Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdynia -Ciekawe Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Gdynia -Ciekawe Piwa

    W supermarkecie "Admirał" mieszczący się na Placu Kaszubskim 15, można zakupić prawie całą gamę piw z Browaru Kormoran (Irish Beer, Cherry Beer oraz Imbeer), z Browaru Jurand (Premium) oraz z Browaru Kiper (Pilsner -w bączku).
    Piwna turystyka według abernackiego
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    W sklepie spożywczym "Dusza" na ul.Starowiejskiej 10 jest do nabycia "Kryształ" z Browaru Zwierzyniec w butelce pól litrowej w cenie 1,45zł.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • bigrobeert
      Junior
      • 07-2004
      • 29

      #3
      gdzie mozna kupic piwo niepasteryzowane ?

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #4
        W Rumi, w sklepie spożywczym naprzeciw Urzędu Miasta można dostać Juranda i jedno z piw z ciechanowskiego Gambrynusa (chyba Wyborne). Piwa niepasteryzowanego można na pewno napić się w Sopocie w pubie U Przyjaciół na ul. Polnej, warto też sprawdzić w gdyńskiej Zielonej Tawernie.

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          #5
          W Rumi w Polomarkecie też zdarzają się niespodzianki. Trafiłem tam na Kasztelana z Sierpca, Hammera z Głubczyc.
          W Sopocie trzeba zaglądać do Elei (dawna Billa) - oprócz piw z Czech trafiają się też polskie piwa, rzadziej spotykane (Książ, Piast), co ważne w butelkach. Niespodzianki zdarzają się też w delikatesach na Monciaku (idąc w kierunku molo, po prawej stronie, na przeciwko wylotu ul. Haffnera, szerokie przeszklone drzwi).
          Cieszy mnie też że w hipermarkecie Geant można znaleźć np. Łomżę (niestety w puszkach).

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            W gdyńskim Atucie można zakupić piwo niepasteryzowane w butelce (Rycerz z Browaru Gościszewo). Niepasteryzowne wyroby z Browaru Amber są dostępne jedynie z beczki. Szczegóły tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthre...highlight=atut
            oraz tutaj:


            Ps. Arcy ! Jak chcesz się opisywać sklepy rumskie to załóż odpowiedni temat!
            Last edited by abernacka; 01-08-2004, 20:39.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #7
              Przecież Rumia to jak Gdynia, tylko troszkę gorsza Mały wypadzik autobusem po Gambrynusa chyba wart jest wstawienia Rumi w temacie gdyńskim.
              A teraz powiedz mi gdzie jest ten Atut, bo nazwę kojarzę, ale miejsce nie. Muszę szybko skorzystać, zanim na dobre wyniosę się z Gdyni.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                #8
                Aha, pytałem w tym rumskim sklepie, skąd wzięli Gambrynusa i Juranda. Podali mi jakąś hurtownię o nazwie coś jakby Furman (może to nazwisko właściciela?), która mieści się we Władku i w Pruszczu. Najmocniej przepraszam, że nie założyłem tematu Furman, ale to chyba byłoby bez sensu.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  arcy napisał(a)
                  (...) Najmocniej przepraszam, że nie założyłem tematu Furman, ale to chyba byłoby bez sensu.
                  Jeszcze raz cię proszę Arcy jak opisujesz sklepy w Rumi to załóż odpowiedni temat! Proszę cię, nie łącz Rumi z Gdynią. Każde z nich ma prawa miejskie! Ps. Arcy podejrzewam, że nie czytasz dokładnie postów (dot. adresu Atut'a), cofnij się o dwa posty i będziesz miał wszystko podane jak na tacy!
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #10
                    Już wiem, poczytałem sobie inne gdyńskie tematy. Tyle, że za późno, bo wynoszę się do Poznania na stałe. Wiem gdzie można dostać Kormorana (ciemne, cherry i imbirowe), ale ponieważ to też w Rumi, to nie powiem :P

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      #11
                      Wiem, że Kormoran jest też w Admirale, ale niektorym naprawde byloby blizej do Rumi, tym bardziej ze mozna podjechac darmowym autobusem wprost pod to miejsce

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #12
                        No to jestem po Rycerzach. Dzięki albernacka Pierwszego wypiłem jeszcze w samochodzie - spokojnie, nie ja prowadziłem. Kierowca tylko skosztował! Muszę tam częściej zaglądać!

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          #13
                          Przepraszam abernacka

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            #14
                            arcy napisał(a)
                            Przepraszam abernacka
                            Nie masz, za co mnie przepraszać!
                            Fakt! Dzisiaj także byłem w Atucie na świeżutkim Rycerzyku (Dzisiejsza Dostawa!).
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              #15
                              Przepraszałem za zniekształcenie nick'a. A faktycznie, świeżość czuło się od pierwszego łyku.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎