Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Jodłowa, MIX Price

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Szczecin, Jodłowa, MIX Price

    Jest to sklep na przy ul.Jodłowej(jakiś odłam Leder Price'a).Co tam ciekawego?Przy wejściu jest stoisko monopolowe i przegląd masówki.Potem można wejść na stoiska z różnym asortymentem.Mnie interesowało piwo i co? Znalazłem zapuszkowane niby piwo Mega Watt i o dziwo w czteropaku Perłę pils z Lublina.U nas spotykana tylko w puszce i tylko w Kalafiorku.
    Więcej piwa nie stwierdziłem Za dwa czteropaki zapłaciłem 7.18 i się ździwiłem ,że tak mało. Wietrzę podstęp.W sklepie wyjmuję flaszkę i sprawdzam datę przydatności do spożycia.23.03.04.Czyli wszystko gra.Tylko butelka króciutka tylko 300 ml.Myślałem,że ma 330 ml.Nic to statystyki Perły i tak podskoczą.
    Last edited by Pogoniarz; 16-03-2004, 14:11.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    Odp: Szczecin, MIX Price

    Pogoniarz napisał(a)
    Wietrzę podstęp.W sklepie wyjmuję flaszkę i sprawdzam datę przydatności do spożycia.23.03.04.Czyli wszystko gra.
    Toż to tylko został tydzień do minięcia daty przydatności do spożycia . Pewnie nie czekali aż minie, tylko obniżyli za wczasu cenę. Już się spotkałem z podobną sytuacją w kilku małych sklepach.
    Last edited by robox; 16-03-2004, 19:48.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Odp: Odp: Szczecin, MIX Price

      robox napisał(a)
      Toż to tylko został tydzień do minięcia daty przydatności do spożycia . Pewnie nie czekali aż minie, tylko obniżyli za wczasu cenę. Już się spotkałem z podobną sytuacją w kilku małych sklepach.
      Tak tylko,że tam zostały tylko cztery czteropaki.Może faktycznie mają cenę kole zeta?Nic nie było napisane o obniżce i żadnych podwójnych kodów.Sam już nie wiem.Zerknę tam w sobotę przed meczem.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • brzeczka
        Senior
        • 12-2003
        • 373

        #4
        ja dla Pogoniarza mam inną propozycję ze Szczecina, sklep Paweł na Placu Kilińskiego (na wprost nieistniejącego browaru Bock) sprzedają od kilku dni Kapuziner Winter Weisse z Kulmbach, czyli pysznego pszeniczniaka za 1,90 z butelką, data ważności 07-08.2004, czyli w porządku, mają tego jeszcze ze 40 butelek

        Comment

        • orion
          Gość
          • 10-2003
          • 16

          #5
          he he pogoniarz ja dzis bylem w tym sklepi tez tez wogolw jakies tam pustki z tym piwem a po tego pszeniczaka to bym zakupil tylko gdzie to dokladnie jest bo jesli chodzi o ulice to umnie kiepsko a miasto znam dobrze

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            orion napisał(a)
            he he pogoniarz ja dzis bylem w tym sklepi tez tez wogolw jakies tam pustki z tym piwem a po tego pszeniczaka to bym zakupil tylko gdzie to dokladnie jest bo jesli chodzi o ulice to umnie kiepsko a miasto znam dobrze
            Pomiędzy Szpitalem Kolejowym,a Halą Piastowską.Tylko to nie na temat-tematu.ART nam da
            Last edited by Pogoniarz; 16-03-2004, 21:43.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • orion
              Gość
              • 10-2003
              • 16

              #7
              a juz kojarze to ten na rogu ook tego malego ryneczku wanego nieraz malym manhatanem

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #8
                To nie jest już odłam lider szajsa,to jest już lider szajs Wybór nie jest najciekawszy.Łódzkie wyroby produkowane dla tej sieci,pszeniczniak z Niemiec,Irish Castle z Jabłonowa i chyba tyle.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎