PDA

Wersja pełna: : Poradnik rozwiązywania problemów. Dla piwoszy

celt_birofil
11-03-2002, 14:36
Bezpłatny kurs angielskiego autorstwa właścicieli krakowskiego pubu "Irish Arms" (ul. Poselska 18)

Misiekk
11-03-2002, 14:50
A o so chozi. :confused: Co to za poradnik? Co to za problemy?

celt_birofil
11-03-2002, 14:54
Symptoms/objawy:
Drinking fails to give satisfaction and taste - shirt front wet
Spożywanie piwa nie przynosi oczekiwanej satysfakcji, nie zaspokajając zmysłu smaku - koszula mokra z przedniej strony

Cause/przyczyna:
Mouth not open while drinking - or glas being applied to a wrong part of face
Usta zamknięte podczas próby picia - lub kufel przystawiony do części twarzy nie zawierającej otworu gębowego

Reaction/reakcja
Buy another pint and practise in front of a mirror. Continue with as many pints as necessary. Master until perfection
Kupować nastepne kufle piwa i ćwiczyć przed lustrem aż do osiągnięcia doskonałości
:D :stout:

albeertos
11-03-2002, 14:56
Te lekcje i tok postępowania coś mi się kojarzą z nazwą ulicy na której jest pub...

celt_birofil
11-03-2002, 15:04
Syptoms/objawy
Feet wet and cold
Stopy mokre i zimne

Cause/przyczyna
Glass held at incorrect angle - or worse: upside down
Kufel trzymany pod złym kątem - lub co gorsza: do góry dnem

Reaction/reakcja
Buy another pint and hold glass upwards, so that the open end is pointing towards ceiling
Nastepny pełny kufel trzymać poprawnie: strona z otworem ma być skierowana w stronę sufitu
:D :stout:

Misiekk
11-03-2002, 15:15
Szszaaaa! Słucham z zaciekawieniem.:) A na każdej przerwie na :stout: .

celt_birofil
11-03-2002, 15:19
To be continued / nasz ukochany ciąg dalszy nastąpi.
Tomorrow / Jutro

Kudłaty
11-03-2002, 15:58
Hehe, gdzieś to kiedyś słyszałem:)

SAIMIR
11-03-2002, 16:27
Nie dość ,że słyszałem ,ale i czytałem. To są powielone( przełożone na j. ang. kawałki z humorów piwnych)
celt_birofil stać Cię na więcej....I tower in you (wierzę w ciebie)

kamyczek77
11-03-2002, 17:18
A ja nie słyszałam tego wcześniej i bardzo mi się podoba.

Piwofil
11-03-2002, 21:57
Też czytałem, było tego z 20 róznych problemów.
Mój fawort:

Skutek:
Masz usta pełne petów.

Przyczyna:
Przewróciłeś się w przód.

Rozwiązanie:
Przywiąż się do baru.

Piwofil
11-03-2002, 21:59
Skutek:
Przeciwległa ściana świeci.
Przyczyna:
Przewróciłeś się w przód.
Rozwiązanie:
Patrz wyżej.

Kudłaty
12-03-2002, 06:16
Przewróciłeś się do tyłu!!
wtedy sufit świeci :D

maslak
12-03-2002, 07:36
SAIMIR napisal/a
Nie dość ,że słyszałem ,ale i czytałem. To są powielone( przełożone na j. ang. kawałki z humorów piwnych)

Człowjechu pomysl przez chwjle!!:mad: Tachje poradnjchj jach ten powstają w języchu angjelschjm j tłumaczy sje je na polschj a nje na odwrót!!! To że ty to już chjedyś czytałeś(ja z resztą też) znaczy że chtoś je wcześnjej przetłumaczył na polschj j tyle!!! .
Ja wjdzjajem to chyba na alchochole.net czy jachoś tach
[QUOTE]SAIMIR napisal/a
celt_birofil stać Cię na więcej....[/B][/QUOTE
No pewnje SAIMIR najlepjej chogoś chrytychować. Tach swoją drogą to przeglądając Twoje wypowjedj na Forum nje znalazlem njczego prodchtywnego: same techsty w stylu powyższego; opjepszanje ludzj; drwjenje z njch jtp jtd....:mad:
P.S. Nje mam " " & " " na chlawjaturze; zamjast njch pjsze "ch" & "j" . Mam nadzjeje ze chtoś mnje zrozumjał;)

Radegast
12-03-2002, 07:41
Łola boga co to za post:confused:
maslak zapodaj sobie new klawiaturke:D

Piwofil
12-03-2002, 13:29
Kudłaty napisal/a
Przewróciłeś się do tyłu!!
wtedy sufit świeci :D

Święta racja miało być przewrócenie się w tył, coś mi się pomyliło no i spaliłem cały dowcip.:(

Kudłaty
12-03-2002, 14:26
Maslak był lekko wypity widocznie :D

maslak
12-03-2002, 19:19
Temu kto odczytał tamten post ze zrozumieniem stawiam piwo!:stout:

Ja poważnie miałem problem, bo pisałem na laptopie, w którym kibord mi co jakiś czas wysiada.:( Ciekawe, bo tylko jeden rządek: 8 i k , . Zamiast "i" pisałem "j" , jak chciałem "k" to wstukałem "ch", a "," i "8" nie stosowałem.

Dla jasności teraz piszę z domu i klawiatura mi działa, a wypite jeszcze nie miałem... wtedy:D CZAICIE?

ANDRO
12-03-2002, 21:53
Co nie zmienia faktu ,że to już byyyło...

uwolnic_orke
13-03-2002, 07:13
To lata w internecie conajmniej od czterech lat. Na pięciu milionach stron z kiepskimi kawałami. Coś jak "39 powodów, dla których piwo jest lepsze..." itd.
Krótko mówiąc - stare.

kangurpl
15-03-2002, 21:38
maslak napisal/a

Ja poważnie miałem problem, bo pisałem na laptopie, w którym kibord mi co jakiś czas wysiada.:( Ciekawe, bo tylko jeden rządek: 8 i k , .

Typowe uszkodzenie, niech zgadnę laptop DELL'a?
Dają 3 lata gwarancji i wymieniają klawiature od ręki.

maslak
16-03-2002, 21:40
zgadłeś DELL. Z tym rządkiem to jest niezły ubaw, bo czasami działa a czasami nie, a ja zawsze zakładam, że będzie dział i nie biorę dodatkowej klawiatury.. no i zawsze nie działa:eek:
Poza tym to bateria mi wysiadła, miernik pokazuje ile ma %, ale nie ładuje i nie bierze prądu.
P.S. Sorki, że nie na temat, juz więcej nie będe.:rolleyes:

Andi
17-03-2002, 19:52
dla prawdziwego piwosza nie ma nigdzie problemöw -czy z klawiatörka czy z czym innym -najwazniejsze ze zawsze stoi przed nami pare butelekz zimnym napojem-wszyscy wiedza z jakim:stout: :stout: :stout:

SAIMIR
18-03-2002, 08:29
maslak napisal/a

Człowjechu pomysl przez chwjle!!:mad: Tachje poradnjchj jach ten powstają w języchu angjelschjm j tłumaczy sje je na polschj a nje na odwrót!!! To że ty to już chjedyś czytałeś(ja z resztą też) znaczy że chtoś je wcześnjej przetłumaczył na polschj j tyle!!! .
Ja wjdzjajem to chyba na alchochole.net czy jachoś tach
[QUOTE]SAIMIR napisal/a
celt_birofil stać Cię na więcej....[/QUOTE
No pewnje SAIMIR najlepjej chogoś chrytychować. Tach swoją drogą to przeglądając Twoje wypowjedj na Forum nje znalazlem njczego prodchtywnego: same techsty w stylu powyższego; opjepszanje ludzj; drwjenje z njch jtp jtd....:mad:
P.S. Nje mam " " & " " na chlawjaturze; zamjast njch pjsze "ch" & "j" . Mam nadzjeje ze chtoś mnje zrozumjał;) [/B]

Mimo dużego rozbawienia ,udało mi się doczytać Twój post.
Lepiej już pisz z domu ,a nie z baru. Widzę , że masz kompleksy związane z miejscem zamieszkania innych użytkowników Forum.
Uzupełnij może swój profil,bo być może masz bardzo duże doświadczenie życiowe i wtedy Twoje uwagi przyjmę ze zrozumieniem..Co do moich postów ,to są pewnie czasami kontrowersyjne,ale z nikogo nie drwię,nie obrażam i nie używam wazeliny... w przeciwieństwie do Ciebie(też ogladałem Twoje nawalizowane posty)Czekam na Twoje produktywne wypowiedzi.
Co do tłumaczeń poradników, to przecież Szekspira też przetłumaczono na j.polski nie ma chyba potrzeby tłumaczyć go na angielski...Celt_briofil nie poczuł się chyba obrażony moim postem,zresztą pewnie ma sprawną klawiaturę i coś by napisał.
Pozdrawiam,idę napić się Kujawiaka.( tam w Toruniu pewnie nie wiesz co to jest- a ja Ci nie powiem....)Tak, tak człowjechu nie wiesz co tracisz.

maslak
18-03-2002, 18:32
Powinienem odpowiedzieć Ci na PW, ale skoro piszesz na Forum, to ja też.

1.Po pierwsze chcę otwarcie powiedzieć, iż nie jestem pseudokibicem :) , wrogo nastawionym do mieszkańców Bydgoszczy, nic z tych rzeczy. Nie wiem skąd przyszło Ci to do głowy. Uwagi, które Ci poczyniłem, może i były za ostre, ale skierowane do Ciebie, jako osoby, a nie Bydgoszczanina. Nie musisz się bronić przed nimi zwalając winę na stereotyp "Toruń vs Bydgoszcz".

2. "Co do tłumaczeń poradników, to przecież Szekspira też przetłumaczono na j.polski nie ma chyba potrzeby tłumaczyć go na angielski..." SAIMIR. O tym właśnie pisałem!!! W powyższej wypowiedzi zaprzeczasz sam Sobie ("To są powielone( przełożone na j. ang. kawałki z humorów piwnych")! Ale dalsza gadaniana i "wymiana ciosów" nie ma sensu. Poprzestańmy na tym i tyle.

3. "Pozdrawiam,idę napić się Kujawiaka.( tam w Toruniu pewnie nie wiesz co to jest- a ja Ci nie powiem....)Tak, tak człowjechu nie wiesz co tracisz."SAIMIR Wiem, chłowjechu, czego nie tracę :) . Tak poważnie to Kujawiaka piłem i do najgorszych on nie należy. Ja niestety nie mogę pochwalic się toruńskim piwem i tu Twoja wyższość ;).

4. "Co do moich postów ,to są pewnie czasami kontrowersyjne,ale z nikogo nie drwię,nie obrażam i nie używam wazeliny... w przeciwieństwie do Ciebie..." SAIMIR. Słuchaj SAIMIR nie odpowiem na te zarzuty, bo nie ma to większego sensu. Mógłbym kontynuować aspekt drwienia i obrażania, dawać przykłady itp.. ale po co??? Jak już napisałem wyżej proponuje zawieszenie broni i pójście razem na piwo, może być i Wasz Kujawiak ;-) Zgoda??

W celu zbliżenia Torunia i Bydgodszczy, łamania stereotypów, skończenia z ponadprzeciętym używaniem słów "Tyfus" i "Krzyżak", proponuję szeroko pojętą współpracę piwną. Na początek dobrze by było zająć się opisaniem knajp, barów, i lokali Naszego województwa. Co o tym myślicie, Ty SAIMIR, jak i inni "miejscowi"?

Piwofil
18-03-2002, 23:23
Prosze państwa, bitwa Maslak kontra Saimir przybrała nieoczekiwany zwrot. Otóz reprezenant Torunia zaproponował zawieszenie broni i wpólne wypicie Kujawiaka pokoju.
Ciekawe jak odpowie na to drugi wojownik.
Wszyscy czekają w napięciu a ja jako spiker tego pojedynku proponuje wszystkim wiernym kibicom piwo (nie musi być to Kujawiak):D

A tak na poważnie to skończcie panowie tą bezsensowną wymiane zdań i zacznijcie działać razem.
W tym wypadku brawa za Maslaka za próbe zażegnania tego niby konfilktu.

SAIMIR
19-03-2002, 05:15
maslak napisal/a
.....
W celu zbliżenia Torunia i Bydgodszczy, łamania stereotypów, skończenia z ponadprzeciętym używaniem słów "Tyfus" i "Krzyżak", proponuję szeroko pojętą współpracę piwną. Na początek dobrze by było zająć się opisaniem knajp, barów, i lokali Naszego województwa. Co o tym myślicie, Ty SAIMIR, jak i inni "miejscowi"?

Rzeczywiście ,nie ma sensu ta dyskusja(chociaż daleki jestem od używania"Krzyżaków" itp..)
Pozdrawiam i zapraszam na :stout: nie musi być Kujawiak....

maslak
19-03-2002, 07:26
Cóż to był za ekscytujący pojedynek:D
Szkoda tylko, że po zawarciu pokoju pracę komentatora straci dzielny Piwofil, który nie bacząc na zagrożenia podjął się zaszczytnej funkcji komentowania tegoż pojedynku;)

P.S. Po zawarciu pokoju "k" i "i" zaczęło mi działać. Zbieg okoliczności....????

zythum
19-03-2002, 07:34
Ja to mówią u nas "krawaciarzy":D , niezgoda rujnuje a piwo buduje:stout:

Piwofil
19-03-2002, 13:31
maslak napisal/a

...Szkoda tylko, że po zawarciu pokoju pracę komentatora straci dzielny Piwofil, który nie bacząc na zagrożenia podjął się zaszczytnej funkcji komentowania tegoż pojedynku;) ...

No szkoda ale może zatrudnią mnie gdzieś w innym miejscu;)
W każdym razie kiedyś może zostane słynnym komentatorem ( słyniejszym niż Szpakowski:D )

albeertos
19-03-2002, 13:38
Piwofil napisal/a

W każdym razie kiedyś może zostane słynnym komentatorem ( słyniejszym niż Szpakowski:D )
Piwofil, zrób to błagam Cię!!!

maslak
19-03-2002, 13:46
Piwofil napisal/a

No szkoda ale może zatrudnią mnie gdzieś w innym miejscu;)
W ramach treningu mogę, się z kimś zmierzyć (może mały sparing), aby umożliwić Ci pokomentowanie.:D

Piwomax
20-03-2002, 12:46
maslak napisal/a
... Co o tym myślicie, Ty SAIMIR, jak i inni "miejscowi"?

Ja jestem pseudokibolem i uważam ,że Saimir za szybko ci odpuścił. twój atak był bezpardonowy i niepotrzebny na Forum,które jest dostępne w całej Polsce. Wywalasz teraz swoje racje ,proponujac rozejm.To własnie całe toruńskie gadanie.ty myślisz że jesteś z lepszej gliny?Chyba nie , bo dobrze wiesz o co chodzi między "Toruń vs Bydgoszcz". I nie jest to żaden stereotyp,tylko namacalny konlikt podsycany przez ostatnie 4 lata przez byłą panią marszałek senatu rodem z Torunia.
Tak myślą "miejscowi" i żadne twoje "inteligentne" uwagi tego nie zmienią.

P.S.
pisownia zamierzona.

zythum
20-03-2002, 13:32
Originally posted by Piwomax

Ja jestem pseudokibolem i uważam ,że Saimir za szybko ci odpuścił. twój atak był bezpardonowy i niepotrzebny na Forum,które jest dostępne w całej Polsce. Wywalasz teraz swoje racje ,proponujac rozejm.To własnie całe toruńskie gadanie.ty myślisz że jesteś z lepszej gliny?Chyba nie , bo dobrze wiesz o co chodzi między "Toruń vs Bydgoszcz". I nie jest to żaden stereotyp,tylko namacalny konlikt podsycany przez ostatnie 4 lata przez byłą panią marszałek senatu rodem z Torunia.
Tak myślą "miejscowi" i żadne twoje "inteligentne" uwagi tego nie zmienią.

P.S.
pisownia zamierzona.

no cóż poziom wypowiedzi odpowiedni dla pseudokibola. Moja propozycja: kup sobie trochę mózgu. Zawsze mnie się wydaje, że rozejm jest lepszy niż takie głupoty jak animozje bo ja jestem stąd, ja stamtąd, ja tak się ubieram a ja inaczej. Uważam, że maslak wykazał się odwagą cywilną proponując rozejm bo nie jest to łatwe gdy niektórzy mają testosteron zamiast mózgu i propozycję pojedniania traktują albo jako objaw słabości albo powód do eskalacji konfliktu który już wygasł (przynajmniej na forum). A dla Ciebie mam propozycje: umów się z podobnymi sobie pseudokibolami, wymordujcie się i będzie spokój, znikną animozje Toruń Bydgoszcz, Warszawa Łódź i inne takie debilizmy.

maryhh
20-03-2002, 15:10
pozwolicie panowie, że wtrącę!
pragnę zauważyć, że FORUM jest miejscem spotkań ludzi z różnych stron Polski a nawet świata, ludzi w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach, ale łączy nas wszystkich umiłowanie do PIWA (niektórych zawodowo, innych amatorsko, a jeszcze innych wyłącznie spożywczo).
I chcę aby tak zostało i nie życzę sobie tutaj żadnych chamskich odzywek, jakie to miałem okazję przeczytać w wykonaniu pewnych naszych "kolegów".

Maślak i Zythum! Tak trzymać.
Saimir mile mnie zaskoczyłeś, że poszedłeś za namową Maślaka.

SAIMIR
20-03-2002, 16:49
Zythum, chyba niepotrzebnie dałeś się sprowokować.
Może niektóre rzeczy lepiej przemilczeć, aby nie dac satysfakcji drugiej stronie...
Popieram Maryhh : FORUM BEZ CHAMSTWA.

Piwofil
20-03-2002, 17:26
Choć jestem komentatorem to żal mi słów na wypowiedz Piwomaxa i chcę powiedzieć że jest to forum kulturalne w którym powinny obowiązywać pewne zasady.
Ludzie pijący piwo to niekoniecznie żule spod sklepy czy kibice tłukący się na stadionach.
Wielki apel : WYELIMINUJMY CHAMSTWO

Piwomax
21-03-2002, 02:58
zythum napisal/a

no cóż poziom wypowiedzi odpowiedni dla pseudokibola. . A dla Ciebie mam propozycje: umów się z podobnymi sobie pseudokibolami, wymordujcie się i będzie spokój, znikną animozje Toruń Bydgoszcz, Warszawa Łódź i inne takie debilizmy.
Brawo zythum! Masz zadatki na dobrego kibola:D To było mocne, szczególnie o mózgu.
Takie spotkania między kibolami już dawno się odbywają( chyba wiesz o tym:D ), ale może coś ciekawego wymyślisz -jesteśmy otwarci na propozycje.
Kolejna sprawa : "CHAMSTWO". Hipokryci, popatrzcie na swoje posty......
A teraz , kiedy już "pogadałem" - proponuję rozejm.
Co Wy na to?

ART
21-03-2002, 06:23
zanim ART wkroczy do akcji, proponuję wsadzić mordki w kufle i zakończyć tę mądrą konwersację.

CELT! do tablicy, czekam na kontynuację tematu, któryś rozpoczął.

Kudłaty
21-03-2002, 07:09
Głubszego tematu nie widziałem, nie wiedziałem , że .....

ART
21-03-2002, 07:40
głuPszego :mad:
FCJP

slavoy
21-03-2002, 07:40
Głupi Głupszy Najgłupszy
Temat nie jest głupi - głupia jest gadka która wyszła offtopic

slavoy
21-03-2002, 07:44
Tośmy się z Adminem zgrali:cool:

zythum
21-03-2002, 08:28
Originally posted by SAIMIR
Zythum, chyba niepotrzebnie dałeś się sprowokować.
Może niektóre rzeczy lepiej przemilczeć, aby nie dac satysfakcji drugiej stronie...
Popieram Maryhh : FORUM BEZ CHAMSTWA.

Masz całkowitą rację (pewnie o to zresztą piwomaxowi chodziło) rację ale czasem nie mogę się powstrzymać i rzeczywiście po prostu pewnych rzeczy nie trawię zupełnie. A animozję międzyklubowe czy międzymiastowe to już dla mnie objaw zupełnego zaniku zwojów mózgowych.

zythum
21-03-2002, 08:35
Originally posted by Piwomax

Brawo zythum! Masz zadatki na dobrego kibola:D To było mocne, szczególnie o mózgu.
Takie spotkania między kibolami już dawno się odbywają( chyba wiesz o tym:D ), ale może coś ciekawego wymyślisz -jesteśmy otwarci na propozycje.
Kolejna sprawa : "CHAMSTWO". Hipokryci, popatrzcie na swoje posty......
A teraz , kiedy już "pogadałem" - proponuję rozejm.
Co Wy na to?

Wiesz ja potraktuję to bez ironii, mimo, że pewnie chodzi Ci tylko o dalsze posty w tym temacie. Co do spotkań, to oczywiście wiem, że się odbywają tylko, że zazwyczaj kończą się na biciu ludzi zupełnie nie związanych z tymi "klimatami" i wybijaniu szyb w sklepach (nie wiem czemu kibole tak nienawidzą szyb wystawowych - może mnie oświecisz). Jakoś nigdy nic złego nie widziałem w małej bójce między pojedyńczymi osobami z ważkich powodów: typu: dziewczyna czy oszukanie kolegi ale zupełnie nie trafiają do mnie bijatyki na noże, tasaki, pały i to tylko dlatego, że jesteśmy z innego miasta (czy czegoś takiego). To jest już tylko objaw zwyrodnienia i zupełnego debilizmu. Sam jestem kibicem piłkarskim ale jakoś nie nienawidzę innych kibiców i nie ma dla mnie problemu ani znaczenia z jakiego miasta są czy jakiemu klubowi kibicują. Ważne jakimi są LUDŹMI. Oczekuję jakiejś dyskusji na argumenty a nie na podszyte ironią (do tego niestety nie jest to ironia klasy Monty Pythona) posty nic nie wnoszące do tematu.

zythum
21-03-2002, 08:37
Originally posted by Kudłaty
Głubszego tematu nie widziałem, nie wiedziałem , że .....

Chyba, że chciałbys skoczyć na głęBszego:D

Radegast
21-03-2002, 09:18
WKS Śląsk, WKS, WKS, WKS...
Kiedyś sprzedawałem kiełbasę z grilla i napoje na meczach WKS Śląsk.
I choć ja sam nie jestem to myślę, że być kibicem drużyny, identyfikować się z nimi, oraz nie opuszczać na wyjazdach to zapewne fajna frajda.
Szczerze mówiąc trochę mnie unosiło jak widziałem zryw kibicujących gdy ich drużyny atakowały bramkę przeciwnika.
Mógłbym jeszcze przecierpieć wulgaryzmy jakimi się "drużyny kibiców" obrzucają podczas zastoju akcji na boisku, ale nigdy nie zrozumię, a tym bardziej nie będę tolerancyjny dla takich zachowań jak dyskryminacja i mordobicie kogoś ponieważ jest z innego miasta,regionu.
Nie zapominajmy, że taka głupota nie jednokrotnie doprowadziła do śmierci młodych ludzi.

No i gdzie jest sens w tym całym pseudo kibolowaniu?

Kudłaty
21-03-2002, 11:53
zythum napisal/a

Chyba, że chciałbys skoczyć na głęBszego:D
Dzisiaj zapodałem kilka głębszych Gulczasów i po piątym stwierdzam, że jest nawet OK. :)

albeertos
21-03-2002, 12:07
Radegast napisal/a

I choć ja sam nie jestem to myślę, że być kibicem drużyny, identyfikować się z nimi, oraz nie opuszczać na wyjazdach to zapewne fajna frajda.

Pewnie że fajnie jest być kibicem drużyny. Właśnie w sobotę wybieram się na mecz Lecha Poznań, podczas którego będzie obchodzone 80-lecie klubu. Wydrukowano okolicznościowe bilety, będą nagrywać śpiewy kibiców, a w poniedziałek w "Wyborczej" będzie dodana płytka CD z tymi śpiewami :) . Chodzę nieraz na mecze i nie mam żadnych animozji do innych drużyn, piłkarzy czy kibiców. Kibicuję Śląskowi Wrocław w Eurolidze i kibicowałem Wiśle Kraków w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Cieszę się jak jakakolwiek drużyna osiąga zwycięża i osiąga sukces.
No to za prawdziwych kibiców i ich drużyny :stout:

zythum
21-03-2002, 12:27
Originally posted by albeertos

Pewnie że fajnie jest być kibicem drużyny. Właśnie w sobotę wybieram się na mecz Lecha Poznań, podczas którego będzie obchodzone 80-lecie klubu. Wydrukowano okolicznościowe bilety, będą nagrywać śpiewy kibiców, a w poniedziałek w "Wyborczej" będzie dodana płytka CD z tymi śpiewami :) . Chodzę nieraz na mecze i nie mam żadnych animozji do innych drużyn, piłkarzy czy kibiców. Kibicuję Śląskowi Wrocław w Eurolidze i kibicowałem Wiśle Kraków w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Cieszę się jak jakakolwiek drużyna osiąga zwycięża i osiąga sukces.
No to za prawdziwych kibiców i ich drużyny :stout:

i za to chętnie się:stout:

ART
21-03-2002, 16:05
Originally posted by albeertos

Pewnie że fajnie jest być kibicem drużyny. Właśnie w sobotę wybieram się na mecz Lecha Poznań, podczas którego będzie obchodzone 80-lecie klubu.

a teraz pytanie:

co robił przedwczoraj Lech Poznań aka "Duma Wielkopolski" w zapyziałym ;) ledwodrugoligowym Opolu?

maryhh
22-03-2002, 07:26
czyżby chłopaki narozrabiały??

zythum
22-03-2002, 07:35
Lech przegrał z ostatnią drużyną w lidze (II).

ART
22-03-2002, 07:48
rozrabiać chyba nie, widziałem jak podjeżdżali pod hotel.

uprzedzając niektóre pytania:
nie, nie stałem w kolejce po autograf :D

a nasza opolska Odra robi ostatnio jeden krok do przodu potem dwa do tyłu...

zythum
22-03-2002, 07:52
Originally posted by ART
rozrabiać chyba nie, widziałem jak podjeżdżali pod hotel.

uprzedzając niektóre pytania:
nie, nie stałem w kolejce po autograf :D

a nasza opolska Odra robi ostatnio jeden krok do przodu potem dwa do tyłu...

A czy Ryan nadal jest sponsorem?

ART
22-03-2002, 07:54
nie, po wejściu pamiętnej ustawy zrezygnowali ze sponsoringu. od razu się to odbiło na zespole: zleciał zaraz do II ligi bo nie było go stać na utrzymanie niektórych zawodników

albeertos
22-03-2002, 08:05
ART napisal/a

a teraz pytanie:

co robił przedwczoraj Lech Poznań aka "Duma Wielkopolski" w zapyziałym ;) ledwodrugoligowym Opolu?

Przegrał 0:1! Gratulacje dla Odry - już nie jest ostatnia w tabeli.

ART napisal/a

nie, po wejściu pamiętnej ustawy zrezygnowali ze sponsoringu. od razu się to odbiło na zespole: zleciał zaraz do II ligi bo nie było go stać na utrzymanie niektórych zawodników

Odra była w I lidze? :eek:

ART
22-03-2002, 08:27
chciałem wyjść na wszechwiedzącego :D

wydaje mi się że tak, a jeśli nie no to prawie tam była, hłe hłe

piłką interesuję się niezbyt intensywnie, więc coś pewnie pochrzaniłem, a może i nie.

albeertos
22-03-2002, 08:32
Masz rację Art, całkiem nieźle jej szło w poprzednim sezonie i dużo nie brakowało do awansu.
A tak prawdę mówiąc to była - ale chyba w latach 70-tych (mam nadzieję że teraz ja nic nie pochrzaniłem :) )

zythum
22-03-2002, 08:33
Odra Opole w roku bodajże 1978 była mistrzem Polski. A w sezonie gdy Ryana był sponsorem prawie awansowała do I ligi.

ART
22-03-2002, 08:43
w tym temacie dobitnie widać jego piękną ewolucję. :D