Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A. Le Coq, Alexander

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    A. Le Coq, Alexander

    A.S Tartu Öiletehas 50050 Tartu Estland
    Piwo Aleksander o zawartosci Alk.5,2% i extrakcie 11,4* nabyte w sklepie WOLGA
    Kolor jasniutki bursztynowy
    Piana obfita srednia
    Dosc duza aroma chmielowa troche slodkawe ale röwniez goryczka wyczuwalna.W sumie dosc przyjemne
    Attached Files
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • Khian
    Gość
    • 01-2006
    • 122

    #2
    AS A. Le Coq Tartu Olletehas, Aleksander

    Dostałem to piwo od znajomego i właśnie spożywam. Przydatność do 06,03,2006.
    Piana obfita, drobna.Smak wyraźnie słodowy.Piwo wręcz słodkie.Goryczka bardzo minimalna.Aromat chmielowy też nie za mocny.Butelka wygląda identycznie jak u Andiego.
    Alkoholu 5.2 %, ekstraktu brak. Bez rewelacji ale wypiłem z przyjemnością.
    Moje pierwsze piwo z Estonii. Mam nadzieję, że nie ostatnie.
    Last edited by Khian; 01-03-2006, 12:36.

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #3
      Przeciętny jasny lager. Nie ma co więcej się rozwodzić nad tym piwem.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Mój płyn miał niezbyt apetyczny, bladozłoty kolor. Piana biała, dość drobna, średniowysoka, raczej nietrwała.
        Zapachowo również niezbyt ciekawie, taki mix słodowo-kukurydziano-koncernowy. Smak przeciętny, cienkość płynu próbuje zakryć słodowość, do której potem dochodzą elementy goryczki.
        Gazu sporo, odpowiednio dla charakteru piwa. Opakowanie chyba niewiele się zmieniło od fotki - biała eta w cieniutkie złote paski, czerwone napisy, wszystko dopasowane: eta, kontra, krawatka i kapsel.
        Siostra z wojaży przywiozła, natargała się , więc wypiłem. Przed snem poprawiłem Twierdzowym .

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎