Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwa podłej kategorii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hubert
    Member
    • 06-2001
    • 93

    Piwa podłej kategorii

    Markety wyrosły u nas w ostatnich latach jak grzyby po deszczu. Razem z nimi pojawiło się kilka "cennych" marek piwa. Wiodącym pod tym względem jest market BIEDRONKA , w którym to spotkać można wiele niespotykanych w innych sklepach gatunków piw.
    Na uwagę zasługuje Keniger , Rycerz , Dyskontowe itp. Najlepszym i najtańszym , a przy tym "niezwykle dobrym" jest piwo TESCO .Polecam go wszystkim , którzy w krótkim czasie chcą ze sobą skończyć.

    Teraz będzie bardziej poważnie.
    Powiedzcie mi dlaczego takie łajno w ogóle się produkuje. Przecież tego nawet przełknąc nie mozna.

    Wiem , będziecie tłumaczyli to niską cena , ale moze znajdziecie jakies inne argumenty.
    A może nie zgadzacie się z moimi ocenami odnośnie tych piw. Może macie jakies ostrzezenia dla potencjalnych eksperymentatorów.
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Z oceną się zgadzam. A "dlaczego takie łajno w ogóle się produkuje". No, skoro ciągle w biedronkach i innych podobnych marketach są takie piwa, to znaczy, że się sprzedają, czyli są też klienci. Dla mnie jedynym zyskiem z istnienia takich piwek jest możliwość zdobycia etykiety, bo w większości wypadków nie da się tego pić.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      w takim przypadku drukowanie etykiet to tylko marnowanie surowców...
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Mimo wszystko jakoś nie potrafię sobie odmówić, stania się posiadaczem każdej nowej polskiej etykiety, nawet jeżeli jest z Biedronki, Plusa czy Edeka. Takie zboczenie birofila.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Odpowiedź padła wyżej - na to ciągle są klienci, i to niemało, bo te sieci handlowe sprzedają takich różności sporo.
          Juz kiedyś pisałem o piwie "DiT" (rozszyfruję skrót - dobre i tanie ) z sieci Sesam. To jest dopiero wynalazek - Dit butelkowy jest robiony w Głubczycach, a puszkowy w Jędrzejowie. Na wszelki wypadek nigdy tego nie próbowałem.
          A propos, Głubczyce w Tesco mają nową etykietę, teraz z kufelkiem.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Człowiek uczy się do końca życia. Zajrzałem z ciekawości do Sesamu, no i co widzę - DiT w butelkach już nie z Głubczyc, a z Rybnika. Puszki po staremu robi Strzelec.

            Comment

            • Cezar
              Senior
              • 05-2001
              • 1349

              #7
              Ja stosuję prostę kryteria - da albo nie da się wypić. W tym roku natrafiłem na dwa piwa kiepskiej jakości, które natychmiast po skosztowaniu zostały wylane do zlewu. Pierwszym były "Wigry" z Browaru Pólnocnego w Suwałkach, a drugim, na razie ostatnim, wynalazek z Męckiej Woli o nazwie "Full Premium".

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                #8
                Ja w zapamiętaniu eksperymentatorskim spróbowałem kilku piw białoruskich. Nie wiem jak oni mogą to pić !?

                Comment

                • Cezar
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 1349

                  #9
                  Piją ku chwale A.Ł.

                  Comment

                  • Radegast
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 1124

                    #10
                    Jakieś trzy tygodnie temu przechodząc koło biedronki postanowiłem zrobić tam zakupy.
                    Sotkałem tam dość ciekawe piwo produkowane dla dyskontu o nazwie CDN.
                    Było naprawde nie złe , tanie lekkie z dużą nutą goryczki (takie bardzo lubie).
                    W tej chwili akurat nie pamiętam producenta, ale butelka kosztowała (bezzwrotna) oloło 1,5 zł. i bardzo polecam.
                    Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #11
                      W Biedronce są same ciekawe piwa. Miałem kiedyś nawet zapisane w telefonie, ale skasowałem sobie, zanim doniosłem na forum. Pamiętam piwo "VIP" (chyba z Okocimia!) i i dwa różne, równie śmieszne, z Broka. Wszystkie rzeczywiście bardzo tanie.

                      Comment

                      • grzech
                        Senior
                        • 04-2001
                        • 4592

                        #12
                        Vip to w zasadzie Okocimskie Mocne, CDN jest z Broka, mają także Rycerza, chyba ze Strzelca, choć o ile się nie mylę inny browar także go robi, chyba Głubczyce. No i mają DORTMUNDERY. Od nich wara !

                        Kiedyś jeszcze sprzedawali Koncertowe (Mocne Dojlidy) i jakiegoś cienkusza, nazwy nie pomnę, także z Dojlid.

                        Comment

                        • Radegast
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 1124

                          #13
                          Gdzieś już o tym chyba pisałem, ale w hipermarketach (mniejszych czy większych) można różne rzeczy spotkać.
                          Nie dawno wypatrzyłem w Geancie piwo w 1,5 litrowej butelce PET-piwo czeskie.
                          Etykieta jak u dziadka w stodole na ksero zrobiona, ogólny wygląd beznadziejny.
                          Najlepsze było to że za tą butelke chciano 5 zł. bez kilku groszy.
                          Jak dla mnie to ten wynalazek nawet ceną nie przyciągał.
                          Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

                          Comment

                          • grzech
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 4592

                            #14
                            Kiedyś znajoma prezywiozła mi takie dwa (Senkyż i Valdstein), dało się to wypić, ot czeskie cienkusze. Dobre na lato.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              #15
                              cyt.: Oczywiście nadzwyczajna okazja – piwa butelkach PET, w cenie ok. 5 zł/1,5 l.
                              „Valdštejn” z Novej Paki,
                              „ Holba” z Hanušowic,
                              „Žubr” i „Šenkyř” z Přerova.

                              dotyczy Tesco.
                              patrz: http://www.browar.biz/forum/showthre...=&threadid=455

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎