Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

miła niespodzianka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lui
    Junior
    • 07-2004
    • 1

    miła niespodzianka

    zakupiłem z ciekawości (nie piłem i ta cena - 1,50 czy coś koło tego) a tu proszę, mimo że kolor słomkowy, rozlane w szkło obok broka kolegi nie wyglądało zachęcająco, okazało się bardzo świerze w smaku. Nie zanotowałem kwaśności która jakże często znakuje tanie produkty dostępne w wawie, piana nieśmiała, pęcheżyki drobne i w niewielkiej ilości (ale nie zbyt małej)... ogólnie naprawdę miła niespodzianka, szkoda że siermiężne opakowanie może straszyć i sugerować "gatunek najebkowy" tego piwa bo naprawdę jest co wypić... co zresztą uczynię bo sobie z mazur kolekcję przywiozłęm
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ale o czym Ty piszesz? w Piwo Konkretnie masz 95% gotowych i założonych tematów do opisu danego piwa. Wyszukaj i opisz, a jak nie ma napisz do ART-a
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      #3
      Odp: miła niespodzianka

      [QUOTE]Lui napisał(a)
      1...zakupiłem z ciekawości (nie piłem i ta cena - 1,50 czy coś koło tego)...
      2...sugerować "gatunek najebkowy"...
      3...co zresztą uczynię bo sobie z mazur kolekcję przywiozłęm...

      Ad.1.
      Co, mineralną?
      Ad.2.
      Chodzi o motyle?
      Ad.3.
      Patrz pkt.2

      O co tu chodzi?
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Myślę że to w wyniku nie znajomości forum. Ot Lui popełnił błąd.
        Lui - zorientuj się najpierw jak wygląda forum. Jeśli czegoś nie "łapiesz" - pytaj.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          #5
          sądząc po opisie opakowania to pewnie Rejs

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎