Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Avilys Kaunas, Medaus (Honey)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Avilys Kaunas, Medaus (Honey)

    Litthuanian Avilys honey Beer ma 6% Alk.
    Kolor ciemno bursztynowy z plywajacym osadem ktöry robi jego zamglenie
    Piana obfita i srednia
    Smak skodkawo kwaskowaty z duza aroma przyjemny
    Attached Files
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Da się wypić tylko licho wie kto to robi.

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #3
      Browar restauracyjny AVILYS z Wilna. Mieści się on na ulicy Gedimino pr.5
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Poprosiłem juz administarcje o poprawienie nazwy browaru i piwa na
        Avilys Kaunas, Medaus
        - jak na razie czekam cierpliwie

        Te miodowe z Avylisa, które degustował Andi pochodzi z browaru matki, który na jakiś festiwal w Niemczech zrobił jednorazowe butelkowanie z etykietowaniem.

        Wersja z Kowna niestety była dla mnie nieco gorsza choc tańsza o całego lita
        Kolor - nieco rozjaśnionej ciemnej herbaty, ale także z wisniowo mahoniowymi refleksami
        piana - mniej obfira, szybko opada, moznma napisać bardfzo szybko, mimo, ze z początku była gęsta i drobniutka sprawiająca wrażenie dośc zwartej
        zapach - w sumie nie czułem zbyt wyraźnej róznicy pomiedzy wersją wileńską, a koweńską
        smak - ten sam jesli chodzi o walory smakowe czyli miód gdzieś daleko w tle, jego wytrawnośc połaczoną z chmielową goryczka przytłumioną owocowymi nutkami (podobnymi np. do śliwek węgierek). Nie było tak pełne w smaku, dla mnie nawet za wodniste
        gaz -zbyt wygazowane
        opakowanie - co do klimatu browaru i szkła w jakim piwo jest podawane nie mam najmniejszych zastrzeżeń
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎