Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Pola Mokotowskie, Pub Atlantyda

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • belze
    Senior
    • 02-2004
    • 301

    Pola Mokotowskie, Pub Atlantyda

    troszke, z wyprzedzeniem informuje o tym pubie, ale tylko dlatego, że pubik (narazie na wolnym powietrzu) jest brata mojego kolegi

    z moich informacji wiem, że otwarcie ma być ok. 1 maja. będzie lany Żywiec za 4 zł 0.5l (co czyni pub najtańszym na polach mokotowskich), do tego zapewne jeszcze Lech i Królewskie. Próbowałem namówić kolege, żeby pogadał z bratem o możliwości zakupu w pubie innych browarów (mniejszych), ale na razie nie da rady. A beczkowe to już wogóle - Żywiec ma najlepszą ofertę, bo oprócz tego, że tani, to na dodatek za darmo dorzuca parasole, krzesła, stoliki i inne gadżety.

    Lokalizacja pubu:
    Za Klubem "Mekka", niedaleko klubu "Paragraf" (blisko ulicy Wawelskiej).

    Jakby coś się zmieniło to będe informować
    Last edited by belze; 29-03-2004, 16:37.
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    #2
    No, to chyba jakieś kumoterstwo trochę , nie wiem, czy przypadkiem ART nie uzna tego za tekst reklamowy .
    Ale - pożyjemy, zobaczymy - jak się ociepli, to może odwiedzimy (nie ukrywam, że najbardziej nęcą te 4 zł ) - do maja jeszcze kupa czasu.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • belze
      Senior
      • 02-2004
      • 301

      #3
      gdzież tam.. nawet na zniżke nie mam co liczyć (oprócz beczki 50 litrowej - która kolega stawia po maturze (zdanej lub nie :P))..

      Narazie cały czas myśle jaki browar mógłby kupować i czy sie zgodzi (pomarzyć trochę można - np. o Gambrynusie.. )

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        #4
        Myśl, myśl! Proponuj, sugeruj, polecaj, namawiaj, naciskaj - aż wreszcie wdzięczni forumowicze będą mogli ruszyć nabijać kabzę bratu kolegi . No i jakiemuś sympatycznemu browarowi, nie-molochowi.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2867

          #5
          Noo jakbyś Gambrynusa załatwił to by było super

          A tak na serio to napisz do ARTa i dowiedz się co możesz umieszczać w tym temacie co nie będzie uznawane za reklame. Zawsze lepiej się wcześniej dowiedziec niż później mają byc niejasności

          Trzymam kciuki za mature i Gambrynusa.
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • Jurandofil
            Senior
            • 10-2007
            • 976

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belze Wyświetlenie odpowiedzi
            Żywiec ma najlepszą ofertę, bo oprócz tego, że tani, to na dodatek za darmo dorzuca parasole, krzesła, stoliki i inne gadżety.
            Tak, a po dwóch miesiącach "nakaże" swoją wyłączność. A szklanek nie dowiezie, bo ostatnio przepaliła się żarówka w neonie i jeszcze nie wymieniona...".
            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #7
              Kryptoreklama z kiepskim piwem

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4552

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belze Wyświetlenie odpowiedzi
                gdzież tam.. nawet na zniżke nie mam co liczyć (oprócz beczki 50 litrowej - która kolega stawia po maturze (zdanej lub nie :P))..

                Narazie cały czas myśle jaki browar mógłby kupować i czy sie zgodzi (pomarzyć trochę można - np. o Gambrynusie.. )
                Mam nadzieję, że chodzi o Ciechana dawniej zwanego Gambrynusem? Bo jest jeszcze Gambrinus - największa koncernowa lura w Czechach której bracia piwosze Czesi strasznie się wstydzą.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Rany julek, po cholerę tę mumię żeście odkopali?

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎