Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miejsce dla browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Odoakr
    Senior
    • 07-2003
    • 330

    Miejsce dla browarów

    Wczoraj wpadł mi do głowy ciekawy, tak myslę, pomysł.
    Może dać szansę browarom podzielenia się nowościami ,ważnymi informacjami itp na forum browaru?

    Myślę, aby w dziale "browary" dodać specjalne miejsce/stronę, która byłaby redagowana przez browary. Wiele z nich ma swoje strony internetowe - co jakis czas aktualizowane - więc ktoś by się u nich znalazł do zrobienia tego.
    Uwazam, że byłoby to z obopolną korzyśćią. My mielibysmy szybkie informacje z pierwszej ręki, a browary docierałyby ze swoja ofertą do ludzi najbardziej tym tematem zainteresowanych.

    Co o tym myslicie?
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Uważam że pomysł jest dobry, ale nie za darmo. Bezpośredni dostęp do zaiteresowanego klienta to nie jest coś, co dostaje się za "dziękuję". Moim zdaniem, dany browar miałby możliwość zapłacenia jakiejś tam kwoty, za co dostawałby panel administracyjny do swojej podstrony, w którym mógłby informować np. raz na tydzień o nowościach, promocjach itp.
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #3
      Odp: Miejsce dla browarów

      Odoakr napisał(a)
      ... Wiele z nich ma swoje strony internetowe - co jakis czas aktualizowane - więc ktoś by się u nich znalazł do zrobienia tego.
      ...
      Z tym właśnie może być problem. Może się mylę, ale chyba większość browarów zbyt często nie aktualizuje swoich stron, a tu jeszcze podstrona na Browar.biz. Taki Krajan albo Czarnków to nie aktualizował strony chyba od jej założenia
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • Odoakr
        Senior
        • 07-2003
        • 330

        #4
        Nie liczę na maleńkie browary (Krajan, Żnin itp) w nich i tak niewiele sie dzieje, a jak już się dzieje to nikt nie wiec co (patrz: zadyma z Eire I Noteckim ciemnym w Czarnkowie).
        Myślę, że duże browary, które robia promocje i muszą być reklamowane pójdą na to. I to pewnie za kasę, jak to pisał Slavoy.
        Jestem ciekawy co o tym mysli ART

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          #5
          Nie wszystkie browary mają swoje strony. Może to jest dla nich jakaś szansa, aby niewielkim nakładem zaistnieć na większym audytorium.
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            No to spróbujcie sobie odpowiedzieć, dlaczego jeszcze dużych browarów nie ma na Browar.biz.

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #7
              Ja reklam wielkich browarów mam już dosyć, wystarczy popatrzeć jak mydlą ludziom oczy w mediach. Opowiadają bajki na temat swoich produktów a tego chyba byś my nie chcieli na forum.

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #8
                Jeśli miałoby to być miejsce na reklamę i demagogię reklamową koncernów typu Heineken, Carlsberg itp , to byłaby to zapewne profanacja umysłów wielu użytkowników tego forum.
                Śmiało można by nazwać takie miejsce humorystycznym

                Co innego jakby prezentowały się tu małe browary, regionalne, ale ich aktywność i obecność w internecie są bardzo skromne.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23798

                  #9
                  slavoy napisał(a)
                  Uważam że pomysł jest dobry, ale nie za darmo. Bezpośredni dostęp do zaiteresowanego klienta to nie jest coś, co dostaje się za "dziękuję". Moim zdaniem, dany browar miałby możliwość zapłacenia jakiejś tam kwoty, za co dostawałby panel administracyjny do swojej podstrony, w którym mógłby informować np. raz na tydzień o nowościach, promocjach itp.
                  ktos chyba wkradł się do mojego planu pięcioletniego
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • ergie
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 1041

                    #10
                    Bardzo jestem ciekaw ile browarów się zgłosi
                    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                    ------------------------------------------------------------------
                    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎