Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

straty na giełdach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • obserwator
    Gość
    • 01-2004
    • 11

    straty na giełdach

    [Admin: wątek wydzielono z dyskusji o giełdzie świdnickiej]




    Na giełdach nic nie ginie , tylko zmienia właściciela dość dużo osób
    osób ma lepkie ręce.
  • breslauer
    Senior
    • 05-2002
    • 2690

    #2
    obserwator napisał(a)
    Na giełdach nic nie ginie , tylko zmienia właściciela dość dużo osób
    osób ma lepkie ręce.
    Jak już tu włazisz z takimi oskarżeniami, to może byś się chociaż przedstawił i napisał co nieco o sobie w profilu?

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      #3
      No szczerze mówiąc poczułem się dotknięty.
      Byłem na giełdzie, znam wielu jej uczestników, i nikogo z nich nie podejrzewałbym o "lepkie ręce"
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • obserwator
        Gość
        • 01-2004
        • 11

        #4
        Każdy to wie , na każdej giełdzie tak się dzieje i to od wielu lat.
        Mnie to spotkało wiele razy , tak samo na giełdach krajowych jak i zagranicznych bez wyjątku. Nie bierz tego do siebie , ale taka jest prawda. Ci co bywają na tych spotkaniach od wielu lat potwierdzą moje słowa. Co do moich danych to nie chcę o nich pisać , niech na razie
        pozostanie to słodką tajemnicą.
        POZDRAWIAM

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          #5
          obserwator napisał(a)
          Na giełdach nic nie ginie , tylko zmienia właściciela dość dużo osób
          osób ma lepkie ręce.
          A jakie ty masz ręce?
          Bo sumienie chyba nie masz czyste skoro nie chcesz się ujawnić.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • pjenknik
            • 08-2001
            • 3388

            #6
            Nie widzisz, że to Troll? Chodzi i podpuszcza, i tylko zaciera łapki, że się tak ładnie dajemy podpuszczać.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #7
              Niestety muszę potwiedzić słowa obserwatora. W Świdnicy, pomijając już moje drobiazgi - gościowi z Wałbrzycha ktoś zwinął cała torbę kufli. Właściwie nie ma giełdy, żeby coś komuś nie zginęło. Czasami są to naprawdę poważne sprawy.

              Comment

              • obserwator
                Gość
                • 01-2004
                • 11

                #8
                To było pisane jako OSTRZEŻENIE,niestety są tacy ludzie,nie było mowy
                o którymś z was. Dwa lata temu w Świebodzicach jednemu kolekcjonerowi
                z Warszawy zginęła bardzo cenna etykieta, wcześniej w Warszawie kolega
                ze Śląska stracił wafle i etykiety.Słychać też było o jednym z forumowiczów , który w Tychach został pozbawiony jakigoś dyplomu okolicznościowego czy coś takiego. Dlatego nie obrażajcie się tylko
                uważajcie. Są osoby, które się o to podejrzewa (jedna była w Świdnicy)
                to nie żaden z was.Niestety nie udało się jej jeszcze złapać za rękę.
                Dawno temu głośno było o kradzieży w Czechowicach całego zbioru,ale
                dla was to historia. Jeżeli nie chcecie słuchać takich ostrzeżeń to
                trudno. POZDRAWIAM.

                Comment

                • obserwator
                  Gość
                  • 01-2004
                  • 11

                  #9
                  To było pisane jako OSTRZEŻENIE,niestety są tacy ludzie,nie było mowy
                  o którymś z was. Dwa lata temu w Świebodzicach jednemu kolekcjonerowi
                  z Warszawy zginęła bardzo cenna etykieta, wcześniej w Warszawie kolega
                  ze Śląska stracił wafle i etykiety.Słychać też było o jednym z forumowiczów , który w Tychach został pozbawiony jakigoś dyplomu okolicznościowego czy coś takiego. Dlatego nie obrażajcie się tylko
                  uważajcie. Są osoby, które się o to podejrzewa (jedna była w Świdnicy)
                  to nie żaden z was.Niestety nie udało się jej jeszcze złapać za rękę.
                  Dawno temu głośno było o kradzieży w Czechowicach całego zbioru,ale
                  dla was to historia. Jeżeli nie chcecie słuchać takich ostrzeżeń to
                  trudno. POZDRAWIAM.

                  Comment

                  • obserwator
                    Gość
                    • 01-2004
                    • 11

                    #10
                    Przepraszam,za podwójne wysłanie jednej wiadomości.
                    Kim jestem może zgadniecie, komu to się uda ma duże piwo.
                    Mogę tylko dodać że większość z was jest mi znanych,a i niektórzy też
                    mnie znają.POWODZENIA.

                    Comment

                    • Mafar
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 1262

                      #11
                      Może Ty jesteś Marek Brandys?
                      Polakom gratulujemy Brackiego

                      Gdy rozum śpi budzą się demony

                      Comment

                      • grzeber
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2868

                        #12
                        To, że na giełdach giną rzeczy jest smutną prawdą ale stwierdzenie "dość dużo osób osób ma lepkie ręce" jest chyba przesadzone.

                        Troche mało danych podałeś do Twojej zagadki .
                        pozdrawiam
                        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                        Comment

                        • ppns
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1737

                          #13
                          obserwator napisał(a)
                          Każdy to wie , na każdej giełdzie tak się dzieje i to od wielu lat.
                          Mnie to spotkało wiele razy , tak samo na giełdach krajowych jak i zagranicznych bez wyjątku. [..] POZDRAWIAM


                          Na ilu giełdach zagranicznych byłeś ( i w których krajach ? ),
                          szanowny Panie Kolego Obserwatorze ? Chyba Ci sie nudzi przy komputerze , i nie wiesz , o czym masz pisać.
                          piwoppns@wp.pl

                          Comment

                          • obserwator
                            Gość
                            • 01-2004
                            • 11

                            #14
                            Nudzić mi się nie nudzi , ale tochę się bywało.
                            Dobrze , przepraszam za stwierdzenie że wielu , ale jeżeli jest to więcej niż jedna osoba trudno napisać w liczbie pojedyńczej.
                            Pierwsze typowanie złe. Pozdrawiam.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #15
                              obserwator napisał(a)
                              Pierwsze typowanie złe. Pozdrawiam.
                              czyżby to kolega Jurek :/
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎