Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PIERWSZE PIWO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • uranozerca
    Junior
    • 02-2004
    • 4

    PIERWSZE PIWO

    Potrzebuje porad odnośnie wyrobu piwa ponieważ postanowiłem zrobić sobie swojego własnego, pysznego browarka
    Jakie składniki są mi potrzebne, gdzie je kupić(okolice Krakowa) czy wystarczy tylko np.ekstrakt browamator bądź koncentrat lager-coopers, cukier i woda??
    PROSZE O WSZELKI RADY ZWIĄZANE Z DOMOWĄ PRDUKCJĄ PIWA. Z GÓRY DZIĘKUJE.
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Wszystko jest już opisane, wystarczy pogrzebać w dziale, w którym właśnie się wpisałeś Owocnych poszukiwań
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • uranozerca
      Junior
      • 02-2004
      • 4

      #3
      Re

      Zapewne większość znajde w archiwum forum ale moje ponad godzinne poszukiwania nie byly zbyt owocne... (niektórzy nadal łączą się przez modem!) Wydaje mi się, że fajnie gdyby zebrać w jednym post(cie) proces produkcji od początku do końca, wiele osób z tego skorzysta!!! Chyba, że nie miałem szczęścia znaleźć tego typu rozmowy, jeśli tak to prosze o podanie mi jej tematu!

      Comment

      • Makaron
        Senior
        • 08-2003
        • 2107

        #4
        Proponuje byś kupił gotowca np Coopersa i puszke koncentratu słodowego.Zamiast cukru dodaj koncentrat,a pewny jestem ,że nie będziesz zawiedziony piwem ,które Ci wyjdzie. Dalej postępuj według opisu dostarczonego z gotowcem,a wyjdzie Ci pierwsze piwko...

        Przeczytaj artykuły tam naprawde dużo jest opisane ... miłej lektury http://www.browar.biz/artykuly.php?do=ba&s=
        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

        Comment

        • uranozerca
          Junior
          • 02-2004
          • 4

          #5
          Re

          Dzięki serdeczne za link, już go studiuje

          Comment

          • uranozerca
            Junior
            • 02-2004
            • 4

            #6
            Re

            Gdzie moge najtaniej kupić "Coopersa", znam tyklo strone biowinu i nie znalazłem tam koncentratu słodowego.

            Comment

            • majkel77
              Gość
              • 12-2003
              • 39

              #7
              Odp: Re

              uranozerca napisał(a)
              Gdzie moge najtaniej kupić "Coopersa", znam tyklo strone biowinu i nie znalazłem tam koncentratu słodowego.
              wszystkie potrzebne składniki kupisz na www.browamator.pl

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Odp: Re

                uranozerca napisał(a)
                Zapewne większość znajde w archiwum forum ale moje ponad godzinne poszukiwania nie byly zbyt owocne... (niektórzy nadal łączą się przez modem!) Wydaje mi się, że fajnie gdyby zebrać w jednym post(cie) proces produkcji od początku do końca, wiele osób z tego skorzysta!!! Chyba, że nie miałem szczęścia znaleźć tego typu rozmowy, jeśli tak to prosze o podanie mi jej tematu!
                Misiu, nic łatwo nie przychodzi, nie wiem, skąd u Ciebie taka roszczeniowa postawa z wykrzyknikami i złą mordką? Przecież nie byłam nawet lekko złosliwa, a potrafię
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • pjenknik
                  • 08-2001
                  • 3388

                  #9
                  Oj kolego, naprawdę mając nawet modem jesteś w stanie przeczytać artykuły Volkera. Troszkę wysiłku i znajdziesz tu wszystko.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎