Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konin, Co słychać w Koninie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • witkowskiartur
    Senior
    • 03-2003
    • 561

    Konin, Co słychać w Koninie?

    Wybieram się niedługo do Konina na ślub koleżanki. Szukałem czegokolwiek o knajpach w tym mieście, ale widzę, że na forum nic nie ma, albo źle szukałem . Czy macie może jakieś informacje gdzie można wstapić na kufelek czegoś dobrego, żeby zabić czas oczekiwania na pociąg?
    KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    #2
    Zawsze można spytać się kogoś na miejscu,jakby nikt niebył w stanie Ci pomóc.
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • witkowskiartur
      Senior
      • 03-2003
      • 561

      #3
      Niby tak, ale sprawa wygląda tak, że przyjeżdżam pociągiem - godzinka do ślubu, po ślubie godzina czekania na pociąg... więc czasu na szukanie zbytnio ni będzie, poza tym dochodzi ryzyko, że ktoś mi wskaże drogę do źródełka z ciepłym lechem... a tego wolałbym raczej uniknąć.
      KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        W każdym razie na lany Konin nie nastawiaj się bo ten był ostatnio dostępny chyba krótko po wojnie
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • mapajak
          Senior
          • 12-2002
          • 1187

          #5
          Odp: Co słychać w Koninie?

          witkowskiartur napisał(a)
          Wybieram się niedługo do Konina na ślub koleżanki. Szukałem czegokolwiek o knajpach w tym mieście, ale widzę, że na forum nic nie ma, albo źle szukałem . Czy macie może jakieś informacje gdzie można wstapić na kufelek czegoś dobrego, żeby zabić czas oczekiwania na pociąg?
          Trochę za późno, ale może jeszcze kiedyś wybierzesz się odwiedzić koleżankę to skorzystasz z tej wiadomości. Idąc z Rynku w stronę Warty skręcasz przed smą Wartą w lewo, po przejściu ok. 50 m po prawej stronie jest piwarnia, wygląd typowej mordowni PSS-u lub GS-u, ale leją tam beczkowego Bartka - pycha.

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #6
            a w pierwszym zajeździe po zjexdzie z autostrady w kierunku Warszawy po prawej stronie jest lana ciemna Fortuna (z szosy widać kaseton)
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • witkowskiartur
              Senior
              • 03-2003
              • 561

              #7
              Dzięki, lepiej miesiąc później niż wcale . Przyda się na przyszłość na następny raz.
              KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎