Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy ja jestem nienormalny? (przydługawe płacze)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ergie
    Senior
    • 05-2004
    • 1041

    czy ja jestem nienormalny? (przydługawe płacze)

    Przeglądając aukcje na jednym z serwisów znalazłem interesujące mnie podstawki. Niestety rozrzucone po wielu aukcjach, na dodatek aukcjach, w których wystawiane są zestawy, Na każdy zestaw (tak średnio do 10 szt.) przypadała 1 góra 2 podstawki, które by mnie interesowały.

    Ze zdziwieniem stwierdziłem, że aukcje te wystawiają osoby dobrze wiedzące co zbieram. Od dwojga z nich kupiłem już trochę wafli i ustaliliśmy nawet, że jak będą miały coś z mojego tematu to wystawią to i mnie powiadomią, że to zrobiły.

    Napisałem więc jak mogłem najgrzeczniej i najsypatyczniej, że chętnie kupiłbym ich podstawki, tylko chciałbym wziąć te interesujące mnie.Dodam, że serwis jest bezprowizyjny tak więc ewentualne przetasowanie aukcji nie kosztuje ani grosza, a i w tych ich aukcjach nie ma żadnych ofert. Nie było również mowy o transakcji poza aukcją.

    No i tu zbliżam sie do sedna. Jedna osba napisała mi, że nie jest możliwe abym kupił te wybrane podstawki, a dwie inne zupełnie mnie olały. Tak jakoś mi się dziwnie zrobiło.

    No to jak jestem nienormalny, czy nie?
    Last edited by ergie; 25-08-2004, 10:13.
    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
    ------------------------------------------------------------------
    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Zdarza się tak, że pewnym osobom wydaje sie, że na aukcjach zarobią więcej, niż na zwykłym handlu. Poza tym sprrzedając takie, a nie inne zestawy mają szansę (niewielką co prawda) opchnąć towar niechodliwy. Handlarzom internetowym często zdarza się nie odpowiadać na maile.Ogólnie nie przejmowałbym się tym.

    Comment

    • Audi
      Senior
      • 03-2003
      • 1682

      #3
      Odp: czy ja jestem nienormalny? (przydługawe płacze)

      ergie napisał(a)
      No to jak jestem nienormalny, czy nie?
      Moim zdaniem Ty jesteś normalny (choć niektórzy twierdzą że kolekcjonerzy nie bardzo są normalni) ale zastanawiam się nad tym czy Oni są tak w pełni normalni,bo raczej nie , a już na pewno są bardzo złośliwi , ale cóż i tacy muszą być

      Comment

      • talrasha
        Senior
        • 11-2001
        • 685

        #4
        Jak dla mnie jesteś najzupełniej normalny. Może to kwestia czasu i odpiszą, czasem nie ma na to czasu ... wiem coś o tym.
        Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎