną muzyką!)

    hough!

    następujące osoby winny czuć się w obowiązku stawienia się w rzeczonym miejscu:
    baklazanek, gul_gul, IX1, lajpa, marcin_l, szczuka, Tomasz_FK, Sven

    a także te osoby które dotyczczas były nieco nieśmiałe:

    Constans, nowac, nyarlath, painkiller, swiecon, wilson
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #2
    No 30 lutego to nie możesz na mnie liczyć
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      cholercia podświadomie chciałem mieć już pewne rzeczy za sobą
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        Oj Opolanie coś słabo z wpisami w tym temacie. Mam nadzieję że z frekwencją będzie o wiele lepiej!
        Ja postaram się być ale właśnie zauważyłem iż impreza jest 30 stycznia a nie lutego tak jak mi się pierwotnie wydawało
        Jak wykuje ekonomie na kolokwium to się pojawię z własnym kuflem.

        Comment

        • marcin_l
          Senior
          • 10-2001
          • 145

          #5
          heh

          Znowu wyjdzie że się migam...
          Nie obiecuję że dotrę. Późno wracam z roboty i jeszcze jakiś obiad trzeba zjeść...w dodatku moja druga połowa miała jakieś plany (wspólne) na wieczór.
          Zobaczymy, postaram się być, ale nie wiem co z tego wyjdzie.

          Pozdrawiam
          Marcin Lubojański
          www.tramping.slask.pl - relacje z wypraw, galeria, porady, niusy, tablica ogłoszeniowa 'szukam ludzi do wyprawy', rozkład PKS Katowice

          Comment

          • IX1
            Senior
            • 01-2004
            • 148

            #6
            Przykro mi, nie dam rady być. Może następnym razem.Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy
            Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #7
              dziękuję wszystkim przybyłym za jak zwykle udaną imprezę
              do Jamy trafili:
              Tomasz_FK, Szczuka, Slado, Ziem z siostrą ( ), Bzyk (na chwilkę), Gośka i ja.

              Polał się Namysłów i za sprawą Slado także jego piwka z uBrowaru - delikatny i leciutki karmelek (w. 14) oraz smakowo wielowątkowy podpalany ciemniaczek (w. 15(?)).

              ponieważ w pewnym momencie muzyka stała się nieznośna z powodu ostrego odkręcenia potencjometrów wraz z Gośką i Tomkiem przenieśliśmy się do Dworku na Piasta. Po drodze dzięki nieposypanej ślizgawce na chodniku Gośka zderzyła się z ziemią (dwie butelki ze Slado uBrowaru zamortyzowały upadek poprzez pęknięcie... grrrr.... )

              Ci co nie byli mają w trąbę
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Sven
                Senior
                • 09-2003
                • 1211

                #8
                Szczerze przepraszam, nie mogłem być! Spotkanie wypadło akurat w ten weekend, kiedy mnie w Opolu nie było! Wybaczcie uczestnicy i Ty, szanowny Organizatorze! Poprawię się na pewno!
                ART, może natkniemy się na siebie w jakiś piątek w Dworku, kto wie?
                Celia, cerevisia et conventus.

                Comment

                • marcin_l
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 145

                  #9
                  Heh. Wróciłem o 18:30 z roboty totalnie wykończony. Kto to widział żeby w piątek kończyć o takiej porze?
                  Wystarczyło mi siły tylko na piwko przed spaniem....

                  Dajcie znać następnym razem trochę wcześniej. W końcu muszę się zjawić na spotkaniu bo mnie wydziedziczą z tego forum ;-))

                  Pozdrawiam
                  Skruszony Marcin
                  www.tramping.slask.pl - relacje z wypraw, galeria, porady, niusy, tablica ogłoszeniowa 'szukam ludzi do wyprawy', rozkład PKS Katowice

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #10
                    Sven napisał(a)
                    ART, może natkniemy się na siebie w jakiś piątek w Dworku, kto wie?
                    a może już się znamy?
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #11
                      marcin_l napisał(a)
                      Heh. Wróciłem o 18:30 z roboty totalnie wykończony. Kto to widział żeby w piątek kończyć o takiej porze?
                      Wystarczyło mi siły tylko na piwko przed spaniem....

                      Dajcie znać następnym razem trochę wcześniej. W końcu muszę się zjawić na spotkaniu bo mnie wydziedziczą z tego forum ;-))

                      Pozdrawiam
                      Skruszony Marcin
                      będzie okazja 20 lutego
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • slado
                        Gość
                        • 07-2003
                        • 1072

                        #12
                        ART napisał(a)
                        dziękuję wszystkim przybyłym za jak zwykle udaną imprezę
                        do Jamy trafili:
                        Tomasz_FK, Szczuka, Slado, Ziem z siostrą ( ), Bzyk (na chwilkę), Gośka i ja.

                        Polał się Namysłów i za sprawą Slado także jego piwka z uBrowaru - delikatny i leciutki karmelek (w. 14) oraz smakowo wielowątkowy podpalany ciemniaczek (w. 15(?)).

                        ponieważ w pewnym momencie muzyka stała się nieznośna z powodu ostrego odkręcenia potencjometrów wraz z Gośką i Tomkiem przenieśliśmy się do Dworku na Piasta. Po drodze dzięki nieposypanej ślizgawce na chodniku Gośka zderzyła się z ziemią (dwie butelki ze Slado uBrowaru zamortyzowały upadek poprzez pęknięcie... grrrr.... )

                        --ciach--

                        Wrrr...
                        Jestem zdegustowany! - oczywiście na służby odpowiedzialne.
                        Ale nic straconego. Zostało jeszcze kilka próbek tych moich najprzedniejszych na "rynku ambrowarów" .
                        Przy następnej okazji dostarczę pod drzwii na Fieldorfa osobiście.
                        Póki co, dzięki za miłą pogawędkę przy chmielu... w domku nadrobiłem zaległości ze spotkania (mobilny byłem).
                        Do następnego spotkania !
                        Last edited by slado; 31-01-2004, 22:41.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎