Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Propozycje zmian i udogodnień w Browarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    Propozycje zmian i udogodnień w Browarze

    Niemogę znaleźć odpowiedniego miejsca więc zakładam nowy temat.

    Zgodnie z sugestiami Arta przedstawiam na forum moje propozycje:
    1) Można by wprowadzić link lub zbiorczy temat pod którym można by znaleźć wszystkie ankiety jakie są porozsiewane po całym forum.
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    dzięki za propozycję! zachęcam też inne osoby do główkowania nad tym co może być przydatne w serwisie. pomysły niezapisane mają niestety tendencję do ulatywania w niebyt - a tu mogą spokojnie doczekać do realizacji.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      #3
      Ano, mają tendencję do ulatywania w niebyt - ale wypicie Jurandowego Koźlaka znakomicie wpływa na pamięć .
      Było o tym już w wątku na temat ocen piw - a mianowicie o rozbudowaniu sekcji "PIWO" o prezentowanie piw krajowych wg gatunku, zawartości ekstraktu, ocen browarowiczów, itd. w formie analogicznej, jak w dziale "BROWARY" (wielkość, województwo, miejscowość) - takie ładne rozwijane drzewka.
      Przypominam pomysł w tym miejscu, bo tam, gdzie był, mógłby popaść w zapomnienie...
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        1. "poczekalnia" w dziale kolekcjonerstwo z niezidentyfikowanymi etykietami, podstawkami, kapslami
        2. pododdział z etykietami niepiwnymi produkowanymi w browarach
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • witkowskiartur
          Senior
          • 03-2003
          • 561

          #5
          Kiedy wchodzę na forum i wciskam "co nowego w browarze" wyświetlają mi się posty, które powstały kiedy mnie nie było. Czasami jednak nie mam możliwości przeczytania ich wszystkich na raz, a po opuszczeniu forum tracę je. Czy byłaby możliwość ustawienia w wyszukiwarce wyszukiwania postów na przykład z ostatnich 24 godzin, albo czegoś podobnego?
          KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            #6
            Tak, czasami niektóre rzeczy w ten sposób umykają, a w wyszukiwarce nie da się ich znaleźć podając "*" w temacie.
            Może też przydałaby się opcja "wyłączenia" niektórych działów forum przy wyszukiwaniu najświeższych postów - np. część użytkowników chętnie wyłączyłaby "Politykę"...
            Last edited by Wujcio_Shaggy; 04-03-2004, 09:42.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              #7
              Wujcio_Shaggy napisał(a)
              np. część użytkowników chętnie wyłączyłaby "Politykę"...
              Duże za pomysł genialny i oby łatwy do wykonania. Przy okazji Art, a co z "guziczkiem" do włączania reklam dla premium.
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                #8
                witkowskiartur napisał(a)
                Kiedy wchodzę na forum i wciskam "co nowego w browarze" wyświetlają mi się posty, które powstały kiedy mnie nie było. Czasami jednak nie mam możliwości przeczytania ich wszystkich na raz, a po opuszczeniu forum tracę je. Czy byłaby możliwość ustawienia w wyszukiwarce wyszukiwania postów na przykład z ostatnich 24 godzin, albo czegoś podobnego?
                Popieram w całe rozciągłości, też mam z tym problemy. Zwłaszcza w pracy
                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  dziękuję!

                  proszę dalej obmyślać różne różności
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #10
                    Ja mam dwie takie sprawy. Raz już poruszałem w sprawie dziennika piwnego-by przycisk "Wypełnij wszystkie pola" wypełnił dane z godziny oraz datę teraźniejszą.
                    Druga sprawa to kolekcjonerstwo. Czy nie było by lepiej jak dekle z danego browaru byłyby w kolejności czasu powstania a nie jak teraz dodania.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • Cocobango
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 818

                      #11
                      Oceny piw i komentarze są ustawiane wdeług browarów a można by też wprowadzić podział wg marketów (firm dla których są one produkowane). Takich piwek jest już cała masa.
                      Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                      Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                      HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        #12
                        Tak sobie pomyślałem, że miło by było, gdyby była możliwość zassania sobie danych oraz ocen piw i/albo "Dziennika" w jakimś formacie bazy danych (albo nawet w csv).
                        Chyba, że nie doczytałem dokładnie, iż tak szerokie możliwości statystyczne i analityczne są dostępne tylko dla PREMIUM? Wtedy wycofuję ten pomysł i zaoszczędzam 60 PLNów .
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          #13
                          Taka propozycja jeszcze, aby w Ustawieniach użytkownika, w polu "Standardowa ilość wyświetlanych dyskusji" można było dodać opcję minimalną "z ostatnich 12 godzin" - bo 12 to mniej niż 24 (odkrywcza uwaga ) i łatwiej byłoby wyszukiwać tematy, które umknęły wcześniej.

                          A poza tym, to przy ustawieniu opcji innej niż "Standardowa": podczas przeglądania Forum, działy, w których coś się działo w podanym przedziale czasu, mogłyby być jakoś wyróżniane. Np. za pomocą ikony z kuflem piwa pełnym w połowie. Albo w połowie pustym .
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #14
                            Dzięki! zachęcam do dalszej burzy mózgów! za kulisami tworzy się właśnie nowa jakość Browaru
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • slado
                              Gość
                              • 07-2003
                              • 1072

                              #15
                              ART napisał(a)
                              Dzięki! zachęcam do dalszej burzy mózgów! za kulisami tworzy się właśnie nowa jakość Browaru
                              A nieoficjalne uwagi na PW można przesyłać?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎