Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Piwna Wycieczka do Czech

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    Piwna Wycieczka do Czech

    Witam!
    Pewne katowickie biuro podróży zwróciło się do mnie z propozycją zorganizowania wycieczki do Czech.
    Wycieczka byłaby kilkudniowa: połączona ze zwiedzaniem i spaniem.
    Proponujcie termin, ilość dni i trasę. Może 2-3 dni lipca po Żywcu?
    pzdr

    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    #2
    Kurcze, kiepsko się wpisałem z tym tematem bo go na ogólnym nie widać.
    Może teraz wszyscy zobaczą?

    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      hmm. Można by się zastanowić.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • pivaria
        Senior
        • 03-2001
        • 1538

        #4
        Mam już pierwsze szczegóły:
        Koszt to ok. 330 zł.
        Wyjazd z Katowic, ilość dni 3.
        Trasa to Ostrawva i jej zwiedzanie wraz z browarem + degustacja piw, potem jakieś miasteczko Vizovice + degustacja alkoholi JELINEK.
        Transport autobusem LUX (wc, barek, video, klimatyzacja), zakwaterowanie 2 noclegi, pokoje 2-3 osobowe, wyżywienie 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opieka pilota-przewodnika, ubezpieczenia KL i NNW.

        UWAGA: Musi być jednak minimum 40 osób!!!

        Zacznijmy więc kompletować listę chętnych. Jak będzie nas 40 osób to jedziemy!


        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
        www.pivaria.pl
        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23794

          #5
          hehe 40 osób...

          no ale nie będę czarnowidztwa uprawiał - w razie czego w Ostrawie macie warte zwiedzenia zagłębie knajpiane na Stodolni, a pod samą Ostrawą w Hlucinie jest minibrowar restauracyjny z pysznym niepasteryzownym Avarem.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #6
            Ja bym bardzo chętnie, ale teraz dostać urlop u mnie w robocie jest bardzo ciężko.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #7
              pivaria napisał(a)
              Mam już pierwsze szczegóły:
              Koszt to ok. 330 zł.
              Wyjazd z Katowic, ilość dni 3.
              Trasa to Ostrawva i jej zwiedzanie wraz z browarem + degustacja piw, potem jakieś miasteczko Vizovice + degustacja alkoholi JELINEK.
              Transport autobusem LUX (wc, barek, video, klimatyzacja), zakwaterowanie 2 noclegi, pokoje 2-3 osobowe, wyżywienie 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opieka pilota-przewodnika, ubezpieczenia KL i NNW.

              UWAGA: Musi być jednak minimum 40 osób!!!

              Zacznijmy więc kompletować listę chętnych. Jak będzie nas 40 osób to jedziemy!


              Czyli plus około sto złotych ze Szczecina Niestety nie stać mnie na to


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • pjenknik
                • 08-2001
                • 3388

                #8
                330? Niemało.
                Wydaje mie się, że nawet dość dużo.
                Nie wchodzę.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎