Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Katowice i okolice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Katowice i okolice

    No Ślonzoki i Gorole z bliższych i dalszych okolic Katowic. Inne sekcje prężnie działają ( np. Dolnośląska czy Stołeczna), a u nos cisza. Cosik chyba trza z tym zrobić.
    Po kilku nieudanych próbach dałem sobie na jakiś czas spokój z organizowaniem takich spotkań. Ale to wstyd i gańba.
    Teraz wiosna, piwa coraz bardziej chce się pić. Tak sobie myślę, że można by w maju wreszcie ruszyć dupska i wybrać się na lany Namysłów albo Imielin w Chorzowie. Albo Zabrzańskie piwa np. w Zabrzu. Albo Głubczyckie w Katowicach.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Chętni rece do góry i pod ścianę
    A tak serio - jak już będą chętni, zaczniemy gadać o konkretach.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      #3
      Iron (być może nawet ze mną ) nawiedzi Was pod koniec maja. Mam nadzieję, że do tego czasu obejrzycie parę miejsc i zdecydujecie gdzie warto nas zabrać
      Last edited by Małażonka; 22-04-2004, 10:59.

      Comment

      • StaryKocur
        Senior
        • 01-2002
        • 1521

        #4
        W Zabrzu zabrzańskie piwo jest chyba tylko w knajpie przy browarze.Ale to coś koszmarnego - wielki hangar, w którym na dodatek serwują piwo w plastiku.
        Obiecuję jednak, że wezmę zadek w troki i sprawdzę jeszcze kilkamiejsc.O rezultatach dam znać. A na soptkanie, rzecz jasne jestem chętny jak najbardziej.
        Piwo pite z umiarem
        nie szkodzi w żadnych ilościach.

        Comment

        • marqs
          Junior
          • 11-2003
          • 5

          #5
          Najtrudniejszy pierwszy raz... potem juz bedzie z gorki.
          Pisz glosno gdzie i kiedy sie spotykamy

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #6
            StaryKocur napisał(a)
            W Zabrzu zabrzańskie piwo jest chyba tylko w knajpie przy browarze.Ale to coś koszmarnego - wielki hangar, w którym na dodatek serwują piwo w plastiku.
            Obiecuję jednak, że wezmę zadek w troki i sprawdzę jeszcze kilkamiejsc.O rezultatach dam znać. A na soptkanie, rzecz jasne jestem chętny jak najbardziej.
            Ja tam piłem piwo ze szkła... znaczy się prosto z butelki - ironia losu, że w knajpie koło browaru nie ma lanego piwa. Ale pewnie jakaś knajpa w Zabrzu leje piwo zabrzańskie. Jeśli nie to znam jedną w Rudzie Śląskiej. A i w Bytomiu coś się znajdzie.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              #7
              W Bytomiu leją Górnośląskie.Co prawda knajpka nie jest zbyt duża no i najlepsz ale jest dobre piwko.W knajpie obok leją Strzelca.
              A specjalnie dla Irona jest knajpa z Królewskim
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                #8
                A w Gliwicach można się napić Broka, Strzelca i Fulla rybnickiego.
                Jest więc dosyć spory wybór lanych piw na Śląsku.

                Comment

                • StaryKocur
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1521

                  #9
                  To jest dobry pomysł. Zrobilibyśmy sobie mały piwny rajdzik po Bytomiu. Howgh
                  Piwo pite z umiarem
                  nie szkodzi w żadnych ilościach.

                  Comment

                  • celt_birofil
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 09-2001
                    • 4469

                    #10
                    baklazanek napisał(a)
                    A w Gliwicach można się napić Broka, Strzelca i Fulla rybnickiego.
                    Jest więc dosyć spory wybór lanych piw na Śląsku.
                    W Bielsku-Białej powspominać piwo Bielskie
                    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                    Comment

                    • iommi
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 1522

                      #11
                      A może Rybnik? Otwarł się już ogródek pod browarem - jest lany Rybnicki Full, kilka Strzelców i całkiem pyszniutki Gold Fassl!
                      A swoją drogą fakt, że czas najwyższy się spotkać, bez względu na to jakie miejsce wybierzecie, postaram się być.
                      *****************************

                      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                      *****************************

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #12
                        Na początek pomyślmy o Bytomiu. Jak wspomniał Stary Kocur, uskutecznimy mały rajdzik. Potem przyjdzie kolej na następne miejsca. Ja czekam w tej chwili na nowy plan pracy, na maj. Jak już go zobaczę to będzie można gadać o konkretach.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          iommi napisał(a)
                          A może Rybnik? Otwarł się już ogródek pod browarem - jest lany Rybnicki Full, kilka Strzelców i całkiem pyszniutki Gold Fassl!
                          A swoją drogą fakt, że czas najwyższy się spotkać, bez względu na to jakie miejsce wybierzecie, postaram się być.
                          Tam też trzeba się będzie wybrać. Można uderzyć przy okazji do samego browaru, po jakieś eksponaty do kolekcji i może na zwiedzanie.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • wojtap
                            Junior
                            • 04-2004
                            • 7

                            #14
                            Witam,

                            a moze tak cos blizej czestochowy.
                            Czy ktos juz cos slyszal a moze i probowal z Browaru Na Jurze z Zawiercia.
                            Browaru Kmicic nie polecam.
                            Na spotkanie chetnie sie wybiore.

                            Comment

                            • celt_birofil
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 09-2001
                              • 4469

                              #15
                              W Żywcu też jest browar, ale Wy go chyba nie lubicie
                              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎