Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Technikum Przemyslu Browarniczego w Tychach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Technikum Przemyslu Browarniczego w Tychach

    Jak juz napewno niektörym czlonkom naszego Forum wiadomo w tym roku jest jubileusz 55 Lecia istnienia Technikum Przemyslu Browarniczego w Tychach kolebki w zasadzie wszystkich Browarniköw w Polsce bo bardzo dlugo bylo ono jedynym Technikum tego Typu w Polsce.
    Na jubileusz 50 Lecia zostala wydana Ksiazka poamiatkowa- dla mnie tym cenniejsza ze wsröd wszystkicg uczni ktörzy sie tam uczyli widnieje röwniez moje nazwisko i Imie.
    W nastepnych dniach bede pröbowal kilka historycznych danych t tej szkoly przytoczyc oraz kilka zdjec zamiescic
    Attached Files
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • Aniczka
    Junior
    • 09-2006
    • 12

    #2
    Witam bardzo serdecznie. Ja również skończyłam Technikum Browarnicze w Tychach .
    Byłabym bardzo wdzięczna o informacje gdzie można kupić książkę. Mam sentyment do tego miasta i tej szkoły.

    Dziękuję z góry. Pozdrawiam

    Comment

    • Andi
      Senior
      • 07-2001
      • 1915

      #3
      Ksiazke te mozna kupic w sekretariacie Technikum
      Zapraszam na PW zeby sie dowiedziec Kiedy sie tam Uczylas-Moze mamy wspolnych znajomych
      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

      http://www.andreas-kronkorken.de

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #4
        a to jeszcze istnieje ?

        Comment


        • Kacik64
          Kacik64 commented
          Editing a comment
          Szanowni Panowie. Mój tata kończył też ta szkole po czym później przepracował całe życie w Browarzr Gdańskim. Mieszkam obecnie w niemczech a chętnie Akuoil bym ta książkę. Czy mogę liczyć na wasza pomoc ?
      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎