Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szczęśliwa 3, Auchan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Gdańsk, Szczęśliwa 3, Auchan

    W gdańskim Auchen nareszcie pojawił sie Ciemny Paulaner w cennie 7,5zł za 0,5cl oraz Jasna Perła z B.Lubelskiego i Zwierzyniec z B.Zwierzyniec obie w postaci butelkowej.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Będąc ostatnio na zakupach, zauważyłem kilka ciekawych piwek z kraju i zagranicy. M.in: Pszenicznak z B. Lowenbrau 0,5l-7zł, Cannabia (Piwo z Konopii)0,5l -7zł, szeroki wybór z Obolona za ok 3,5zł. Z polskich piwek można było przyuważyć Perłę za 2,5zł, Irish Beer z Kormorana za ok. 3zł i Koźlaka z Juranda ( w sześciopaku ).
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      #3
      Odp: Gdańsk -Auchen

      [QUOTE]abernacka napisał(a)
      W gdańskim Auchen...

      Auchan
      Last edited by cielak; 20-06-2004, 13:39.
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • piotrrat
        Senior
        • 11-2002
        • 730

        #4
        W Auchan pojawiła się Łomża Eksport w 0.5l butece bezzwrotnej po 2.19pln.
        Jest też Zwierzyniec w wersji konserwowej po 2.49pln.

        Comment

        • piotrrat
          Senior
          • 11-2002
          • 730

          #5
          W Auchan w Gdańsku pojawił się Złoty Kur z Łomży po 1.59 w butelce bezzwrotnej 0.5l
          Jest też Porter Staropolski w małych buteleczkach wcześniej wspomniany.

          Comment

          • skandal
            Senior
            • 05-2002
            • 1439

            #6
            Jest, a raczej był bo na półce zostało może z 5 butelek, Irlandzkie z Krajana za uwaga: 3.88zł!!!! Skąd oni te niektóre ceny biorą w tym sklepie to nie mam pojęcia. Tak samo Porter Staropolski 0.33l za 3.08zł i Irish z Kormorana 0.33 za 2.88zł. Natomiast Kaiser Weissbier za 3.55zł niestety w puszcze. Paulaner pszeniczny 0,5 but 4.98zł a inne pszeniczniaki niemieckie z browaru na W po 6.06zł. Jest to np mniej niż w Bomi gdzie są o 50gr lub 1zł droższe.

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              #7
              Jest Faustus z Juranda-uwaga!!! Cena roku! 5.25zł za 0,5l. Chyba kogoś bóg opuścił... Przybyło znów Irlandzkiego.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                W Galerii Handlowej Auchan'a znajduje się sklep z Alkoholami i Kawą imporowanymi z Portugalii. Na tą chwilę w tym, że sklepie można zakupić trzy rodzaje piw z Browaru Unicer "Super Bock". Dwa rodzaje jasnego (5,0% i 6,4%) w cenie 2,5zł za flaszkę 0,33l oraz Stout Super Bock za 3zł.
                Natomiast w samym Auchanie są do nabycia trzy rodzaje Bavarii z Browaru Eder & Heylands (Jasna i Ciemna Pszenica plus Ciemniak) za 4,89zł za pół litra.
                Last edited by abernacka; 26-08-2006, 13:43.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • skandal
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1439

                  #9
                  Ku mojemu zaskoczeniu dziś zauważyłem Bieszczadzkie z Janowa, cena 1,68zł czy coś takiego. Na półce ostatnie kilka butelek.

                  Comment

                  • skandal
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1439

                    #10
                    Byłem sprawdzić czy coś z Juranda się ostało. Był tylko Jurand Premium. Był bo cały wykupiłem ale też raptem 12 butelek tylko było.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎