Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Marszałkowska 34/50, Restauracja Indyjska Maharaja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Marszałkowska 34/50, Restauracja Indyjska Maharaja

    Marszałkowska 34/50, 022 621 13 92

    umiejscowiona blisko pl. Konstytucji. Klimatyczna indyjska restauracja, z typowym wystrojem nadającym atmosferę miejsca co szczególnie podkreśla obsługa w indyjskich strojach.
    Jedzenia wbród, zarówno potrawy mięsne (najczęsciej z jagnięciny i kurczaka) jak i bardzo duży wybór potraw wegetariańskich.
    Dla amatorów ostrego jedzenia będzie to raj dla podniebiena, jednak trzeba przy zamówieniu zaznaczyć żeby było bardzo ostre bo kucharze dla polaków nie podają aż tak pikantnie jak w rzeczywistości potrawa powinna byc przyrządzona.
    Piwa - wybór kiepsciuńki, nie ma piwa beczkowego, tylko butelkowe, oczywiscie Kingfisher reklamowany jako indyjskie, w cenie 12 zł za but 0.33l. Za plus mozna uznać odp. na moje pytanie czy jest to oryginalny indyjski Kingfisher czy jest to piwo angielskie - usłyszałem, ze angielskie. Po zatym Miller, oraz żywiec i EB w but. 0.33l w cenie 7 lub 8 zł (nie pamiętam już dokładnie).
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎