Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Warszawa, czwartek, 25 marca 2004.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Warszawa, czwartek, 25 marca 2004.

    W czwartek o 17:30 spotykam sie w Robinie z Becikiem i Zythumem w celu przekazania im piwa od lzkamila (o ile dobrze pamiętam ).

    Kto chętny, niech przybywa dołączyć. Kto niechętny, niech mu się zrobi wzrok mętny.

  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #2
    Zythum to by lepiej nad obiecanym pępkowym u Teresy pomyślał
    Last edited by iron; 24-03-2004, 12:47.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Trza było przyjść w pewien piątek, parę osób się załapało.

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        #4
        Nie było to obiecane pępkowe - info o takowym miało się pojawić w temacie odnośnym. No a ja nie wyobrażam sobie inaczej przekazania "Pępka Igora" jak tylko na pępkowym u Teresy
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Pępek Igora, powiadasz... Hm...

          Doktorze Frankenstein, on żyje!!!

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #6
            Iron ma niestety rację. Mam problem z tym pępkowym bo małemu jeszcze pępek nie odpadł Pozostaje mieć tylko nadzieję, że stanie się to już niedługo.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Pępek Igora jest na tyle żywotny, że opijałem go juz po raz trzeci.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Pępek Igora juz zaliczyłem (po raz pierwszy )

                PS. protestuję przeciwko braku konsumpcji w Robinie
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Fakt, mogliby chociaż frytki serwować.

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    przecież wiadomo, ze przy piwie apetyt rośnie co również odbija się i na dodatkowym dochodzie, a nie każdemu do piwa podchodzą w obecnie serwowanym menu podgrzewane: fasolka, bigos i flaki ze słoika

                    w lato podobno ma byc kiełbaska z grilla, mam nadzieję, że z frytkami
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • grzeber
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2866

                      #11
                      becik napisał(a)
                      PS. protestuję przeciwko braku konsumpcji w Robinie
                      A ja protestuje przeciwko temu, że Robin jest tak daleko od centrum Chętnie bym wpadał częściej ale jak musze jechać godzine w jedną strone to nie zawsze mam czas
                      pozdrawiam
                      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎