Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rumia - ciekawe piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Rumia - ciekawe piwa

    Będąc na wycieczce rowerowej z moją ukochaną zahaczyliśmy o "największy" sklep spożywczy "Polo Market" w Rumi znajdujący się przy ul. Dąbrowskiego 109. A w nim kilka miłych niespodzianek! Kujawiak Jasny z browaru Bydgoskiego w cenie 1,89zł za flaszkę pół litrową, Kasztelan Jasny z Sierpca w cenie 1,84zł za pól litra (była także wersja 0,33l) + kilka dziwnych wynalazków z Głubczyc i Jabłonowa.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Ogólnie do PoloMarketu warto czasem zajrzeć. Poza tym, koniecznie odwiedź sklep przy Sobieskiego 10 - mają tam Juranda Premium i Mocnego oraz któreś z piw ciechanowskiego Gambrynusa.
    Poza tym w Rumi są chyba 2 Admirały, w których też można liczyć na niespodzianki.

    Z pozdrowieniami
    były rzecznik prasowy Urzedu Miasta Rumi

    Comment

    • Avinetiv
      Member
      • 07-2004
      • 38

      #3
      W Admirałach można znaleźć wynalazki w stylu Guinness czy Corona Extra, z niższej półki cenowej niestety tylko te najpopularniejsze + Wojaki i tym podobne.

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #4
        W sklepie na Sobieskiego 10 znalazłem Fuhrmanna. Na etykietce Połczyn Zdrój, na kontrze Brok-Strzelec.

        Comment

        • bury_wilk
          Senior
          • 01-2004
          • 2655

          #5
          Ja Fuhrmanna trafiłem bardzo niespodziewanie w Karwi. Więcej na ten temat napiszę w odpowiedniejszym temacie jak się pozbieram

          Lubię kiedy się zieleni
          Lubię jak się piwo pieni...

          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎