Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Wałbrzyska 11, Delikatesy (D. H. Land)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Oskarx
    Senior
    • 02-2004
    • 248

    Warszawa, Wałbrzyska 11, Delikatesy (D. H. Land)

    W Domu Handlowym Land przy Wałbrzyskiej jest sklep spożywczy na parterze od ul. Batuty. Kiedyś nazywał się Elephant teraz nie wiem jak.
    Najważniejsze, że jest tam Noteckie za 1,90 Noteckie Mocne za 2,00 i Lwówek elegancko wyeksponowane. Butelki zwrotne.
    Oskar
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    #2
    sklep już zamknięty

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Oskarx
    W Domu Handlowym Land przy Wałbrzyskiej jest sklep spożywczy na parterze od ul. Batuty. Kiedyś nazywał się Elephant teraz nie wiem jak.
    Najważniejsze, że jest tam Noteckie za 1,90 Noteckie Mocne za 2,00 i Lwówek elegancko wyeksponowane. Butelki zwrotne.
    Wydaje mi się, że ten sklep jest już zamknięty natomiast w pobliskich delikatesach (też w Landzie) jest Książęce z Lwówka i Porter ze Zduńskiej Woli. Raz widziałem też Koźlaka z Juranda. Ceny jednak dość wysokie.
    Jest też sklep po lewej od wejścia do starej części (pomiędzy budynkami, w starej części, tej dalszej od Wałbrzyskiej). Zresztą wszystkie te sklepy są bardzo blisko siebie. Tam można zakupić m.in. Portera i Irlandzkie Mocne z Krajana oraz Miodowe z Ciechanowa czy Złotego Kura z Łomży.

    Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie namieszałem zanadto.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • jwojtynski
      Member
      • 12-2005
      • 88

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy
      Jest też sklep po lewej od wejścia do starej części (pomiędzy budynkami, w starej części, tej dalszej od Wałbrzyskiej). Zresztą wszystkie te sklepy są bardzo blisko siebie. Tam można zakupić m.in. Portera i Irlandzkie Mocne z Krajana oraz Miodowe z Ciechanowa
      ten sklep się jakoś nazywa?

      Comment

      • Komar_Pafnucy
        Senior
        • 08-2005
        • 1114

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jwojtynski
        ten sklep się jakoś nazywa?
        Nie pamiętam żeby miał jakąś nazwę ale można poznać go po tym, że na zewnątrz stoją skrzynki z warzywami/owocami.

        Multitap Crawl
        Multitap Crawl na Facebook

        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

        Comment

        • jwojtynski
          Member
          • 12-2005
          • 88

          #5
          A jak z cenami? Np. takie Ciechanowskie Miodowe?

          Comment

          • Komar_Pafnucy
            Senior
            • 08-2005
            • 1114

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jwojtynski
            A jak z cenami? Np. takie Ciechanowskie Miodowe?
            Nie byłem tam od jakiegoś czasu ale pamiętam, że Miodowe było po 3,50. Irlandzkie Mocne za 2,25, Porter z Krajana za 2,50 (te dwa oczywiście 0,33).

            Pozdrawiam,
            Last edited by Komar_Pafnucy; 15-12-2005, 18:20.

            Multitap Crawl
            Multitap Crawl na Facebook

            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy
              w pobliskich delikatesach (też w Landzie) jest Książęce z Lwówka i Porter ze Zduńskiej Woli. Raz widziałem też Koźlaka z Juranda. Ceny jednak dość wysokie.
              To jest mało powiedziane. Heban kosztuje tam 4,30, a Irish Beer (0,33, przypominam) 3,70.

              Omijać z daleka. Nie postanie moja noga tam więcej, nawet jak wygram w totka. Są jakieś granice.

              Comment

              • Komar_Pafnucy
                Senior
                • 08-2005
                • 1114

                #8
                Ten sklep jest od jakiegoś czasu całodobowy. Mają tam Koźlaka i Żywe z Ambera oraz kilka wyrobów z Konstancina: Konstancin Mocny, Mocny Warszawiak, Rektor Mocne, Zdrojowe (wybór w butelkach zarówno 0,5 jak i 0,33). Wszystkie wymienione wyżej piwka stoją w lodówce. Bywa też Książęce z Lwówka.

                Pozdrawiam,

                Multitap Crawl
                Multitap Crawl na Facebook

                "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎