Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bruveris, Meistars Kviesu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Bruveris, Meistars Kviesu

    Butelka 0,5l,alkohol 3,9%.
    Piana mizerna,barwa słomkowa.Opalizujące z niewielkim osadem.Zapach zdecydowanie nieprzyjemny.
    W smaku nie przypomina pszeniczniaka a raczej zepsutego,skwaśniałego pilsa.Jakieś stęchłe,momentami gorzkawe,zalatujące jakby kiszoną kapustą.
    Jedno testowaliśmy w hotelu i po pierwszym łyku poszło do zlewu.Drugie kulturalnie schłodziłem w domu,odstało dobę ale nic mu to nie pomogło.Totalnie niedobre,za to etykieta bardzo ładna.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Prosze o aktualizację nazwy tak jak na fotce. Faktycznie piwo do d...y
    Opis wkrótce. Kiepskie piwo wygląda tak:
    Attached Files
    Last edited by sibarh; 22-03-2006, 23:53.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Mam jeszcze 4 szt. I chyba wyleje do zlewu.
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • bolek1970
        Senior
        • 12-2005
        • 179

        #4
        No i jak ?
        Inne tez byly " do bani ?"
        Wiem , ze ta "firma" robi dobre piwko imbirowe (jesli ktos to lubi) i trzeba sporzywac je swieze. Pewnie to co nabyles "postalo troche" albo "firma" sie nie powinna brac za pszeniczniaki (Kviesu Weissbeer ?). Troche szkoda, bo na Lotwie jest w czym wybrac i zazwyczaj jest git.
        pozdrawiam z polnocy

        Comment

        • Kolesław
          Senior
          • 03-2004
          • 1130

          #5
          Nie wylewaj. Ja chętnie wypiję.

          Comment

          • Kolesław
            Senior
            • 03-2004
            • 1130

            #6
            Zapach trochę cytrusowy, trochę warzywny, trochę piwniczny, zza piwniczności ciut drożdży.
            Piana niska i krótka. Czy gęsta? - nie wiem, za szybko opadła. Gaz był.
            Kolor bladosłomkowy, prawie przezroczysty (niefiltrowane - po rosyjsku było).
            Smak taki jak zapach, z tym, że niedookreślona piwiczność przechodzi w bardziej jednoznaczną stęchliznę; cytrusy wyraźniejsze, dość słodkie, gdyby nie stęchlizna, dominowałyby.
            To nie jest jeden z czterech egzemplarzy, które Sibarh wylał bądź nie wylał do zlewu, ale przez sześć lat nic się nie poprawiło - niedobre.
            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎