Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole, Ozimska, Jim

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Opole, Ozimska, Jim

    Sklep wyspecjalizowany raczej w mocniejszych trunkach ale i piwo można tam kupić. Z polskich produktów wyłącznie masówka. Natomiast z zagranicznych można dostać kilka ciekawych piw takich jak: Dwa rodzaje Chimy w dużych butelkach po 47 zł, jest tez o ile dobrze dostrzegłem zestaw Orvala ze szkłem. Jest jeszcze jeden zestawik belgijski, niestety nie pamiętam z jakiego piwa. Dwa rodzaje Obolona, Pszeniczny i aksamitny po 5,5 zł. Dwa hiszpańskie piwa w litrowych butelkach, Dju Dju oraz Jenlain. Można również kupić belgijskie piwo brzoskwiniowe i chyba porzeczkowe ale pewności nie mam co do smaku, cena 7,7 zł.
    Jest jeszcze pewnie kilka innych piw ale już więcej nie pamiętam.
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #2
    Właściciele zasobnych portfeli powinni koniecznie odwiedzić ten sklep. Co chwile pojawiają się naprawdę ciekawe piwa zagraniczne(ostatnio Francja i Belgia). Aż żal mi tam wchodzić z moimi drobniakami.
    Och, Obolony się chyba skończyły.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      Pojawiło się kilka niemieckich Tucherów oraz dwa chińskie piwa z browaru Yantai. Wszystkie wymienione piwa kosztują 5 zł z małym hakiem.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎