PDA

Wersja pełna: : przy Dworcu PKS, Bar Piwny Magda [zamknięte]

zythum
26-06-2004, 18:42
Bardzo ciekawe miejsce które odwiedzałem przed wielu laty. Nic się nie zmieniło, no może toaleta otwierana teraz na bzyczek przez panią barmankę;) Lokal w stylu hardcorowych spelunek. Towarzystwo pije wódkę od 6 rano. Pewnie można tam czasem oberwać ale dla klimatu warto tam zajrzeć. Piwa to Strzelec i Brok z beczki oraz Grodzkie z Relakspolu z butelki plus masówka. Piwa dodam bardzo dobre. Strzelec z beczki znacznie lepszy od butelkowego, a Grodzkie całkiem niezłe. Co do tego ostatniego to pani była przekonana, że warzone jest przez krakowski browar na Lubiczu. Nie chcąc jej psuć tego wrażenia nie wyprowadziłem jej z błędu.

cielak
26-06-2004, 23:54
Ten bar zowie się "Magda" i można tam, oprócz piwa, dostać po "twarzy", zostać okradzionym i inne tego typu przyjemności. Nie polecam!!!

elroy
27-06-2004, 00:03
cielak napisał(a)
Ten bar zowie się "Magda" i można tam, oprócz piwa, dostać po "twarzy", zostać okradzionym i inne tego typu przyjemności. Nie polecam!!!

Jako że dworzec jest w ogólnej rozsypce czyli przebudowie, pytanie gdzie jest ten bar?:)

cielak
27-06-2004, 00:10
elroy napisał(a)
Jako że dworzec jest w ogólnej rozsypce czyli przebudowie, pytanie gdzie jest ten bar?:)

Nie wiesz?
W tym budynku co kiedys było pogotowie. On nadal stoi!

elroy
27-06-2004, 00:34
cielak napisał(a)
Nie wiesz?
W tym budynku co kiedys było pogotowie. On nadal stoi!

Rzeczywiście, on dalej stoi....:)
Już kojarzę ten bar. Nie byłem i nie zamierzam.

zythum
27-06-2004, 18:43
No coż, ja akurat lubię taki klimat latających kufli. Takie małe odchylenie:D

abernacka
27-06-2004, 18:51
Zgodzę się z tobą Zythum w 100%! Nie ma nigdzie lepszej atmosfery, niż w typowych kuflotekach. Po pierwsze panuje tam zdrowa atmosfera. Po drugie ceny piwek są umiarkowane. A po trzecie szybciej można dostać "w twarz" w eleganckim lokalu niż w przyjemnej spelunce.

Makaron
27-06-2004, 19:28
Na temat tej knajpy był program w tv :D Tam są kamery i były pokazywane akcje wewnątrz :D. Odwiedziłem tą knajpe kilka lat temu.

elroy
27-06-2004, 19:50
abernacka napisał(a)
Zgodzę się z tobą Zythum w 100%! Nie ma nigdzie lepszej atmosfery, niż w typowych kuflotekach. Po pierwsze panuje tam zdrowa atmosfera.

Wszytko zależy jak się i na kogo trafi :D
Jeśli klientela jest starsza, to zawsze spokojnie można piwko wypić. Najgorzej jak knajpę okupuje 'kwiat młodzieży polskiej'.
Obok mnie jest taka mała osiedlowa nazywana popularnie - dresiarnia :) Nie podam adresu, żeby Was przypadkowo nie podkusiło :cool:

abernacka
27-06-2004, 20:04
elroy napisał(a)
(...).
Obok mnie jest taka mała osiedlowa nazywana popularnie - dresiarnia :) Nie podam adresu, żeby Was przypadkowo nie podkusiło :cool:

Spokojnie, z Trójmiasta specjalnie do krakowskiej, osiedlowej knajpy nie będzie się nam chciało jechać!:D
Nie wiem jak u was, ale w naszych spelunkach przesiadują ludzie po czterdziestce a nie 'kwiat młodzieży polskiej' (może za mało trendy
;) ).

cielak
28-06-2004, 20:43
Makaron napisał(a)
Na temat tej knajpy był program w tv :D Tam są kamery i były pokazywane akcje wewnątrz :D. Odwiedziłem tą knajpe kilka lat temu.

Było coś takiego, dwóch małolatów okradło jakiegoś gościa tegoż lokalu i jeszcze go pobili.:eek:
Knajpa super, dla samobójców, i miejsce gdzie dentysta złapie dużo klientów:D

cielak
09-03-2005, 20:24
[QUOTE=cielak]Ten bar zowie się "Magda"...

Zwał się, bo już go niema. Budynek zburzony.

zythum
09-03-2005, 21:11
:( :mad: Dlaczego najpiekniejsze miejsca (dla mnie) muszą ginąć? Ja wiem dlaczego ale temat barowy a nie pollityczny wiec tylko dzisiaj trochę zaboli mnie serce ale nic więcej nie napiszę.

e-prezes
10-03-2005, 11:55
wydaje mi się, że takich perełek jest w Krakowie kilka, więc nic nie tracisz.

slavoy
10-03-2005, 12:09
:( :mad: Dlaczego najpiekniejsze miejsca (dla mnie) muszą ginąć? Ja wiem dlaczego ale temat barowy a nie pollityczny wiec tylko dzisiaj trochę zaboli mnie serce ale nic więcej nie napiszę.
Zythum, ja Cię błagam! RRRRRozwiń to w dziale politycznym! Dziś jeszcze z krzesła ze śmiechu nie spadłem, może mi pomożesz :D:D

maciekgalicja
02-11-2012, 00:31
wydaje mi się, że takich perełek jest w Krakowie kilka, więc nic nie tracisz.

coś godnego polecenia w tym klimacie? teraz ?

karabach
13-04-2013, 22:00
Wspomnień czar....