Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Ozimek, okolice Dworca PKS, Pijalnia Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Ozimek, okolice Dworca PKS, Pijalnia Piwa

    tja, to jest raczej post typu "po ptokach" - otóż ostatnio przejeżdżając przez Ozimek słynący ze świetnych podkładów autostradowych nie mogłem uwierzyć przez chwilę w to co zobaczyłem...

    Otóż pod dworcem PKSu przy głównej ulicy znajdowała się kiedyś taka fajna mordownia pt. Pijalnia Piwa. Ta nazwa widniała jeszcze kilka miesięcy wstecz. Ostatnio jak przejeżdżałem autobusem ku mojemu niezadowoleniu ujrzałem że tradycyjna nazwa zniknęła, zniknęły też parasole Namysłowa za to pojawił się jakiś dziki szyld i ogródek Tyskiego
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Oj, tak to już jest.
    Art, myślałem po co tam zawitałeś (może chciałeś się okąpać w Turawie), ale dopiero teraz doczytałem.

    No cóż, Tyskie ponad wszystkie
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #3
      ostatnio byłem przejazdem tylko, ale wcześniej jakiś kufelek się tam wychyliło... szczególnie te podświetlane kasetony toalety damskiej i męskiej to było coś



      a, no i w Ozimku to można się w Małej Panwi co najwyżej wykąpać.. Turawa jest jednak kawałek drogi odległa.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎