Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obołoń, Micne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sven
    Senior
    • 09-2003
    • 1211

    Obołoń, Micne

    Piana słaba, ale tak bywa w mocnych piwach! Nagazowane poprawnie, bąbelki, ale pojedyncze unoszą się ku górze! Kolor miodowy, jasny, ale ciemniejszy niż większość piw z Obolona! Zapach - słabo chmielowy! Smak, czuć moc, ale brak posmaku alkoholowego! Mocny aromat słodu i spora goryczka! Smaczne!
    7,4% alk. 16% ekstrakt.
    Celia, cerevisia et conventus.
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    #2
    Kolejny prezent od znajomych ze wschodu. Piwo ma świetny kolorek złocisto-bursztynowy. Wspaniale prezentuje się w kuflu. Gdyby jeszcze piana była trwalsza... Smak silnie słodowy z mocnymi akcentami chmielu. Goryczka dość intensywna. Delikatne, niemal bez znaczenia, ślady alkoholowe. Zapach słodowy z wyraźnym chmielem. Wysycenie odpowiednie, choć gdyby było odrobinkę większe nie było by źle.

    Comment

    • kishar
      Senior
      • 10-2003
      • 1691

      #3
      Dość zaskakujący owocowy zapach po otwarciu.
      Drobna słaba piana, barwa herbaciana.
      Smak typowo słodowy, mocny czuć alkochol jak dla mnie za bardzo, ten alkocholowy smak zabija wszystkie inne. Jak dla mnie jest to słabe piwo, na ukrainie można dostać wiele ciekawszych mocnych piw.
      Ocena 3.0

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Piwo:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎