Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo - gdzie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    Piwo - gdzie

    Przeglądając informacje dotyczące miejsc sprzedaży piwa trzeba się sporo natrudzić. Moze warto wprowadzic podział na miejscowości , a przynajmniej na województwa ? Myslę że znacznie ułatwiłoby to szukanie sklepów w regionach których mamy zamiar przebywać.
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Słuszna uwaga. Taki podział ułatwiłby sprawę.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      No przecież jest podział na miejscowości. Wystarczy wejść do wyszukiwarki zaznaczyć odpowiednie opcje i po sprawie.

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #4
        A lepiej byłoby to podzielić przynajmniej na województwa - tak jak w knajpach polskich.

        Comment

        • remfire
          Senior
          • 03-2004
          • 1334

          #5
          Dokładnie to miałem na mysli. Propozycja dla Arta - może warto utworzyć podział na województwa w dziale sklepy ?

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            tja, trzeba to inaczej rozwiązać, mnożenie działów w nieskończoność może wykończyć doszczętnie użyteczność forum.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • remfire
              Senior
              • 03-2004
              • 1334

              #7
              podział na województwa

              Czy w dziale Piwo - Gdzie / Sklepy nie byłoby dobrze wprowadzić podział na województwa , analogicznie jak w poddziale Knajpy-puby ? Opisanych sklepów jest juz kilka setek i trudno czasami coś odszukać, a i ewentualane aktualizowanie opisów sklepów pewnie pyłoby łatwiejsze.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #8
                Skoro Art jest niechętny, mam taką propozycję: w wyszukiwarce dodać opcję 'w tym dziale'. Wtedy wszedłszy do działu wklepywałoby się nazwę miasta i dostawało listę znajdujących się w nim sklepów.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                  Skoro Art jest niechętny, mam taką propozycję: w wyszukiwarce dodać opcję 'w tym dziale'. Wtedy wszedłszy do działu wklepywałoby się nazwę miasta i dostawało listę znajdujących się w nim sklepów.
                  jest taka opcja od początku
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Owszem, ale ile się trzeba naklikać, żeby do niej dotrzeć. A gdyby dodać tę opcję w wyszukiwarce dostępnej z paska strony (działy browar biz-sklep-wyszukiwarka-forum browaru-pomoc-poczta), od razu byłoby funkcjonalniej.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #11
                      faktycznie trzeba wykonać jedno kliknięcie wpisać poszukiwaną nazwę i klepnąć enter. przepraszam za to utrudnienie w postaci kliknięcia

                      jak jesteś w dziale Piwo-Gdzie - Sklepy - to na górze masz okienko wyszukiwarki ograniczonej do danego działu. to się tyczy dowolnego działu na forum. jest to nazwane "Wyszukiwanie w tym dziale"
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #12
                        swoją drogą, będzie też i dodatek w postaci możliwości ograniczenia wyszukiwania do danego działu w polu wyszukiwarki na górnym pasku.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          #13
                          U mnie działa bez zastrzeżeń pod warunkiem, że nazwa wątku z danym sklepem jest prawidłowo skonstruowana. A dla Wrocławia zazwyczaj tak jest

                          Moim skromnym zdaniem takie rozwiązanie jest wystarczające

                          Ale oczywiście można je dodatkowo usprawniać.
                          Last edited by JAckson; 03-10-2005, 15:11.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #14
                            jak już pisałem w innych wątkach w tej sprawie - dział Piwo - Gdzie nie będzie na razie bardziej segmentowany, rolę podziału na województwa, powiaty, gminy przyjmie dedykowany dział oparty nie bezpośrednio na forum ale też z nim związany. wszystko ciągle w toku.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • remfire
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 1334

                              #15
                              1. Oczywiście że ART ma zawsze rację
                              2. Nie zmienia to jednak faktu że taki podział znacznie ułatwiłby szukanie postów dotyczacych sklepów np podczas planowania wyjazdów . Jeśli planuję pobyt w innym województwie to ciężko mi szukać wszystkich możliwych miejscowości w województwie. No i nie wszystkie miejscowości są wielkości Warszawy , Wrocławia czy Krakowa.
                              3. Całkiem dziwne jest to ze taki podział jest w dziale z knajpami i chyba sie dośc dobrze się sprawdza.
                              4. Jednak aby nie ciągnąc tematu - patrz pkt 1.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎