Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etykiety z browarów domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Standarte
    Gość
    • 08-2003
    • 467

    Etykiety z browarów domowych

    Próbowałem znaleźć na Browar.biz kolekcję, czy też coś w rodzaju galerii z etykietami Waszych browarów i ... nic! Czyżbym nieudolnie poszukiwał, a może nic takiego nie funkcjonuje. Nie sądzicie, że warto by podjąć taką inicjatywę na wzór tematu: "Browary domowe-spis"???
  • mapajak
    Senior
    • 12-2002
    • 1187

    #2
    taka kolekcja isntnieje na stronie:

    Comment

    • Standarte
      Gość
      • 08-2003
      • 467

      #3
      Tak...ale

      Tak, tak, wiem... ale nie miałem na myśli Browamatora. Tamta kolekcja jest skromna a pomyślałem sobie, że skoro na Browar.biz spotyka się tylu piwowarów amatorów, którym dodatkowo nieobca jest pasja kolekcjonerska - warto pokusić się o taką galerię.

      Comment

      • CarlBerg
        Senior
        • 09-2003
        • 968

        #4
        Jestem za, jednak należy przemyśleć sprawę techniczną - aby każdy zgłoszony Domowy Browar miał swój własny wątek - inaczej powstanie niezły chaos i trzeba będzie długo szukać wśród dziesiątek czy setek wzorów akurat ten jeden z danego Browaru.
        Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
        Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

        Comment

        • biermann
          Senior
          • 09-2001
          • 2552

          #5
          Myśle, że jest to też temat do dyskusji w tym miejscu a po deklaracjach samych browarów czy dysponują i chce im się zamieszczać np. w dziale Kolekcjonerstwo - taka galeria ruszyłaby lawinowo
          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            #6
            Zbieraniem etykiet z Domowych Browarów zajmuje się Cooper.
            Może tak zrzucić na niego to zadanie
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23794

              #7
              trochę rozmyślałem na ten temat i wymyśliłem sobie że browary domowe mogą być (z technicznego punktu widzenia) podobnie potraktowane jak browary przemysłowe w Browar.biz -> http://www.browar.biz/browary.php
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Standarte
                Gość
                • 08-2003
                • 467

                #8
                ART napisał(a)
                trochę rozmyślałem na ten temat i wymyśliłem sobie że browary domowe mogą być (z technicznego punktu widzenia) podobnie potraktowane jak browary przemysłowe w Browar.biz
                To chyba dobry pomysł, przy czym niezbędna byłaby sensowna nawigacja (spis browarów), bo szukanie konkretnego - nie znając jego nazwy - przy pomocy wyszukiwarki to bardzo karkołomne zajęcie.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23794

                  #9
                  z tego co zauważyłem obecnie wyszukiwarka jest tylko jedną z wielu możliwości dotarcia do danego browaru.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Standarte
                    Gość
                    • 08-2003
                    • 467

                    #10
                    ART napisał(a)
                    z tego co zauważyłem obecnie wyszukiwarka jest tylko jedną z wielu możliwości dotarcia do danego browaru.
                    Wnioskuję więc, że w przypadku browarów domowych będzie podobnie... A może by podzielić całość regionalnie? W każdym razie jakaś forma porządkowa byłaby wskazana - po pewnym czasie może być niezły mętlik.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23794

                      #11
                      z tego co zauważyłem obecnie jest dostępny podział regionalny podobnie byłoby w przypadku browarów domowych.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        #12
                        Teoretycznie dobrze to wygląda, w praktyce nie ma możliwości, w tej chwili, umieszczenia etykiety z browaru domowego w dziale kolekcjonerstwo. Opcja dodoawania jest tylko przy wprowadzonych browarach. Pozostaje tylko galeria - albo jakieś usprawnienie
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23794

                          #13
                          biermann napisał(a)
                          Teoretycznie dobrze to wygląda, w praktyce nie ma możliwości, w tej chwili, umieszczenia etykiety z browaru domowego w dziale kolekcjonerstwo. Opcja dodoawania jest tylko przy wprowadzonych browarach. Pozostaje tylko galeria - albo jakieś usprawnienie
                          temat został rzucony wczoraj - a z tego co zauważyłem oczywiście -nie od razu Rzym zbudowano.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Standarte
                            Gość
                            • 08-2003
                            • 467

                            #14
                            ART napisał(a)
                            z tego co zauważyłem obecnie jest dostępny podział regionalny podobnie byłoby w przypadku browarów domowych.
                            No, tak, masz rację, nawigacja jest zupełnie przejrzysta zatem nie ma co wiele kombinować nad szablonem. Czy przewidywałbyś wprowadzenie ograniczenia ilości zamieszczonych etykiet, czy pozostanie przy formule otwartej, podlegającej aktualizacjom ?

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23794

                              #15
                              ograniczenie tylko jeśli chodzi o dzienną ilość dodawanych sztuk, czyli tak jak jest obecnie w dziale kolekcjonerskim
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎