Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Komorów (k/Warszawy), Warszawska, tzw. U Jolki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • belze
    Senior
    • 02-2004
    • 301

    Komorów (k/Warszawy), Warszawska, tzw. U Jolki

    A tak pomyślałem, że założe temat, bo w Komorowie często bywam, a do pewnego lokalu czuje sentyment

    Od stacji, z 500m, wzdłuż torów (po drugiej stronie torów ulica Warszawska) - mała knajpka potocznie zwana "u Jolki" (Dostrzec ją można po plafonie Królewskiego). Bardzo klimatycznie, można pograć w bilard, w piłkarzyki, pogadać z barmanką i napić się dobrego piwa. Jest lany Bosman (nie mam pewności, czy jeden rodzaj czy dwa), po 4 zł 0.5 . Królewskie lane po takiej samej cenie. Dodatkowo Łomża w bączkach po 4zł (wiem, drogo ;/ ) i najczęściej spotykane masówki - Tyskie, Warka, Dębowe Mocne itp. W środku 3 stoliki, na zewnątrz 3 duże z parasolami. Dodatkowo można nabyć suche jedzenie (paluszki, chipsy) itp. oraz lody ;p

    Jeśli by się komuś nie podobało, to z bardziej ekskluzywnych miejsc, jest inny lokal, jak się wraca od Jolki w strone stacji, to po lewej stronie widoczne będą plafony Żywca i Heinekena.
    Last edited by belze; 22-04-2004, 11:54.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎