Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.05.15 - 2004.05.16 - Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    2004.05.15 - 2004.05.16 - Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

    Spotkanie odbędzie się w Klubie Easy Rider, przewidywane rozpoczęcie w sobotę ok. godz. 15.30, oraz w niedzielę część druga od 12.00

    W programie:

    1 dzień:
    *warzenie od podstaw - wszystko dla tych, co chcieliby, a się boją - dla początkujących: gotowce, ekstrakty.

    *degustacje piw domowych przyniesionych przez miłych gości

    Wieczorem albo zostajemy na Lwówku w Easy, albo przenosimy się na Szwejka do Remi, opcja otwarta. Można też ewentualnie pójść do domu, ale w sobotę to chyba bez sensu

    2 dzień:

    *piwo pszeniczne - panel dla wszystkich zainteresowanych warzeniem ze słodów.

    Póki co tak w skrócie, żebyśta ludzie szykowali czas i piwko na te dni W planie są też niespodzianki, ale oczywiście nic nie powiem

    Dalsze szczegóły po świętach wielkanocnych.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    may napisał(a)
    O tym nie pomyślałem.Tylko czy pani prezes zechce wozić się z takim ciężarem
    No, z beczką może być problem, ale z butelczynami dam sobie radę, choćbym miała złamać sobie kręgosłup

    W pierwszym poście nie napisałam, kto organizuje imprezę:

    1. Sekcja wrocławska browar.biz (ale skromna jestem)
    2. Browamator
    3. Easy Rider dzięki uprzejmości również kolegi z sekcji - Kudłatego.

    Będą też - mam nadzieję, że mi się uda - goście honorowi, którzy też mogą wnieść ciekawy wkład w imprezę (mam na myśli "wkład" wiedzowy, nie spożywczy)

    A cała impreza wzięła się dzięki pomysłowi CarlBerga, jego zdrowie, bo tak młodo...
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Doszczegółowiony (w miarę) program spotkań

      I Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 15-16 V 2004 r, Klub Easy Rider, ul. Piotra Skargi (Wzgórze Partyzantów) (dawna Reduta)

      Sobota, 15.05.2004

      15.30-16.00 rozlokowanie gości
      16.00 –16.15 – wstęp
      16.15 –17.30 – pokaz warzenia piwa z ekstraktów słodowych + szyszki chmielu okraszony dawką wiedzy o piwowarstwie domowym dla początkujących
      17.30 – ? - degustacja piw domowych

      Po spotkaniu degustacja piw z browarów regionalnych – nie tylko dolnośląskich


      Niedziela, 16.05.2004 r.

      11.30-12.00 – rozlokowanie gości
      12.00 – 15.30 – pokaz warzenia piwa pszenicznego ze słodu, połączony z wykładem p. Andrzeja Sadownika
      15.30 - ? – degustacja piw pszenicznych domowych

      Program nie uwzględnia niespodzianek oraz spontanicznych innowacji w trakcie trwania imprezy
      Przez cały czas trwania imprezy oczywiście piwo nie domowe dostępne w barze
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        WAŻNE!

        Piwowarzy domowi, którzy chcieliby zaprezentować swoje piwa (przewidziane są upominki) proszeni są o zgłoszenie swojego udziału do mnie na PW lub mailem na adres marusia@browar.biz

        Liczę na przytłaczającą frekwencję i mam przy okazji prośbę - weźcie po parę butelek, żeby każdy z uczestników miał szansę załapać się choćby na łyka któregoś piwka

        Oczywiście wszyscy piwowarzy z najdalszych nawet zakątków Polski (i zagranicy, czemu nie))chętni na przybycie do Wrocka w tym terminie są zaproszeni. Zapewniam, że wieczorem w sobotę po części oficjalnej też nie będziemy się nudzić
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Plotki zostały przeszmuglowane w to oto miejce:
          - 2019.06.08 - XVI Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie - autorska impreza piwowarska Marusi - 2019.06.07-09 - 10. Festiwal Dobrego Piwa - święto piwa na Stadionie Miejskim we Wrocławiu realizowane przez Marusię i CK Zamek, pod patronatem Browar.biz. Zapraszamy!


          tam też proszę bardzo o zamieszczanie komentarzy. niniejszy temat niechaj pozostanie tylko dla spraw konkretnych.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Piwowary Podlaskie się odbyły, teraz pora na wrocławskie: póki co uczestnictwo z wkładem zapowiedziało 12 piwowarów, dodatkowo degustację zasilił za pośrednictwem mojego plecaka May - serdeczne dzięki
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Ponieważ liczba chętnych na przyjazd się systematycznie zwiększa, rozejrzę się jutro za jakimiś noclegami w cenach do strawienia, bo podłogi w przytułku "U Marusi" i w Noclegowni "U Piwoholika" może zabraknąć
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                BAZA NOCLEGOWA

                Są to noclegi, do których dojazd nie jest długi od naszej bazy imprezowej, a do połowy z nich można dojść na piechotę! Najbardziej atrakcyjna oferta to chyba Dizzy Daisy, a i nazwa też niezła


                Dizzy Daisy – należy zwrócić uwagę na dowóz z dworca PKP gratis!!


                DW Piast, Polonia, Europejski – to jest dokładnie naprzeciw Dworca, cenowo najtańszy Piast, ale standard, hmhm, no wiecie


                15 minut pieszką od Dworca


                Te dwa ostatnie już kwestia dojazdu, który zniweluje ewentualny niższy koszt noclegu.
                Rezerwacja noclegów online w Hotelu Wieniawa i Apartamentach Wieniawa


                Last edited by Marusia; 27-04-2004, 08:20.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  Dizzy Daisy niestety do wycięcia - nie doczytałam na stronie, dopiero przez telefon dowiedziałam się, że jest to hotel sezonowy, działa od lipca, a teraz mieszkają tam studenci
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #10
                    No i tak, człowiek chciał szybko, a tu się okazuje, że nie ma tak łatwo
                    Podzwoniłam po reszcie hoteli i sytuacja nie przestawia się zbyt różowo - choć to jeszcze prawie trzy tygodnie do godziny zero, to w niektórych nie ma już miejsc: czyli w DW Piast i Europejskim.
                    Miejsca są:
                    w Polonii: 149 zł za dwuosobowy z łazienką,

                    Hotel Saigon 169 zł za dwuosobowy z łazienką

                    Wieniawa - cena weekendowa 90 zł za pokój 2-osobowy, ale jest haczyk: nie można rezerwować, bo z rezerwacją jest 190 zł Ale pani w recepcji powiedziała, że jest dużo miejsc - tak czy owak jednak wycieczka w ciemno. Dojazd nocną taxą to jakieś 15 zł za kurs.

                    Dom Turystyczny "Trio" - 54 zł za dobę za pokój jednoosobowy i dwuosobowy (taniocha, ciekawe, jak tam wygląda) - dojazd taxą nocną do 15 zł, miejsca są, ale trzeba wcześniej zarezerwować.

                    Dla twardzieli podłogowych - Przytułek "U Marusi" oraz Noclegownia "U Piwoholika", opłaty symboliczne - 3 piwka regionalne za dobę hotelową od osoby, bez rezerwacji (najwyżej niektórzy pośpią siedząc na fermentorach) Dojazd taxą nocną - 22 zł.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • jerzy
                      piwoholik
                      • 10-2001
                      • 4705

                      #11
                      noclegi

                      Na Legnickiej w połowie drogi między pl. 1 maja i pl. Strzegomskim jest jakiś taki hostel marnego standardu, ale w niskich cenach. Przynajmniej kiedyś był - teraz nie mam jak sprawdzić...
                      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                      Comment

                      • yemiołka
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 1012

                        #12
                        blisko i dla mniej wymagających - schronisko młodzieżowe w MDK na Kołłątaja [ale nie wiem, jakie tam mają wymogi, można by sprawdzić...]
                        **** zbliża ludzi... :-]

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Impreza juz za parę dni, goście wpisani, noclegownie czekają, już się nie mogę doczekać
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            Trochę może późno mi się przypomniało, ale: piwowarzy z piwkami do degustacji najlepiej niech jutro przyjdą wcześniej, tak ok. 15.00 co by się dobrze piwko zdążyło schłodzić i chociaż troszkę ustać
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Ufff.... się działo!

                              Przede wszystkim chciałabym podziękować wszystkim za uczestnictwo i wyrozumiałość co do różnych niedociągnięć, zwłaszcza niedzielnej obsuwy czasowej , za którą w imieniu organizatorów bardzo przepraszam

                              Bardzo bardzo wielkie podziękowania dla Browaru Amber za beczkę Koźlaka, dla Sklepu Piwniak i Piw Świata za prezenty dla naszych piwowarów, dla ekipy Browamatora za sprawne poprowadzenie "wykładów" no i Mistrzowi Czesowi za niedzielne warzenie, a Klubowi Easy Rider za wpuszczenie nas na pokład i cierpliwe lanie nam piwa

                              Piwowarom domowych dziękuję za wystawienie dużej ilości przepysznych piwek - i tu niestety też muszę przepraszać, bo nie wszyscy z Was z różnych przyczyn otrzymali prezentyMam nadzieję, że wybaczycie, a następnym razem proszę się do mnie zgłaszać po podwójne limity
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎