Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Opoczno

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    Opoczno

    Gdyby ktoś kiedyś był w Opocznie i zastanawiał się gdzie może uderzyć na browarek wymienię kilka godnych uwagi knajp. Są to: U Karola, Black 8, Piwniczna, Książęca, Eden, Ogródek. Oczywiście knajp jest o wiele więcej ale nawet nie warto do nich wchodzić.
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    #2
    A jeszcze zapomniałbym o Kropce. Knajpa godna uwagi.
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      #3
      No i jeszcze coś dla fascynatów "małych" browarów: knajpa o jednoznacznej nazwie "Namysłów".
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        a czy możesz podawać adresy i to co leją z beczki w danych lokalach? pomijam tu akurat kwestię co leją w knajpie pt. Namysłóww - jednak o reszcie praktycznie nic nie wiadomo.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • peter007
          Senior
          • 06-2004
          • 2820

          #5
          Głównie opoczyńskie knajpy nastawiają się na "wielkie" piwa i tak samo jest w wyżej wymienionych (Tyskie, Lech, Warka, rzadziej Żywiec), Edenie można napić się Belfasta.
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            #6
            Niestety Black 8 od minionego poniedziałku nie istnieje. Na jej miejscu już jest inna knajpa ale odradzam tam wizyt z racji bardzo agresywnego podejścia właściciela do klientów.
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • peter007
              Senior
              • 06-2004
              • 2820

              #7
              A tutaj coś do poczytania i obejrzenia z "Baru u Karola" http://republika.pl/janusz_opoczno/i...ki/Page581.htm
              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                No i jeszcze coś dla fascynatów "małych" browarów: knajpa o jednoznacznej nazwie "Namysłów".
                Po dłuuuuuuuugiej przerwie (z racji dużej odległości) wybrałem się do Namysłowa...
                A tam szok zamiast Namysłowa lana Warka i Tyskie. Po Namysłowie została tylko reklama świetlna i zegar ścienny
                Wracając z tej spelunki dojrzałem inną . W parku na przeciwko zamku kazimierzowskiego jest mała niepozorna budka a wniej lany Kiper za 2,90
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  #9
                  W "Barze u Karola" na gościnnych występach pojawiło się Brackie z konserwy. Niestety ilość ograniczona (tylko dwie zgrzewki), ale ludzie nie bardzo wiedza co to jest i myślę, że na klika dni mi wystarczy
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • ksy
                    Kur Domowy
                    • 07-2011
                    • 280

                    #10
                    A ja miałbym prośbę o odświeżenie tematu. Będę w okolicy za parę tygodni i wiem już gdzie kupić butelki, ale gdzie by się tu wieczorem wybrać to już gorzej. Bo U Karola padło, po Książęcej to już nawet gruz nie został. Reszta pewnie też nie aktualna, a pić się będzie chciało (zwłaszcza jak pogoda dopisze)
                    --------------------
                    --------------------
                    "Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty. "

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      #11
                      U Karola padło, po Książęcej został tylko szyld przypominający, że w tym budynku była kiedyś pijalnia. Polecam knajpę Bachus niedaleko Zespołu Szkół Zawodowych. Mają laną warkę i chyba żywca ale w butelkach mają szeroki wybór i każdy wybrałby coś dla siebie. Jest to ciekawa, klimatyczna knajpka. Przyjemnie też jest w Porażce (była Kropka). Jest ona na przeciwko sądu
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎