Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Chorzów, 31 maja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Chorzów, 31 maja

    Jak już co poniektórzy wiedzą w poniedziałek za tydzień będę przez czas trwania koncertu kapeli pod tytułem Metallica do dyspozycji Forumowiczów.
    Wstępnie kilka osób juz się zgłosiło na spotkanie.
    Adam XVI ma sprawdzić, czy będzie możliwe wychylenie np. lanego Imielina. itd, itp.
    Zapraszam innych chętnych
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    To fajnie,
    może i ja znajdę chwilę wieczorem.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Zdaje się że i Iron z Małążonką przybędą. To jakaś stołeczna inwazja . W piątek idę do knajpy się zorientować co do lanego Imielina - oby go nie zabrakło. Może da się nawet wypić.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #4
        Z Ironami sprawa nie jest jeszcze taka pewna. Możliwym jest bowiem, że przybędzie sam Iron, który w owym czasie będzie słuchał różnych brzmień z innymi osobnikami ceniącymi sobie Metalikę

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Lany Imielin będzie na pewno - rzecz już sprawdzona. Czekam tylko najpierw na Małążonke z Ironkiem i zabieram ich do mnie. Potem czekam na sygnał Ahumby i zamelduję się po niego pod Stadionem Śląskim. Liczę, że po 18 będziemy się meldować w knajpie. Tam ma dotrzeć pozostała część ekipy. Zainteresowani znają mój nr komórki, więc w razie niejasności proszę do mnie dzwonić.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #6
            Już chyba wszystko przygotowane na koncert. Teren stadionu dobrze ogrodzony.
            Mnie jednak nie będzie-nawał roboty.
            To udanego koncertu i dobrego piwka.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • Odoakr
              Senior
              • 07-2003
              • 330

              #7
              Ja też jutro się zjawię w Chorzowie, ale na koncercie. Nie wiem, od której godziny dokładnie tam będę (jade konwojem 6 autokarów z Poznania), ale chetnie bym poznał kilku szanownych Forumowiczów. A jesli nie wypali to jakie piwo warto wypis w Chorzowie?

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #8
                No i był:
                - lany Imielin (po 2,20 za kufelek),
                - nalot trzech śląskich Adamów i Kiszota oraz rodzin
                - nalot sekcji warszawskiej tj. Irona z Małążonką i Ahumby z Żoną-Taxi
                - jak zwykle niepowtarzalna atmosfera takich spotkań
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  #9
                  Odoakr napisał(a)
                  Ja też jutro się zjawię w Chorzowie, ale na koncercie. Nie wiem, od której godziny dokładnie tam będę (jade konwojem 6 autokarów z Poznania), ale chetnie bym poznał kilku szanownych Forumowiczów. A jesli nie wypali to jakie piwo warto wypis w Chorzowie?
                  No to jechaliśy w tej samej ekipie
                  Niestety, przyjechaliśmy dosyć późno, no i wywieźli nas spory kawałek od stadionu, zatem nie było sensu się wracać do centrum na piwo. A dodzwonić się na stadionie i w okolicach graniczyło z cudem. Z Ironem próbowaliśy kilkarotnie i z żadnym skutkiem niestety
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #10
                    albeertos napisał(a)
                    Z Ironem próbowaliśy kilkarotnie i z żadnym skutkiem niestety
                    Mimo ,że z mojej komórki troszki to było jakby łatwiejsze, ale też co chwila wyświetlał mi się komunikat:
                    sieć przeciążona.
                    Na szczęście zarówno z Adamem XVI i Ironem udało mi się nawiązać kontakt
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Odoakr
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 330

                      #11
                      Albeetos! A którym autobusem jechałes??? Ja 4! Wywieźli nas tak daleko od stadionu, że trzeba było 40 min z buta na stadion dawać. Nie mówiąc o dojściu do centrum... niestety - dlatego sie nie zjawiłem na piwku. Chciałem jeszcze odwiedzic "Świat Piwa" - nawet wzięłem etykiety, żeby sie powymieniać, ale nie dotarłem.

                      PS. najtrudniej było trafić z powrotem do autokaru, po ciemku (nie oswietlone alejki) i po nieznanym terenie. Ale doało radę. Policja zamiast pilnować porządku, wskazywała wszystkim drogę Ale burd i tak nie było!

                      Comment

                      • grzeber
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2868

                        #12
                        Odoakr napisał(a)
                        PS. najtrudniej było trafić z powrotem do autokaru, po ciemku (nie oswietlone alejki) i po nieznanym terenie. Ale doało radę. Policja zamiast pilnować porządku, wskazywała wszystkim drogę Ale burd i tak nie było!
                        Trochę już w życu koncertów zaliczyłem i na żadnym jeszcze nie spotkałem się z burdami

                        Do Chorzowa tym razem nie udało mi się dotrzeć czego bardzo żałuję
                        pozdrawiam
                        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                        Comment

                        • Odoakr
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 330

                          #13
                          o tych burdach to tak tylko w temacie policji, że nie miała co robić. Ja też sie nie spotkałem! Tylko normalni ludzie chodzą na koncerty "ciezkiej muzyki" (wszystkie odmiany), więc nie ma co obawiać się jakiś niepokojów.

                          Mieszkam przy Arenie w Poznaniu, wiec wiem jak sytuacja wygląda po koncertach hio-hop lub techno. Nie mówie, że wszyscy, ale zdarzają się ludzie, których denerwują znaki drogowe, śmietniki, inni ludzie... hmmm

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            #14
                            Hmm, wiem ile lat ma Grzeber (więc nie może pamiętać), nie wiem ile Odoakr, ale w latach 80 i początku 90, na każdym koncercie "ciężkiej" muzyki były burdy, zadymy, krojenie, bitwy z nazi-skinami i ogólnie mocno chuligańska atmosfera. Przynajmniej zawsze wokół koncertów.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • grzeber
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2868

                              #15
                              Nie wątpie, że teraz na niektórych koncertach też zdarzaja się się burdy i inne "atrakcje". Po prostu na tych koncertach na których ja byłem nic takiego sie nie zdarzyło wiem, że Ty Zythum chodzisz w mierę często na koncerty i są to głównie imprezy niszowe więc może sie wypowiesz jak to wygląda aktualnie .
                              pozdrawiam
                              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎