Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Bytom w połączeniu z giełdą staroci - 08.05.2004

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Bytom w połączeniu z giełdą staroci - 08.05.2004

    Co wy na to? Wybieram się do Bytomia na giełdę. Proponuję się spotkać. Będę tam ok 8-mej rano. Trochę czasu na giełdowe zakupy, a potem czaswolny.
    Mam nadzieję, że Bytomianie wybiorą jakieś dobre piwne miejsce.
    Ja się dostosuję.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    #2
    Zaraz przy placu Sobieskiego (tam gdzie jest giełda) są dwie knajpki z wyglądu nieciekawe, ale w jednej jest Strzelec a w drugiej Kasztelan i Górnosląskie. Tam można zacząć a potem zależnie od weny

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Ja już przed giełdą nie będę miał dostępu do netu. Tak, że ze mną tylko kontakt telefoniczny.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #4
        Jestem za.Na 99% będę.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Ja na sto procent jeśli tylko pogoda dopisze. Bo jak będzie lało i grzmiało to już będzie sprawa do rozważenia.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #6
            Spotkanie w składzie Aldach z małżonką i swoim maleństwem, Kiszot i niżej podpisany.
            Po skromnych giełdowych zakupach, spotkaliśmy się w knajpce co się bodaj Alfa zowie. Leją tam Górnośląskie i Kasztelana. Jako, że to drugie piwo, ze względu na trudności w dostępie, stanowiło dla mnie nie lada rarytas, to właśnie nim się podelektowałem. Było całkiem miłe. W przeciwieństwie do Górnośląskiego które roztaczało dziwny, małoprzyjemny i zaskakujący zapaszek .
            Następnie koledzy miejscowi, poprowadzili mnie labiryntem bytomskich uliczek w inne miejsce gdzie mogliśmy się napić Bosmana z kija. W ten sposób co prawda wspomogliśmy nieco grupę Carlsberga, jednak z drugiej strony i Kasztelan, i Bosman są piwami które trudno trafić w GOP-ie. Więc mówimy tu o, w pewnym sensie, piwnej egzotyce
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Aldach
              Senior
              • 07-2003
              • 1269

              #7
              Cóż, knajpę z Brokiem Kanclerzem z kija znalazłem dopiero wracając ze spotkania do domu

              Comment

              • StaryKocur
                Senior
                • 01-2002
                • 1521

                #8
                W najbliższą sobotę znowu targi staroci w Bytomiu.
                Czy ktoś z Państwa się wybiera?? Bo może warto wstać bladym świtem, póki jeszcze aura sprzyja?
                Piwo pite z umiarem
                nie szkodzi w żadnych ilościach.

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #9
                  Mnie nie za bardzo ten termin pasuje. Ale się jeszcze zobaczy.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • Wiktoria
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 796

                    #10
                    Czy w najbliższą sobotę (02.10) jest również giełda? A jeśli tak, to czy ktoś się na nią wybiera?

                    Comment

                    • RAFIFAFI
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 188

                      #11
                      Nic nie wskazuje na to aby giełda staroci w Bytomiu miała się nie odbyć w tym terminie.
                      Generalnie w każdą pierwszą sobotę miesiąca odbywa się ta impreza - w wyjątkowych przypadkach jest w inne soboty ale wtedy informacja o tym krąży już miesiąc wcześniej.
                      Tylko z butli!

                      Comment

                      • Pepek
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 1499

                        #12
                        Wiktoria napisał(a)
                        Czy w najbliższą sobotę (02.10) jest również giełda? A jeśli tak, to czy ktoś się na nią wybiera?
                        Ja się przecież wybieram po dłuuugiej przerwie.
                        A czy ktoś z regionu górnośląskiego zamierza się dołączyć?

                        Comment

                        • Pepek
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 1499

                          #13
                          Naprawdę nikogo z sekcji górnośląskiej nie będzie? I nikt nie ma ochoty na jakieś pogiełdowe dobre piwko?

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Pepek napisał(a)
                            Naprawdę nikogo z sekcji górnośląskiej nie będzie? I nikt nie ma ochoty na jakieś pogiełdowe dobre piwko?
                            Ja się wybieram, choć pewnie będę zasypiał na stojąco bo w sobotę jestem po nocce. W razie czego, kontakt ze mną jest podany w profilu.
                            Szukajcie zatem szerloki
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Pepek
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 1499

                              #15
                              adam16 napisał(a)
                              Ja się wybieram, choć pewnie będę zasypiał na stojąco bo w sobotę jestem po nocce. W razie czego, kontakt ze mną jest podany w profilu.
                              ...
                              Jakoś dasz radę Adamie. Pomożemy Ci ustać i będziemy w razie czego budzić
                              Kontakt namierzony. No to do usłyszenia.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎