Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aldaris, Vanaga Ipasi Stiprais

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Aldaris, Vanaga Ipasi Stiprais

    Nabyte na Polnej, butelka 0,5 l. Zawartość alkoholu 9,0%, ekstraktu nie podano.

    Kolor zwodniczy: jasno-złoty. Piana, jakiej dawno nie widziałem na piwie dolnej fermentacji: wysoka, co tam wysoka - gigantyczna, biała, drobniutka, trwała. Nasycenie CO2 bardziej czuć niż widać, ale odpowiednie. Zapach delikatny, słodkawy, z nutą wytrawności spotykaną w jasnych winach. Smak ciężki jak cholera, słodkawy z potężnym ładunkiem wytrawności na koniec. Mimo mocy, nie czuć zbytnio legendarnego "spirytu". W sumie dobre mocne piwo jasne, choć przyciężkawe i zalecane do spożywania w ilości 0,33 l.

    Na etykiecie sokół wędrowny
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Butelka 0,5 litra ,alkohol 9 %, eks. brak, import prywatny
    Kolor - złocisty klarowny
    Piana - drobnobąblowa, utrzymała się 2 minuty i znikła
    Zapach - chmielowo-słodki
    Gaz - w normie
    Smak - chmielowy z dużą dawką słodyczy, niestety delikatnie przebija alkohol, typowy "mózgotrzep". Ciężkie piwo. Raz i nigdy więcej.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Aktualna fotka:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • bolek1970
        Senior
        • 12-2005
        • 179

        #4
        A, czy maja tam jeszcze Vanga 7%, to bylo piwo z zupelnie innej beczki, moim zdaniem o niebo lepsze od tego mozgotrzepa,
        Rozumiem , ze czasem tam kursujesz to , moze wiesz,
        Paldies

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bolek1970
          A, czy maja tam jeszcze Vanga 7%, to bylo piwo z zupelnie innej beczki, moim zdaniem o niebo lepsze od tego mozgotrzepa,
          Rozumiem , ze czasem tam kursujesz to , moze wiesz,
          Paldies
          7 % Vanagi nie widziałem, bo jakbym widział to bym kupił i "wrzucił" na forum
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • bolek1970
            Senior
            • 12-2005
            • 179

            #6
            No to szkoda ,ze juz nie robia. Sporo tego wychylilem w czasie moich pobytow w Rydze. W takiej mordowni na Centralnym Rynku to nawet z nalewaka mieli po centymow za kufel...ach to byly czasy.
            Viesi Labu,

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎