Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar "Czterej Pancerni", warka nr 3, Muntons Gold

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Browar "Czterej Pancerni", warka nr 3, Muntons Gold

    Baryłka 0,33, bez etykiety, kapsel nieoznakowany

    gaz: mocne psyknięcie przy otwieraniu
    piana: obfita, początkowo biała, bardzo gęsta, powoli opadająca, pozostawia trwały, cienki, jasnokremowy kożuszek na powierzchni.
    barwa: wybitnie nie złota - piwo jak na jasne jest dość ciemne, jak herbata w barze dworcowym
    smak: na pierwszym planie zdecydowana, choć nieprzesadna goryczka, ślady jakiejś słodowej słodkości, ale jest też jakiś taki niezbyt ciekawy posmaczek, jak nie przymierząjąc śmierdzącego Chojnowa.

    ogólnie - piwo nadajace się do spożycia, acz nierewelacyjne. Od gotowca Muntons spodziewałem się czegoś więcej. Wydaje mi się, że posiada sporo alkoholu.

    ocena: 4- (ten minus za opakowanie)
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Odp: Browar "Czterej Pancerni", warka nr 3, Muntons Gold

    Krzysiu napisał(a)

    ogólnie - piwo nadajace się do spożycia, acz nierewelacyjne. Od gotowca Muntons spodziewałem się czegoś więcej.

    No dokładnie - ja również. Ale wiesz, to było gotowiec "po znajomości", więc coś jakby prawie że "kradzione nie tuczy"
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Jasna sprawa, w takim przypadku ocena w niewielkiej częsci dotyczy domowego browaru, bo piwo jest zrobione już wcześniej. Chętnie porównałbym z takim samym Muntonsem zrobionym przez kogo innego.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎