Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Wyzwolenia, Fala

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Szczecin, Wyzwolenia, Fala

    Ten Market znajduje się przy ulicy Wyzwolenia pomiędzy Malczewskiego ,a Odzieżową koło centrum handlowego Galaxy.
    Wybór-przegląd piw z Chociwla,Brokowski Porter(czyli raczej ze Strzelca),Karpackie,masówa i uwaga Leżak Ciechan 1.89 pln,Mocne Ciechan 2.25 pln.Do tej pory nie wierzę


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • piotrrat
    Senior
    • 11-2002
    • 730

    #2
    Spoko, u mnie w sklepie też się pojawiły Ciechany :leżak 1.50 ,wyborne 1.80 ,mocne 2.00zeta Nawet za cztery butelki dają kufel GAMBRYNUSA.już mam trzy

    Comment

    • piecyk_gazowy
      Senior
      • 05-2004
      • 124

      #3
      A wpadne wpadn bo w galaxy obok to wsumie ciagl tosamo a jak ceny ?????
      !!!! Fuck you prototypy!!!!

      Comment

      • kangurpl
        Senior
        • 03-2002
        • 2660

        #4
        piotrrat napisał(a)
        Spoko, u mnie w sklepie też się pojawiły Ciechany :leżak 1.50 ,wyborne 1.80 ,mocne 2.00zeta Nawet za cztery butelki dają kufel GAMBRYNUSA.już mam trzy
        A może byś założył temat: Gdańsk - xxxx?
        Przecież ten dział służy do opisywania miejsc, w których można kupić konkretne piwa.
        Ten temat założył Pogoniarz i opisuje piwa w szczecińskim sklepie Fala
        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Comment

        • brzeczka
          Senior
          • 12-2003
          • 373

          #5
          generalnie przykra sprawa, że piecyk gazowy żeruje w Szczecinie, ale przeżyjemy
          ja też podpijam Ciechana w Fali - sklep jest komercyjny, ale w temacie piwa co jakiś czas podają ciekawostki, z historii: dawali Rybnik, długi czas Krajana, w tym irlandzkie i portera, lwóweckie taż prawie rok było dostępne, co jakiś czas podstawiają kilka skrzynek rozlewni PGH, ale dawno się wyleczyłem z picia tych wynalazków, przez długi czas sprzedawali 4 portery jednocześnie: Żywiec, EB, Królewski i Krajan, Królewskiego piłem chyba sam, bo jak w tygodniu wyjąłem zeszłego lata 3 butelki, to dziura ta widniała jeszcze 2 tygodnie, bo piłem elbląskiego
          generalnie, najdłużej był Krajan w pełnym asortymencie i bardzo przyjaznych cenach
          poza tym można kupić Franziskaner Hefe Weisse za 5,34, ale obok w Galaxy stoi 4,09

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            Teraz w sumie nie ma po co tam iść.Masówa


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎