Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najsłabsze Ogniwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4997

    Najsłabsze Ogniwo

    Często przy piwie oglądam ten program i pokładam się ze śmiechu. Proponuję zamieszczać teksty prowadzącej w odrębnym temacie. Dziś usłyszałem " Rysiek, zabrakło Ci plemników ?"
    5400 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Przyznam się, że rzadko oglądam telewizję i kompletnie nie wiem, o co chodzi.
    O czym jest ten program?
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      slavoy napisał(a)
      Przyznam się, że rzadko oglądam telewizję i kompletnie nie wiem, o co chodzi.
      O czym jest ten program?
      i bardzo dobrze robisz, na widok tego programu wole "tele zakupy mango" byle nie słyszeć tej głównoprowadzącej i jej beznadziejnych komentarzy; to jest teleturniej
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4997

        #4
        Kilka osób odpowiada na pytania prowadzącej, która jest kompletnie beznadziejna. Ton jej głosu, teksty które mówi, plus aparat ortodontyczny sprawiają, że jest to najlepsza komedia jaką można obejrzeć. Ona kiedyś prowadziła Pegaza, a jej gość Stanisław Tym powiedział, że ona kompletnie nie nadaje się do telewizji. Była tym bardzo zdziwiona
        5400 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • Mistrzu
          Senior
          • 08-2003
          • 750

          #5
          Swego czasu Komitet Radiofonii i Telewizji upomniał prowadzącą za złe odnoszenie się do graczy. Zapewne tym czasem właściciele kanału telewizyjnego emitującego Najsłabsze Ogniwo zacierają rączki, za darmowy "szum mediowy" i reklamę, do której przyczynił się właśnie na naszych łamach LATARNIK.
          Last edited by Mistrzu; 24-08-2004, 18:11.

          Comment

          • Audi
            Senior
            • 03-2003
            • 1682

            #6
            Latarnik napisał(a)
            ...ona kompletnie nie nadaje się do telewizji...
            Makabra , mam nadzieję że od września zmienią ramówke programową i tego programu nie będzie , a przedewszystkim prowadącej

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4997

              #7
              [QUOTE]Mistrzu napisał(a)
              [B]Swego czasu Komitet Radiofonii i Telewizji upomniał prowadzącą za złe odnoszenie się do graczy.

              A tego nie wiedziałem.
              A co do reklamy, to powinieneś zdawać sobie sprawę, że prawie każdy post w Browarze jest reklamą, każda ocena piwa lub info o sklepach gdzie można je nabyć. Nie czepiajmy się więc tego o czym piszemy Przy Piwie ! ! !
              Last edited by Latarnik; 24-08-2004, 18:23.
              5400 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • Audi
                Senior
                • 03-2003
                • 1682

                #8
                Wszystkie głupawe teksty można znaleść na onecie..

                3000! Tyle było do wygrania. I może by je wygrał jakiś inny zespół. Bardziej oczytany, mniej zestresowany, inteligentniejszy? Kto wam tutaj przeszkadza? Kto psuje wasz wizerunek w mediach? Głosujcie na najsłabsze ogniwo?
                Mało! 400 złotych! Co wy wiecie o wygrywaniu 3000?! Nie chce mi się z Wami gadać.
                Heroicznym rzutem na taśmę zaliczyliście najlepszy wynik w tej grze – 1500 złotych. Tym optymistycznym akcentem jedno z was zakończy już swoje występy!
                Znowu zrobiliście sobie krzywdę. Nie po raz pierwszy. Ale dla kogoś z was po raz ostatni!
                Każdy z was orze jak może. A kto orze najgorzej? Głosujecie na najsłabsze ogniwo!
                Notowania waszej grupy są bardzo niskie. Konieczna chyba będzie rekonstrukcja gabinetu.
                Jesteś magistrem politologii a nie odróżniasz Solidarności od OPZZ. Czy nie czujesz się patologicznym matołkiem?
                Pytania mieliście łatwe jak w „Dzieciakach z klasą” Tylko u was niestety klasy zabrakło!
                To jest kompletna ciemnota nie wiedzieć, że gęś Gałczyńskiego była zielona. Żenada, że ty tego nie wiesz, a jeszcze większą żenadą jest to, w jaki sposób się z tego tłumaczysz.
                Trudno was uznać za umysłowych strongmanów. Kto był największym cherlakiem? Głosujecie na najsłabsze ogniwo!
                Wasza działalność w tym studiu to prawdziwa orka na ugorze!
                Czwarta runda, a na waszym koncie dzika plaża. Zamiast 9 000, 1900 złotych!
                Zamiast 3 000, 500 złotych. Ogłaszam alarm! Wasz statek tonie! Kto jest zbędnym balastem?
                Z dużej chmury pieniędzy, które mogliście zdobyć spadła zaledwie mżawka!
                Wygrana w wysokości 100 złotych to wygrana tylko z nazwy.
                Ze swojego składu, który przypomina skład złomu musicie wyrzucić najmniej wartościowy element. Kto z Was był najgorszy z najgorszych?
                Zobaczmy kogo w waszej piątej rundzie uznaliście za piąte koło u wozu.
                Kolejne starcie z 3 tysiącami skończyło się kraksą. Ofiar w ludziach nie było, ale zaraz będą. Wybieracie najsłabsze ogniwo!
                Jeżeli przed tym turniejem ktoś postawił na was pieniądze – stracił!
                Czyli mamy tu nieformalną grupę trzymającą władzę!
                Dobrze, że nie jesteśmy w szkole, bo za odpowiedzi, jakich udzieliliście w poprzedniej rundzie dostaje się dwóje!
                A jak pracujesz w szkole, to też stawiasz uczniom dwóje zanim napiszą wypracowanie?
                Już się tak nie kajaj, bo żal patrzeć!
                Wszyscy byliście jednakowo beznadziejni!
                Wymęczyliście to w pocie czoła...
                Niech Ci nie wylatuje z pamięci coś co wiesz. Niech Ci raczej wlatuje. Chciaż już raczej za późno!
                Nie wszyscy graliście równie źle. Są wśród was gorsi i ... jeszcze gorsi!
                Anna Maria odeszła, ale twoja smutna twarz robi na mnie wrażenie!
                Fatalny wynik! Czy jesteście pewni, że eliminujecie właściwe osoby?
                Kto jest antybohaterem tej rundy? Kto ciągnie was w dół?!
                On zrobił jeden błąd! Ty trzy! Rzeczywiście mógłby Ci zagrozić, gdyby była taka specjalna runda dla najsłabszych!
                Myślisz, że twoi uczniowie na Ciebie patrzą? Może mają satysfakcję, że Pani też czegoś nie wie!?
                Który z polskich polityków jest entomologiem? Wy jako Marek i Jurek powinniście to wiedzieć!
                Kto jest do odstrzału ?
                To uzasadnienie wydaje mi się kaznodziejskie...
                Pozbyłeś się rywala pod pretekstem.
                Nie zacząłeś myśleć o swojej skórze.
                Myślisz, że mnie rozbroiłeś saperze?
                Jesteś takim sentymentalnym rolnikiem.

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4997

                  #9
                  Dzięki Ci Audi. Wyrobiłeś normę jak stachanowiec, na pół roku na przód
                  5400 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • Audi
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 1682

                    #10
                    Wypowiedź z forum na onet.pl

                    DO WSZYSTKICH KRYTYKUJĄCYCH MNIE !!!!

                    Nie życzę sobie abyście mnie wyśmiewali chociaż to wszystko jest nieprawdą. Program " Najsłabsze ogniwo " jest właśnie takim programem, w którym prowadząca wyśmiewa się z zawodników i krytykuje ich, a oni muszą jakoś się temu przeciwstawić. Gdybyście oglądali BBC to byście zobaczyli jaka jest tamta prowadząca !!! Ona krytykuje zawodników 5 razy gorzej ode mnie ! Ja przy niej to aniołek ! Program powstał właśnie na podstawie angielskiego teleturnieju i wszystko jest w nim takie jak w Anglii. Więc proszę się zastanowić nad tym co mówicie. Pozdrawiam !



                    ~Kazimiera Szczuka

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4997

                      #11
                      ~Kazimiera Szczuka

                      Ona nie stała się taką na potrzeby tego programu, ona jest taka naprawdę (patrz wcześniejsze wystąpienia na wizji).
                      Last edited by Latarnik; 24-08-2004, 18:45.
                      5400 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • Audi
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 1682

                        #12
                        Latarnik napisał(a)
                        ~Kazimiera Szczuka

                        ...ona jest taka naprawdę ...
                        Wystarczy spojżeć na jej odpowiedzi na zadawane pytania o sobie :

                        Kazimiera Szczuka,

                        Kilka faktów o swojej osobie: należę do partii Zielonych, działam w ruchu kobiecym, jestem uznawana za jedną z matek założycielek warszawskiej Manify 8 marca.

                        Moja życiowa dewiza: Humanistyka – poznanie i terapia ( to tytuł jednej z książek Marii Janion) a także Wolność-rozkosz- siostrzeństwo

                        Główna cecha mojego charakteru: stadność

                        Cechy, których szukam u mężczyzny: inteligencja, dobroć, uczciwość

                        Cechy, których szukam u kobiety: inteligencja, dobroć, uczciwość

                        Co cenię u przyjaciół: stałość

                        Moja główna wada: nałogi, np. ataki furii

                        Moje ulubione zajęcie: czytanie, wydawanie pieniędzy

                        Moje marzenie o szczęściu: wielka wszechświatowa Manifa

                        Co wzbudza we mnie obsesyjny lęk: to, że IBL PAN albo wydawnictwo WAB powiedzą mi „pani już dziękujemy”

                        Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem: choroby bliskich

                        Kim (lub czym) chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem: prawniczką

                        Kiedy kłamię: kiedy się boję albo nie chcę komuś zrobić przykrości

                        Słowa, których nadużywam: ordynarne

                        Ulubieni bohaterowie literaccy: ostatnio „Ja” które występuje w esejach Dubravki Ugresić

                        Ulubieni bohaterowie życia codziennego: Maria Janion

                        Czego nie cierpię ponad wszystko: toksycznych obsesji, niszczenia cudzej pracy

                        Dar natury, który chciałbym posiadać: słuch muzyczny i piękny głos

                        Jak chciałbym umrzeć: spokojnie

                        Obecny stan mojego umysłu: niepokój, rozproszenie

                        Błędy, które najłatwiej wybaczam: własne

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4997

                          #13
                          No i właśnie o to chodzi. Przy siódmym piwie nie czytam poezji. Wolę ponabijać się z pani Szczuki. ( I tak dobrze, że nie walę ortograficznych, choć kto wie? )
                          5400 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • Audi
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 1682

                            #14
                            FCJP wiem wiem wiem miało być spojrzeć sory

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4997

                              #15
                              Ja też się pomyliłem. Zajrzałem do dziennika i piję dziś 8 piwo, a nie 7. Twoje zdrowie Audi
                              5400 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎