Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Święto Wedla

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Święto Wedla

    No to mamy święto Wedla... twu... 22 Lipca
    Pomyśleć, że już tyle lat to jest normalny dzień. A były czasy, kiedy z tej okazji "rzucali” piwo np. do chorzowskiego parku. Ech wtedy to się specjalnie na piwo do parku chodziło.
    I pomyśleć jeszcze, że są już tacy, co nie skojarzą, o co chodzi z tym Wedlem z okazji 22 lipca.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #2
    Odp: Święto Wedla

    adam16 napisał(a)
    I pomyśleć jeszcze, że są już tacy, co nie skojarzą, o co chodzi z tym Wedlem z okazji 22 lipca.
    Mi 22 lipca kojarzy się WYŁĄCZNIE z datą mojego ślubu
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      #3
      Ze wszystkich świąt było ono najbardziej kaszaniaste, tj. kompletnie niepotrzebne - wypadało podczas wakacji, więc dla ucznia żaden pożytek. Co gorsza, a podówczas jeździłem na kolonie, organizowano "kolonistom" długotrwałe apele - i to jeszcze przed śniadaniem... A piwa nam nie dawali.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • Seler_32
        Senior
        • 04-2003
        • 444

        #4
        Jak to tak, dawać piwo młodzieży i demoralizować ją przez to na wzór zachodni!!!
        Chociaż tamtych czasów nie pamietam wiele, to uważam, iż dobrze że sie skończyły, a dla tych którzy tęsknią za lipcowym świętem mam wiadomość. Nie martwcie się, już za parę lat polskim świętem narodowym bedzie 4 lipca.
        Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

        Nie wierzę abstynentom.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎