Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

porównania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    porównania

    Co sądzicie o tym, żeby w piwo konkretnie wprowadzić dział/poddział/rubrykę/temat/ (nie wiem, co najlepiej) w którym dokonywałoby się ocen porównawczych? Można by to wykorzystać dwojako, tzn. do porównywania czy jakieś piwa to to samo a tylko różni sie etykietą/nazwą/rozlewnią, lub inaczej do oceniania piw konkurencyjnych wobec siebie. Na podstawie takich porównań z czasem można by pokusić się o jakiś ranking.
    Fakt, że i teraz każdy może zajrzeć do ocen interesujących go piw i je ze sobą skojarzyć. Tyle, że nie będzie to do końca prawdziwe porównanie, bo przy piciu piw osobno dochodzą bardzo zróżnicowane czynniki związane z samopoczuciem, aktualnym apetytem, pogodą, partią piwa i tysiące podobnych. Ja myślę, o klasycznym teście porównawczym: dwa piwa, dwia kufle, jeden czas.

    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Mi też chodziło to po głowie, zwłaszcza żeby ktoś dokonał porównania Lwówka i Czarnkowa. W moim wykonaniu wypadło na korzyść tego drugiego.

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #3
      Niezły pomysł, po wprowadzeniu pewnych warunków może być ciekawy. Chciaż ja chyba skupiłbym się na czytaniu takiego działu niż na aktywnym w nim uczestniczeniu.

      arcy napisał(a)
      Mi też chodziło to po głowie, zwłaszcza żeby ktoś dokonał porównania Lwówka i Czarnkowa. W moim wykonaniu wypadło na korzyść tego drugiego.
      W moim też
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • piotrsh
        Senior
        • 07-2003
        • 435

        #4
        Popieram w pełnej rozciągłości
        Pawełek 11.12.2006 godz. 14.51

        Comment

        • Pepek
          Senior
          • 04-2003
          • 1499

          #5
          Fajny pomysł zwłaszcza, że chyba wkrótce nastąpi u mnie ocena i porównanie porterów żywieckich (Cieszyn vs Żywiec).

          Comment

          • uszok73
            Senior
            • 01-2003
            • 135

            #6
            a co na to nasz ulubiony Admin?? przydalo by sie ...
            uprzejmie prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prosby...

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23798

              #7
              Sprawa jest interesująca i na pewno godna rozważenia, muszę się zastanowić jak tą sprawę ugryźć ze strony technicznej i w magicznej chwili prac nad tym działem wprowadzić ją w życie.


              p.s. Uszok73 - rozumiem, że Tobie owa funkcja, jako osobie, która w ogóle nie wystawia ocen będzie najbardziej przydatna
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎