Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Macedonian Thrace, Vergina Red

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Macedonian Thrace, Vergina Red

    browar w miejscowości Komotini

    butelka 0.33l, alk 5,8%, bez podanej zaw. ekstraktu

    kolor - piękny, rubinowy, klarowne
    piana - lekko beżowa, gęsta, drobna, mocno się trzyma
    zapach - słodowo-owocowy
    gaz - jak dla mnie mogłoby być go więcej
    smak - wyrazisty, wyczuwalny karmel, chmielowa goryczka oaz smak czegoś owocowego, może wiśnia bądź granat, jest raczej gorzkawy niz słodki

    ogólnie interesujący grecki produkt, napewno wart spróbowania
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    i jeszcze kapselek
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • piwo
      Senior
      • 08-2001
      • 810

      #3
      Mi też zasmakowało to piwo - ogólnie na 4.
      Wydawało mi się trochę przydymione w smaku.

      Comment

      • fat_fire
        Member
        • 09-2004
        • 80

        #4
        Wszystko się zgadza , jedynie piany się dopatrzeć nie zdołałem ale nie wszystko może być na cacy przecież. Generalnie bardzo dobre piwko , które mógłbym wachać na okragło a pić jeszcze częściej , szczególnie że cena 3,99 wydaje się być całkiem rozsądna.

        Comment

        • iommi
          Senior
          • 07-2003
          • 1522

          #5
          Zakupione w odnowionych delikatesach katowickiego Skarbka, cena - 4 zł. W sumie to pierwsze greckie piwko, które mi smakowało. Piękny ciemnorubinowy kolor, solidna i głęboka goryczka, przyjemnie cierpkie, owocowy zapach. Jedyny feler to piana szybko redukująca się do zera.
          *****************************

          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

          *****************************

          Comment

          • wasia
            Junior
            • 01-2007
            • 9

            #6
            byłem w komotini, co więcej w browarze MTB. z ojcem zawoziliśmy puszki na piwo. za pomoc w rozładowaniu dostaliśmy ok 50 piw. piwo dobre nawet bardzo o specyficznym smaku. dostepne w butelkach i puszkach 0,5 i 0,33l. ceny nie znam-ja piłem za free.

            Comment

            • Bombadil13
              • 05-2005
              • 2479

              #7
              kolor: jasno bursztynowy (mieszanina brązu, czerwieni i bursztynowego)
              piana: średnio bąbelkowa, utrzymuje się dość długo, pozostaje milimetrowy kożuszek
              zapach: słodowo- owocowy
              smak: zdecydowanie słodowy, w kierunku wytrawnym, z wyraźnym karmelowymsmakiem i nutkami owocowymi, całość okraszona solidną, długo pozostająco w ustach goryczką

              Celowo pozostawiłem w lodówce do czasu aż minie okres ważności. Piwo pite miesiąc po terminie nic nie straciło ze swych walorów. Naprawdę dobre piwo, co wyróżnia je spośród innych greckich tworów.

              Cena też je wyróżniała. Zakupione w hipermarkecie Champion za 1,23 euro/ butelka o,33l
              Poszukuję

              Comment

              • Bombadil13
                • 05-2005
                • 2479

                #8
                no i jeszcze piwo w pełnej krasie
                Attached Files
                Poszukuję

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎