Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Żywieckie giełdowanie - 06.2004

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    Żywieckie giełdowanie - 06.2004

    Trochę was przetrzymałem z tym tematem ale nikt nie dzwonił, nie pytał

    Kto się wybiera a ma ochotę kolejny lub pierwszy raz korzystać z mojej gościnności to zapraszam do tego tematu.
    bez brody...
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    #2
    Kilka pierwszych szczegółów:

    Nie było mnie na forum bo reperowałem zdrowie
    Prawdopodobnie znowu mnie nie będzie bo będę reperował budżet, wiadomo gdzie
    Pozostanie mi więc niezwykle mało czasu aby coś zaimprowizować.
    bez brody...

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      Pewnie mi nie uwierzysz, ale przed godziną o tym myśleałem i postanowiłem, że jutro do Ciebie zadzwonię w tej sprawie Telepatia, czy jak?
      No więc Slavoy i Marusia zgłaszają się na wszystko, co ulobiony górol nam zaproponuje
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • marcopolok
        Senior
        • 10-2001
        • 2334

        #4
        Kolega kuzyn uległ moim perswazjom więc także w tym roku mamy do dyspozycji hacjendę na górce.
        Noclegi w hacjendzie niestety częsciowo zostały ograniczone (narazie tylko dół)
        Pojawiła się wiec sugestia namiotowego biwakowania
        Kto ma namioty niech zabiera, ja też postaram sie kilka wykombinować.
        Ewentualnie postaram się jescze wykombinować jakieś kimono w najbliższym sąsiedztwie hacjendy.
        Jak coś wyjdzie to napiszę jutro lub pojutrze.
        Last edited by marcopolok; 16-05-2004, 21:50.
        bez brody...

        Comment

        • marcopolok
          Senior
          • 10-2001
          • 2334

          #5
          W kwestii dalszych szczegółów:

          Jedzenie. Wolą ludu można znowu zamówić gar czegoś gorącego, reszta w kwestii własnej ( Adamie ! będziesz proszony o podłączenie pieca )

          Parking dla zmotoryzowanych jak poprzednio....

          Kwestia najważniejsza pozostaje narazie bez opisu ale o suchym pysku siedziec nie bedziemy!! Zakulisowo nalezy wybrać skład grupy wynoszącej kegi pod górkę
          bez brody...

          Comment

          • marcopolok
            Senior
            • 10-2001
            • 2334

            #6
            Planowane jest wydanie okolicznościowego naczynia z uchem ale raczej się przed giełdą niewyrobię

            Planowany jest umilacz ogniska, Podstawowym warunkiem właciwego wykorzystania tego umilacza jest udział koleżanki Yemiołki
            bez brody...

            Comment

            • marcopolok
              Senior
              • 10-2001
              • 2334

              #7
              Trzeba se nabić postów - A CO!!!!
              bez brody...

              Comment

              • marcopolok
                Senior
                • 10-2001
                • 2334

                #8
                slavoy napisał(a)
                Pewnie mi nie uwierzysz, ale przed godziną o tym myśleałem i postanowiłem, że jutro do Ciebie zadzwonię w tej sprawie Telepatia, czy jak?
                No więc Slavoy i Marusia zgłaszają się na wszystko, co ulobiony górol nam zaproponuje
                No własnie się zastanawiałem przez kogo ta czkawka
                bez brody...

                Comment

                • marcopolok
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2334

                  #9
                  Rok temu bawiliśmy się tutaj :
                  jeśli chcesz zorganizować spotkanie Forumowiczów, tutaj jest odpowiednie miejsce na to
                  bez brody...

                  Comment

                  • grzeber
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2868

                    #10
                    Grzeber również zgłasza się na nocleg w "Hacjendzie del Łyska" i wszelkie inne atrakcje zapewnione przez Organizatora

                    Jeżeli będzie trzeba to moge jak rok temu targać kega pod górkę, ale pod warunkiem że będzie wózek
                    Last edited by grzeber; 16-05-2004, 22:23.
                    pozdrawiam
                    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23798

                      #11
                      oho oho! Panie Góralu Marcowy poproszę zapisać dwie opolskie dusze - Gośkę i Arta - do swego notatnika!

                      no i wracaj nam do zdrowia - i to migiem !
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • jerzy
                        piwoholik
                        • 10-2001
                        • 4705

                        #12
                        I ja, jeśli tylko uda mi się dojechać do Żywca, z miłą chęcią poddam się [prawie] wszystkim zaimprowizowanym przez Ciebie atrakcjom, a także nie widzę problemu noszenia kegów (o ja głupi - jeszcze nie widziałem tej góry! ).
                        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Ponieważ Slavoy już mnie zgłosił, to ja jeszcze zgłaszam na ochotnika namiot igloo 3 osobowy
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • CarlBerg
                            Senior
                            • 09-2003
                            • 968

                            #14
                            Zmotoryzowany Mikrobrowar "Siódemka" w sile osób dwóch + namiot również zgłasza zapotrzebowanie na kawałek miejsca

                            Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
                            Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23798

                              #15
                              aha, namiot oczywiście weźmiemy na wszelki wypadek (spokojnie ze 3 osoby wejdą)
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎