Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy masz problem z butelkami

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    czy masz problem z butelkami

    Zastanawiam się ile osób ma problemy z oddaniem pustych butelek z odklejonymi etykietami, bo mnie powoli zaczyna to #@*&%?#!
    77
    Tak, zawsze
    23,38%
    18
    Tak, czasami
    46,75%
    36
    Tak ale sporadycznie
    10,39%
    8
    Nie mam takich problemów
    19,48%
    15
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    #2
    Właściwie to takich kłopotów nie mam tylko w sklepie firmowym Browarów Łódzkich, tam biorą wszystkie butle w tradycyjnym kształcie bez względu na stan. Kiedyś w pewnym sklepie powiedzieli mi że gołe butelki to już tylko śmieci!!!
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      to znany problem i jak się ostatnio przekonałem nie dotyczy tylko butelek typu euro/din. w jednym sklepie nie chcieli mi przyjąć butelki z portera eb, gdy kupowałem warkę strong... tłumaczyli, że oni takiego piwa nie mają i nie mogą przyjąć przekleiłem im etykietki i przyjęli paranoja...
      Last edited by e-prezes; 04-02-2004, 15:33.

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Ja już skończyłem łazić i się prosić o odebranie butelek. Wywalam do śmieci. Bo u mnie nie ma nawet specjalnego pojemnika na szkło.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #5
          Ten temat był już wiele razy wałkowany.W naszym chorym kraju to norma.
          Sprawdzają etykiety i zapodają tekst w stylu tego piwa u nas nie sprzedajemy i nie możemy przyjąć butelki lub tylko na wymianę,albo brak skrzynek itd. itp.Porozbijałem już sporo butelek przed sklepem


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Pepek
            Senior
            • 04-2003
            • 1499

            #6
            Pogoniarz napisał(a)
            Ten temat był już wiele razy wałkowany.W naszym chorym kraju to norma.
            ...
            Niestety to prawda i często zdarza mi się spotykać z chorymi sprzedawcami. Na szczęście w niektórych miastach są Kauflandy, w których automatyczna "dziura" do zwrotu butelek euro, "KP-owskich", "żywieckich" i "okocimskich" nie czepia sie za brak etykiety, nie pyta o paragon i nie marudzi. Ceną za ten komfort jest niestety niższa kaucja. Ale co się nie robi dla świętego spokoju...

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              #7
              Ja mam na dole miłą panią, która przyjmuje wszystko, co trochę przypomina GŻ lub KP, a jak ma trochę metki na butelce to jest zupełnie szczęśliwa.

              Inne zaś zostawiam, gdzie kupiłem.

              W pewnym sklepie są automaty, gdzie wszystko ładnie przyjmuje-ale nie wniem czy odklejane.
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                #8
                Problemów nie mam w sklepie "Piwoszek" na Dworcowej, natomiast problemy i to wielkie robią na Gwarnej we Wrocławiu. W innych sklepach praktycznie nie robię zakupów piwnych, a jak już robię, to kupuję piwa w butelkach bezzwrotnych, np. Brok Sambor, Dublin czy piwa z browarów łódzkich.

                Comment

                • breslauer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2690

                  #9
                  Natomiast tak odpowiadając pół żartem, pół serio wprost na postawione w ankiecie pytanie powiem: tak, mam problem z butelkami - nazbyt często są puste ...

                  Comment

                  • Pucak
                    Senior
                    • 12-2002
                    • 242

                    #10
                    W suparmarkecie Carrefour Reduta Wolska w Warszawie, w pukcie przyjmowania butelek, obsługujący z głupawym wyrazem twarzy, prosi o paragon z zakupem piwa butelkowego w tymże sklepie, jak się nie ma paragonu, gość pokazuje ustawę...no właśnie czy istnieje ustawa regulująca skup butelek w sklepach?

                    Comment

                    • Pepek
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 1499

                      #11
                      breslauer napisał(a)
                      Problemów nie mam w sklepie "Piwoszek" na Dworcowej, natomiast problemy i to wielkie robią na Gwarnej we Wrocławiu.
                      ...
                      Tak jest - potwierdzam.

                      mwa napisał(a)
                      ...
                      W pewnym sklepie są automaty, gdzie wszystko ładnie przyjmuje-ale nie wniem czy odklejane.
                      Zarówno brzeski, jak i wrocławski automat w Kauflandzie przyjmuje "odmoczone" butelki bez protestów.

                      Comment

                      • witkowskiartur
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 561

                        #12
                        czy istnieje ustawa regulująca skup butelek w sklepach
                        No właśnie ustawa jest. Tyle tylko, że każdy interpretuje ją po swojemu. Z tego co słyszałem kiedyś dawno w telewizji, ustawa ta nakłada na sklep o odpowiednio dużej powierzchni, obowiązek skupienia butelek po napojach, jeżeli sklep ten posiada w swoim asortymencie identyczne butelki. Tak więc o ile dobrze zrozumiałem, jeżeli idę do sklepu, biorę królewskie, wypijam i wchodzę do drugiego sklepu gdzie też mają królewskie, to mogę spokojnie oddać pustą butelkę. Nie wiem skąd ten cyrk z paragonami, ale to już chyba wymysł sklepów.
                        KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          #13
                          Ja nie mam żadnego problemu. Wszystko bierze "Tequila" a Chabrach. A te niezwrotne idą do butelkowania.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • Cocobango
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 818

                            #14
                            Kiedyś jeszcze próbowałem tłumaczyć po jakim piwie jest dana butelka ale sprzedawczyni straciła cierpliwość już za drugą wizytą i nie obchodziło jej że mam paragony - myślałem że ją odstrzele, ale w pace nie ma warunków do kolekcjonowania.
                            Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                            Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                            HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              #15
                              Zawsze na podstawie paragonu, przeważnie najlepiej, aby było to piwo w asortymencie tego sklepu, czasami są problemy z wymianą butelek jednej grupy (np. Piast- Okocim). Najlepiej nadmiar butelek powrzucać do śmietniko-pojemnika na szkło.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎