Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pytanie dotyczące PW

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Pytanie dotyczące PW

    Pytanie do ARTa
    Dostałem od ARTa wiadomość na PW. Przeczytałem, skasowałem i ok.
    Po kliknieciu 'sprawdź najnowsze posty' dostaję wiadomość, że w mojej skrzynce jest nowa wiadomość. Okazało się że to ta sama wiadomośc, którą skasowałem.
    Dzieje się tak już chyba po raz 10 dzisiaj z tą różnicą, że obecnie wiadomości już nie ma w skrzynce tylko komunikat o nowej wyskakuje.

    ART czy to moc twojej wiadomości (jej duch) ma taką siłę przebicia??

    Może nie kasuje się wiadomości od admina??
    MM961
    4:-)
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    mam to samo ale tylko w pracy, w domu już nie, jest to chyba kwestia przeglądarki
    Last edited by becik; 22-09-2004, 10:00.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #3
      becik napisał(a)
      mam to samo ale tylko w pracy, w domu już nie, jest to chyba kwestia przeglądarki
      Tylko, że to się wcześniej nie działo. Dziś pierwszy raz. Ale skoro zawsze musi być ten pierwszy raz...
      MM961
      4:-)

      Comment

      • sopista
        Senior
        • 01-2003
        • 1747

        #4
        Mi robiło się to z m-c temu. Teraz wszystko OK.
        PS Egzorcysty u mnie nie było.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23791

          #5
          Informacja o nowej PW jest odpalana z dowolnej strony browar.biz - jeśli taka strona (np. z nowymi postami) znajduje się akurat w pamięci podręcznej przeglądarki albo serwera proxy taki komunikat o nowej PW zostaje wtedy po raz kolejny wywołany.

          jeśli pomimo np. odświeżenia strony (która już raz wywołała monit o nowej PW) omijającego pamięc podręczną przeglądarki (zwykle: CTRL + F5) po raz kolejny wyświeli się monit o nowej PW (której już de facto nie ma - jak w opisywanym przez JAcksona przypadku) proszę o kontakt osobisty.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23791

            #6
            co do przywilejów dla PW od admina - nie ma takowych
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #7
              Trochę się zasiedziałem w historycznych działach forum
              Teraz sprawdzając nowe posty komunikat rzeczony mi się nie wyświetlił.

              ART, nie wiem o czym pisałeś dwa posty wyżej. W kazdym bądź razie wstrzymuję sie od głosowania Ewentualnie mogę powciskać parę razy CTRL+F5
              MM961
              4:-)

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23791

                #8
                no cóż trudno zjadliwie opisać takie rzeczy...
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  #9
                  Próbowalem dzisiaj usunąc pare waidomości z PW. Nie dało rady. Nastepnie chcialem otworzyć wiadomość, też nic, ale wyskoczył komunikat:
                  "Nieprawidłowy identyfikator (privatemessage). Jeśli podążasz za odnośnikiem z forum, skontaktuj się proszę z Administratorem."
                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #10
                    Parę dni temu miałem to samo, ale po ponownej próbie było ok
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • arzy
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 2814

                      #11
                      arzy napisał(a)
                      Próbowalem dzisiaj usunąc pare waidomości z PW. Nie dało rady. Nastepnie chcialem otworzyć wiadomość, też nic, ale wyskoczył komunikat:
                      "Nieprawidłowy identyfikator (privatemessage). Jeśli podążasz za odnośnikiem z forum, skontaktuj się proszę z Administratorem."
                      Już wiem
                      Po ponownym zalogowaniu nie było śladu po usuniętych wiadomościach.
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23791

                        #12
                        arzy napisał(a)
                        Próbowalem dzisiaj usunąc pare waidomości z PW. Nie dało rady. Nastepnie chcialem otworzyć wiadomość, też nic, ale wyskoczył komunikat:
                        "Nieprawidłowy identyfikator (privatemessage). Jeśli podążasz za odnośnikiem z forum, skontaktuj się proszę z Administratorem."
                        ten komunikat wyświetla się jak człek próbuje się dostać do nie istniejącej wiadomości. Opisane zdarzenie wynika z faktu iż przeglądarka zwykle zapisuje sobie strony które były odwiedzane w swojej "pamięci" podręcznej i przez to nie zawsze wyświetla najświeższe dane prosto z serwera.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎