Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grain d'Orge, Gold Triumph

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Viktor
    Senior
    • 04-2002
    • 617

    Grain d'Orge, Gold Triumph

    Piwo zakupione w Warszawie na Polnej. Butelka 0,65 l z kapslem porcelanowym ( przypomina butelkę z br. Fischer ).Kolor piwa jasnobursztynowy, zapach owocowo -chmielowy, piana biała niereguralna, znika po ok 2 min., goryczka średnia, smak troszkę odbiega od typowego pilsa ( dod. kukurydzy ).
    Piwo górnej fermentacji, alk. 6%, e.v. - 15 st.,
    Piwo na dobrym poziomie, ale cena na wysokim (11.95 zł )
  • piwo
    Senior
    • 08-2001
    • 810

    #2
    Też niedawno miałem okazję wypić to piwo i niestety się zawiodłem
    Przenikające się smaki, które jakoś nie mogły się zharmonizować.
    Bardzo słabe na 3.

    Comment

    • Standarte
      Gość
      • 08-2003
      • 467

      #3
      Natychmiast po przelaniu do szklanki uderzył mnie w nozdża jakby znajomy aromat. Pierwsze łyczki spowodowały olśnienie - to piwo do złudzenia przypomina "Książęce" z Lwówka Śl. ! Kukurydzę dodają chyba w śladowych ilościach, bo charakterystyczna, mdława nuta jest prawie całkowicie stłumiona owocową. Bardzo dobre piwo, serdecznie polecam (niestety, cena!).

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Rzeczywiście, ta cena dobija. Samo piwo jest dobre, choć nie rewelacyjne. Podobała mi się piana. Trochę "duszacy" zapach.
        Jeżeli stanieje, sięgnę po nie po raz kolejny.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          i mnie udeżył ten znajomy zapach, choć obstawiam, że to coś zapachowo zbliżone do Kanterbrau Maine Kanter, choć mogę się mylić. niemniej bardzo dobry niepokojący (trudności z określeniem podobieństw) smak, przyjemny lekko gożkawy smak "zwilżony" słodkim posmakiem pozostającym na ustach. piana w moim przypadku była zachwycająca i wbrew w/w opiniom nie zniknęła szybko, czego życzyłbym sobie w przypadku wielu piw ze średnich i małych browarów polskich. ja zapłaciłem 7.59 zł w krakowskiej Eleii i było droższe przy kasie o ponad złotówkę niż przy czytniku wewnątrz sklepu... ale zaryzykowałem i nie żałuję.
          Last edited by e-prezes; 12-07-2004, 15:24.

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #6
            Nabyte w A-nie w Białymstoku. Zapach przyjemny - chmielowy. Smak dość intensywny, ale nie ma się co dziwić, w końcu to piętnastka. Dominuje spora goryczka plus aromatyczno-chmielowe i owocowe posmaki. U mnie piana była ładna, wysoka i nawet trwała. Ogólnie niezłe piwo na mocne 4.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎