Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

piwny tydzień w zachodnich Czechach - 22-28 sierpnia 2004

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23798

    piwny tydzień w zachodnich Czechach - 22-28 sierpnia 2004

    Mam wyraźnie nakreślony plan podkoniecsierpniowy

    Otóż wybieramy się (grupka obecnie liczy 3-4 osoby) na tygodniowy patrol piwny (koniec sierpnia) w zachodnie rejony Czech. Aktualnie jedziemy "naszym" samochodem, ale jeśli naszą grupkę chcą zasilić dodatkowe osoby to możemy wynająć coś większego lub rozważyć zupełnie inny wariant podróżowania.

    W planie sporo atrakcji:
    • browar w Chodovej Planie (trzeba poznać Albina!)
    • hektolitry piwa
    • browar w Pilźnie (będę miał już naładowane baterie w aparacie )
    • hektolitry piwa
    • dodatkowe browary, które jeszcze musze wytropić po drodze
    • hektolitry...
    • spotkanie z naszym ulubionym Piwowarem (jeśli nie będzie miał ważniejszych spraw na głowie )
    • hektolitry piwa
    • zahaczenie o Zatec jeśli czas pozwoli
    • hektolitry piwa
    • rzut okiem lub beretem na Karlove Vary i Marianskie Laznie
    • hektolitry piwa
    • no i jeszcze inne atrakcje, które wynikną podczas opracowania trasy podróży


    Miejsce i termin wyjazdu mamy ustalone na Opole:
    - niedziela rano 22.VIII.2004
    Powrót ustaliliśmy na
    - sobotę wieczór 28.VIII.2004 (Opole)

    Noclegi:
    - będziemy rezerwować pokoje w pensjonatach lub innych przybytkach nie wymagających rozstawiania namiotów (ceny za osobodobę podobne, a ile czasu można wykorzystać na degustacje piwa )

    Chętnych na wspólną wycieczkę bardzo proszę o kontakt do końca maja
    Terminy są tak ustawione, że w razie czego można podjechać do Opola np. w sobotę i u nas chwilę odpocząć i przenocować przed zasadniczym wyjazdem. W drodze powrotnej można to samo uczynić, czyli przenocować i w miarę wypoczętym wracać do domu w niedzielę!
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Witaj!!
    Spadasz mi z nieba z tym pomysłem! Właśnie planowałem z żonką taki właśnie wyjazd, w tym samym terminie . Jeśli można, to proszę wpisz na listę chętnych. Szczegóły ustalimy we wrocku!
    pozdrawiam marcin
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23798

      #3
      super!
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #4
        A jak dokładnie będziecie jechać? Chodzi o trasę, bo w zależności od etgo można przejechać przez różne małe czeskie browary. W samym Żatcu są dwa, jeden z nich należy do Instytutu Chmielarstwa i nie jest bardzo dostępny ale może się Wam uda, wtedy byłaby okazja do wypicia piwa na którym prowadzi się badania naukowe
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2868

          #5
          Przepraszam że się wcinam ale Zythum gratuluje 4000 posta
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23798

            #6
            zythum napisał(a)
            A jak dokładnie będziecie jechać? Chodzi o trasę, bo w zależności od etgo można przejechać przez różne małe czeskie browary. W samym Żatcu są dwa, jeden z nich należy do Instytutu Chmielarstwa i nie jest bardzo dostępny ale może się Wam uda, wtedy byłaby okazja do wypicia piwa na którym prowadzi się badania naukowe
            Czyżbyś miał ochotę przyłączyć się?

            Nad dokładną trasą jeszcze będziemy myśleć. Na pewno chcemy zahaczyć o jakieś małe browary znajdujące się w okolicy (to znaczy będziemy ustalać trasę głównie pod tym kątem).

            Nie mamy jednak ochoty też popadać w skrajność - tj. zaliczenie jak największej liczby browarów bez względu na wszystko inne nie jest naszym celem.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #7
              Wydaje mi się, że dobrym pomocnikiem w obmyślaniu trasy, byłaby książka "Piwnym szlakiem po Europie Środka" autorstwa Aleksandra Strojnego.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                #8
                ART napisał(a)
                Czyżbyś miał ochotę przyłączyć się?

                Nad dokładną trasą jeszcze będziemy myśleć. Na pewno chcemy zahaczyć o jakieś małe browary znajdujące się w okolicy (to znaczy będziemy ustalać trasę głównie pod tym kątem).

                Nie mamy jednak ochoty też popadać w skrajność - tj. zaliczenie jak największej liczby browarów bez względu na wszystko inne nie jest naszym celem.
                Oczywiście nie chodziło mi o zaliczanie browarów ale niektóre są na tyle ciekawe, że naprawdę warto do nich zajechać, a do Czech zachodnich można jechać w różny sposób:
                np.: jadąc przez przejście w Nachodzie, potem na Pragę, mamy Nymburk i Beroun tuż za Pragą (zakładam, że to miasto zostanie ominięte bo inaczej tam można by i sto lat siedzieć
                Z kolei jadąc przez przejście w Cieszynie do obejrzenia są: Hukvaldy (przy okazji zamek), obok Koprivnice, kilka innych na MOrawach (ale jak pisałeś i tak wszystkiego się nie da), ale gdyby trasa wypadał przez Brno, nie można ominąć Cernej Hory, może Strakonic (obok Zahori u Pisku). To byłaby całkiem długa trasa z drugiej strony

                Osobiście chętnie bym pojechał ale ja nie mogę się deklarować i na przykład zajmować komuś miejsca w busie, bo ja do ostatnich dni nie będę wiedział czy mogę. Ale spotkanie w Chodowej Polanie, a potem ściganie się z Wami pociągiem do Żatca (wypad 3 dniowy), nie jest wykluczony
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  #9
                  . Nie zapomnijcie będąc w Pilznie, że nie tylko Prazdroj tam warzy piwo ale także minipivovar U rytíře Lochoty
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23798

                    #10
                    czerwiec zbliża się już wielkimi krokami - czy ktoś jeszcze rozważa dołączenie do naszej wesołej wycieczki? Jeżeli tak, to niech nie siedzi bezczynnie, tylko niech się tu wpisuje trzeba wkońcu konkretniej ustalić trasę, noclegi porezerwować, etc.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #11
                      Ja bardzo chętnie,ale nie jestem pewien czy dostanę urlop.Niestety nie mogę określić kiedy będę wiedział...Staram się jak mogę,ale sytuacja jest patowa.Kierownik jeszcze nie jest w stanie nam nic konkretnego powiedzieć.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23798

                        #12
                        w niedzielę doszło do jako-takich przymiarek wycieczkowych. poniżej taka poglądowa trasa do przebycia.

                        legenda:
                        - kółka - miejsca noclegowe
                        - 1-7 - kolejne dni
                        - strzałki - kierunek jazdy (nie gwarantuję że będziemy jechać zawsze do przodu )

                        plan jest taki aby rano w niedziele wyruszyć i dotrzeć na jednym tchu do Pilzna, tak by móc później spokojnie podróżować dalej.

                        Plan dniowy :
                        - 1,2 - Pilzno (2xN)
                        - 3 - Chodova Plana (N)
                        - 4 - Cheb - Franciskove Laznie (N?) - Sokolov - Karlovy Vary (N?)
                        - 5 - Zatec (N?) - Louny
                        - 6 - Podebrady/Kutna Hora (N)
                        - 7 - Hradec Kralove, Nachod

                        jak znajdę nieco czasu zamieszczę liste browarów o które postaramy się zahaczyć.
                        Attached Files
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23798

                          #13
                          Plan noclegowy jest praktycznie pewny tylko w przypadku 3 pierwszych dni
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            No niestety, jedyne co mam do powiedzenia w tym temacie to że nie będę mogła pojechać, ze względu na nową pracę A ponieważ nie będzie to jeszcze nawet trzy miechy od jej rozpoczęcia, nie mam nawet szans, że mnie wyrzucą
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • marcopolok
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2334

                              #15
                              Fajna sprawa ale nie mogę sie narazie zdeklarować
                              jaki jest nieprzekraczalny termin zapisu?
                              Last edited by marcopolok; 07-06-2004, 18:15.
                              bez brody...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎